Ja çfarë pëlqejnë njerëzit te ti në bazë të shenjes së zodiakut

DASHI

Jeni një dëgjuese e mirë. Edhe pse mund të jeni shumë e zënë me punët tuaja, do i linit ato vetëm për të dëgjuar një problemmtë partnerit. Ai e vlerëson këtë gjë te ju pasi i krijoni idenë se ka një shpatull ku të mbështetet.

DEMI

Jeni gjithmonë shumë e sjellshme, edhe pa vetëdije. Partneri e vlerëson te ju faktin që gjithmonë bëni gjeste të ëmbla dhe me mirësjellje të plotë. Ndonjëherë ju as vet nuk e kuptoni se sa mirë po silleni. Kjo e bën partnerin të ndihet i vlerësuar.

BINJAKËT

Edhe pse jeni e pavendosur, ju e dini që s’do keq të ketë kaluar dita do të gjeni diçka në fund për t’ia kaluar mirë. Partneri e vlerëson fuqinë që keni për t’i ndryshuar situatat dhe për të qeshur edhe në momentet më të vështira. Pasi keni qarë në fillim sigurisht.

GAFORRJA

Ju pëlqeni të flisni me zemër, dhe gjithmonë dëshironi t’i shprehni partnerit emocionet dhe problemet tuaja. Kur ju tregoheni kaq e hapur, kjo i krijon idenë se ju i besoni. Ku ka më mirë se të ndihesh i besuar?

LUANI

Sado që ju dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes, ka diçka të bukur aty. Partnerit i pëlqen fakti që ju ngrini zërin dhe dëshironi të dëgjoheni. Femrat luftarake janë shumë tërheqëse.

VIRGJËRESHA

Pavarësisht se nuk jeni thuajse kurrë spontane, fakti që çdo gjë që bëni e mirëmendoni me detaje i pëlqen partnerit. Kur ju i mendoni kaq shumë gjërat që bëni, ndodh që të jepni përshtypjen se po kujdeseni për atë që keni në krahë.

PESHORJA

Edhe pse pa e kuptuar, një peshore gjithmonë e vendos partnerin të parin. Veçoria më pozitive e kësaj shenje është fakti që njerëzit që do i bën të ndihen të rëndësishëm, të vlerësuar, dhe  ofron mbështetje pa kushte. Peshorja e adhuron të jetë personi që ju zbukuron ditën. Altruizmi i kësaj shenje do e bënte me fat çdo mashkull.

AKREPI

Si një shenjë pasionante, çdo gjë e manifestoni me puthje dhe përqafime. Partneri ndihet gjatë gjithë kohës shumë i dëshiruar dhe kjo e bën të ndihet mirë me ju. Në çdo situatë ju keni një puthje për të dhënë.

SHIGJETARI

Kokëfortësia e një shigjetari ndonjëherë e bën të duket shumë e bukur. Parteri do të përfshihet në shumë situata komike me ju, dhe kjo e bën që çdo ditë t’i duket intensive.

BRICJAPI

Për çfarëdolloj informacioni që ju merrni, entuziazmoheni pafund, dhe kjo e bën partnerin të ndihet i dobishëm dhe inteligjent. Një bisedë me ju mund të jetë shumë interesante dhe me këmbë në tokë prandaj kjo veçori ju bën shumë të pëlqyeshme.

UJORI

Ju flisni në një mënyrë shumë të bukur. Kjo shoqërohet shpesh edhe me mimikat e fytyrës që bëni. Në këtë mënyrë ju krijoni kuriozitet te partneri dhe i duket sikur çdo ditë do të zbulojë diçka të re. E dini më së miri se si mos të humbisni interesin.

PESHQIT

Intuita e një peshku e bën shumë të thjeshtë që t’i kuptojë të tjerët. Partneri pëlqen te ju faktin se nuk ka nevojë të të shpjegojë shumë pasi ju arrini t’i kuptoni lehtësisht gjërat.

$ads={2}

Post a Comment

Previous Post Next Post