Ja si dhe kur do ta gjeni dashurinë, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit.DASHI

Ju Dashi jeni udhëheqës të natyrshëm dhe njerëzit tërhiqen pothuajse natyrshëm drejt jush. Gjithmonë i angazhuar në diçka të rëndësishme për të bërë, ju mund të gjeni dashuri gjatë një konference pune, ose gjatë një pune ne grup, ose përsëri, gjatë një shëtitjeje në male!

DEMI

Miq të Demit, natyra juaj e dashur ju bën të përjetoni shumë mbrëmje të veçanta apo argëtuese, shpesh në shoqërinë e miqve dhe të afërmve! Sipas Horoskopi.vip Ju mund të gjeni dashurinë në një nga këto raste, ndoshta kur dikush ju prezanton me një person të ri që do të bëjë që zemra juaj të rrahë!

BINJAKET

Për ju Binjakët dashuria mund të fshihet kudo, ju jeni super të adaptueshëm dhe është shumë e lehtë për ju të magjepsni të tjerët! Jeta për ju është plot me emocione të vogla dhe të mëdha dhe ju gjithmonë dini të gjeni bukurinë edhe aty ku duket se nuk ka! Ju mund të gjeni dashurinë në disko ose në një klub duke pire nje kafe, mund te ndodhe edhe kur jeni shetitje me miqtë tuaj!

GAFORRJA

Të dhembshur, të sjellshëm dhe të dashur, ju Gaforret ndoshta gaboni pak në shoqëri, ndonjëherë dukeni si introvertë. Ju pëlqen të rrini në shtëpi me njerëzit që vlerësoni më shumë, sesa të dilni jashtë dhe ju pëlqen të ndiqni pasionet tuaja. Mund ta gjesh dashurinë ashtu siç i përkushtohesh njërit prej pasioneve të tua, atëherë kur nuk e pret!

LUANI

Ju Luanët e dini se kush jeni dhe çfarë dëshironi, ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes dhe nuk keni frikë të dilni. Ju mund të gjeni dashurinë në një nga këto raste, ndoshta kur luani si protagonist në një shfaqje, ose thjeshte kur dilni shetitje me shoqerine tuaj!

VIRGJERESHA

Të zhytur në mendime dhe kreative, ju të dashur miq të Virgjëreshës priren të preferoni të angazhoheni në aktivitete stimuluese mendore në vend të atyre që kërkojnë fizikisht. Ka të ngjarë të gjeni dashuri gjatë një prej këtyre aktiviteteve, qoftë kjo një vizitë në muze apo ndonjë ndjekje tjetër intelektuale.

PESHORJA

Ju Peshoret njiheni se ju pëlqen të merrni kohën tuaj për të bërë gjithçka që vendosni të ndiqni! Ju nuk keni nevojë për festa të mëdha, ngjarje apo përvjetorë për t'u argëtuar dhe pikërisht në këto raste mund të gjeni dashurinë! Ndoshta ndërsa jeni duke bërë një shëtitje në qendër të qytetit, në një ditë të javës, atehere kur nuk e prisni!

AKREPI

Konkurruese dhe, në shumicën e rasteve, të përkushtuar ndaj disa aktiviteteve fizike, apo edhe më shumë se një, ju Akrepat jeni gjithmonë të zënë! Ju mund të gjeni dashuri ndërsa jepni gjithçka për të shtyrë kufijtë tuaj në palestër, ose ndërsa stërviteni për sportin tuaj të preferuar.

SHIGJETARI

Të pavarur dhe progresivë, ju Shigjetarët e urreni që t'ju thonë se çfarë të bëni, çfarë të mendoni dhe si ta bëni atë. Nuk e keni problem të filloni një bisedë me njerëz të rinj dhe për këtë arsye ka shumë të ngjarë që në këto raste të gjeni dashurine tuaj!

BRICJAPI

Dashamirët e artit dhe artizanatit, punës fizike dhe angazhimit, ju Bricjapët jeni shumë ambiciozë dhe të shtyrë, në çfarëdo që të vendosni! Ju mund ta gjeni lehtësisht dashurinë ndërsa planifikoni disa hapa të rinj për të ardhmen tuaj!

UJORI

Ju, te dashur Ujor, ju pëlqen t'u jepni njohuri atyre përreth jush, ju pëlqen puna ekipore dhe përfshirja në komunitetin ku i përkisni. Produktiviteti është i rëndësishëm dhe ndërsa jeni të zënë duke bërë diçka praktike dhe ndiheni mirë, thjesht mund të gjeni dashurinë e jetës suaj!

PESHQIT

Peshq të dashur, jeni të apasionuar pas filmit, artit dhe kulturës, nuk kam nevojë t'ju them, ju e dini shumë mirë! Sipas Horoskopi.vip Pikërisht në këto kontekste mund të gjesh një dashuri të madhe, me një shkëndijë që ndizet atëherë kur nuk e pret! pershembull ne kinema.

$ads={2}


Post a Comment

Previous Post Next Post