Ndikimi i eklipsit dhe hënës së re tek Dashi 20 prill 2023, shenjë për shenjë

Atëherë, si ndikon Hëna e Re në Dashi në Horoskop? Çfarë ndikimi do të ketë eklipsi në humorin dhe të ardhmen e të gjitha shenjave të zodiakut? Ja cilat janë shenjat që do të ndikohen më shumë nga këto ngjarje astrologjike:

DASHI: Ju ndjeni nevojën për të thyer paragjykimet që ju rrethojnë, për t'u demonstruar atyre që ju rrethojnë se jeni shumë më tepër se ajo që duket në sipërfaqe. Nuk ju interesojnë pasojat, e dini që meritoni më shumë!

DEMI: Ndonjëherë zgjedhja e duhur është të mos bëni asgjë. Mendoni për veten tuaj përpara se të hidheni në gjëra. Përfitoni nga kjo energji për të rinovuar plotësisht veten, për t'u përgatitur për projekte më ambicioze.

BINJAKET: Hapen rrugë të reja që nuk i keni menduar kurrë. Disa njohje të reja mund t'ju çojnë në botë të panjohura dhe intriguese. Cilat janë stimujt e duhur për të ringjallur përfundimisht? Mendoni dhe praktikojeni me kete hene tene dash.

GAFORRJA: Është koha për të bërë llogaritë, për të zgjidhur një rrugë të gjatë që po vazhdoni prej disa kohësh. Jini të zgjuar, mos kini frikë të pohoni veten dhe të thoni fjalën tuaj. Jeni përballur me shumë sprova për t'u tërhequr tani. Ky eshte momenti i duhur!

LUANI: Hëna e re dhe eklipsi ne shenjen e dashit ju shtyjnë të eksploroni horizonte të reja, të ripunoni jetën tuaj të përditshme me pak më shumë erëza. Ju mirëpresin gjëra të reja, pavarësisht nëse janë interesa të reja apo miqësi të reja.

VIRGJERESHA: Tashmë i keni prerë degët e thata dhe keni ndryshuar mënyra, është koha të rinovoni plotësisht veten. Mos kini frikë të guxoni ne kete hene te re pak më shumë se zakonisht, është koha t'i jepni përparësi dëshirave tuaja nga te gjitha anet.

PESHORJA: Hëna e re ne Dash ju shtyn të kërkoni më shumë nga marrëdhëniet tuaja personale. Ju dëshironi të përcaktoni më mirë disa situata që janë shumë të mjegullta për shijet tuaja, si në punë ashtu edhe në dashuri.

AKREPI: Kaq shumë irritim me gjysmë të vërteta dhe premtime boshe. Ju dëshironi përgjigje tani, ju kërkoni një shans për të riorganizuar jetën tuaj. Uleni këmbën, jepini përparësi mirëqenies suaj psikofizike.

SHIGJETARI: Pushim dhe rikuperim pas një periudhe përpjekjesh të madhe. Duhet të përqendroheni te vetja dhe nevojat tuaja dhe të lini mënjanë përgjegjësitë për një kohë.

BRICJAPI: Energjia e madhe e Hënës së Re ne Dash ju shtyn të ndaloni, të vendosni aksione të rëndësishme. Deri tani i keni shumë të qarta kufijtë dhe nevojat tuaja, ata që nuk janë në gjendje t'i respektojnë ato duhet ne menyre absolute ti largoni nga jeta juaj, Ky eshte momenti i duhur!

UJORI: Ju është ngopur duke rrahur te njenjten rruge, doni qartësi nga ata që ju rrethojnë, por mbi të gjitha nga vetja juaj. Shmangni hipokrizinë dhe shtypjen, nxirrni në pah atë që është brenda jush,mos hezitoni perasgje sepse ky eshte momenti i duhur.

PESHQIT: Keni aq shumë bezdi në vendin e punës, saqë nuk ndiheni të vlerësuar sa duhet, pavarësisht përpjekjeve tuaja të vazhdueshme. A është koha për të ndryshuar gjërat? PO me kete hene te re ne shenjen e Dashit eshte koha perte ndryshuar rrenjesisht.

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post