Horoskopi seksit: si do të jetë Shkurti nën çarçafë

Marsi do të vazhdojë të kalojë nëpër shenjën e Binjakëve gjatë gjithë muajit shkurt. Afërdita , nga ana tjetër, do të qëndrojë për rreth dy javë në shenjën e Peshqve, prej nga do të triumfojë romantizmi dhe më pas do të kalojë te Dashi , prej nga do të lindë pasione të reja dhe të forta. Do të jetë një muaj befasues për atë që ka të bëjë me sferën e Erosit dhe të gjitha Shenjat do të kenë mundësinë të jetojnë eksperienca të reja dhe emocionuese me partnerë të jashtëzakonshëm. Shenjë për shenjë , le të zbulojmë se si do të jetojnë burrat dhe gratë e Zodiakut këtë muaj .

DASHI

AI – Me Marsin tek Binjakët nuk do ju mungojnë fjalët për të ngacmuar dhe provokuar partnerin apo ndonjë person të panjohur që do t’ju ​​shoqërojë në ditët e muajit shkurt. Në gjysmën e parë të muajit do të merreni me afera klandestine, më pas Afërdita do të triumfojë dashurinë e vërtetë dhe mund ta gjeni veten kokë e këmbë të dashuruar me një grua të re.

AJO – Afërdita do të diktojë rregullat në muajin shkurt. Në gjysmën e parë të muajit do të kënaqeni duke shkëmbyer mesazhe me një mashkull që do të vendosë të kalojë nga fjalët në vepra vetëm kur Venusi të hyjë në Dash. Do të keni mundësinë të përjetoni momente pasioni dhe përfshirjeje të pastër, të cilat do të mbeten të gdhendura në zemrën tuaj përgjithmonë.

DEMI

AI – Afërdita tek Peshqit në dy javët e para të muajit do t’ju ​​bëjë të dëshironi të kaloni të paktën një natë pasioni me shoqen tuaj më të mirë. Mos hezitoni t'i propozoni asaj dhe do të shihni që do të jetë më tërheqëse nga sa mund ta imagjinoni të dy. Në gjysmën e dytë të muajit, megjithatë, do të filloni të pyesni nëse doni një histori të vërtetë.

AJO – Muaji shkurt do të jetë mjaft i pazakontë për sa i përket sferës së Erosit. Në fakt, mund të ndiheni të tërhequr nga një partner që është ekstravagant dhe i ndryshëm nga burrat me të cilët jeni mësuar të takoheni. Me hyrjen e Venusit te Dashi, nuk përjashtohet që të përjetoni një histori klandestine, pak të rrezikshme, por njëkohësisht edhe shumë emocionuese.

BINJAKËT

AI - Marsi në Shenjën tuaj do të vazhdojë t'ju bëjë një dashnor të jashtëzakonshëm dhe nën çarçafë do të arrini të kënaqni në çdo mënyrë partnerin tuaj. Megjithatë, në gjysmën e parë të muajit, Afërdita do t'ju ngacmojë dhe mund t'ju bëjë të humbisni mendjen  me një person që do të përpiqet të hyjë fshehurazi në jetën tuaj pa dashur një marrëdhënie të vërtetë me të.

AJO – Afërdita në aspektin disonant në pjesën e parë të muajit ju këshillon të mos ngatërroni seksin me dashurinë. Në fakt, i pari do të shkojë mirë, por do të gjendeni në shoqërinë e dikujt që nuk do të ketë ndërmend të ndërtojë asgjë me ju. Në gjysmën e dytë të muajit, mund të gjeni një ngushëllim të ëmbël ose të mprehtë në krahët e një shoku të ngushtë. 😉

GAFORRJA

AI – Marsi në fushën e dymbëdhjetë nuk do të garantojë formë të shkëlqyer fizike për të gjithë muajin dhe, për të shijuar plotësisht erosin me partnerin, do të ndjeni nevojën për t’u çlodhur dhe për të gjetur pozicione me komode. Afërdita nuk e përjashton mundësinë e lindjes së një dashurie të madhe në pjesën e parë të muajit. Atëherë do të fillojnë të shfaqen problemet e para.

AJO – Me Venusin te Peshqit në gjysmën e parë të muajit, do ta gjeni veten të përfshirë në një marrëdhënie në të cilën do të mund të shpreheni plotësisht, si sentimentalisht ashtu edhe seksualisht. Megjithatë, me hyrjen e Venusit në Dash, diçka do të fillojë të shkojë keq, veçanërisht nëse jetoni me një partner që nuk dëshiron më të bëjë dashuri me ju.

LUANI

AI – Me Venusin në fushën e tetë në dy javët e para të muajit, gjasat për të përfunduar në shtrat me ish-in tuaj janë shumë të larta. Do të keni ndjenjën se fati dëshiron t'ju çojë drejt saj tek ajo. Me Venusin tek Dashi, në pjesën e dytë të muajit do të jetë e pamundur t'i rezistoni magjisë së një dashurie pasionante që dëshiron t'ju pushtojë plotësisht.

AJO – Muaji shkurt do të jetë i paharrueshëm për sa i përket sferës së erosit. Nëse dëshironi, në pjesën e parë të muajit mund të rifitoni një person me të cilin keni pasur një lidhje shumë kohë më parë dhe me të cilin keni pasur gjithmonë një kimi të çmendur seksuale. Në pjesën e dytë të muajit, Afërdita do ju bëjë të dashuroheni me një burrë të panjohur por shumë seksi.

VIRGJËRESHA

AI – Marsi te Binjakët gjatë gjithë muajit shkurt nuk do të garantojë kënaqësi të madhe përsa i përket jetës tuaj seksuale. Në pjesën e parë të muajit, me Venusin tek Peshqit, situata do jetë edhe më kritike dhe do vuani nga sjellja e një personi që kohë më parë ju premtoi se do t'ju dojë përgjithmonë. Çdo gjë kalon. Do të jesh mirë.

AJO - Shkurti me siguri nuk do të jetë një muaj i plotë nën çarçafë dhe mund të gjeni veten në shtrat me një të dashur që nuk do të mund të mbajë atë që ju premtuan vetëm për të kaluar një mbrëmje me ju. Me Venusin tek Dashi, në pjesën e dytë të muajit, tundimi për të dalë me ish-in tuaj do të jetë më i fortë se sa pritej.

PESHORJA

AI - Marsi te Binjakët këtë muaj do t'ju bëjë veçanërisht të zjarrtë dhe pasionantë, të aftë për ta pushtuar partnerin tuaj me shumë entuziazëm dhe ngrohtësi. Afërdita, në pjesën e parë të muajit do të favorizojë lindjen e aventurave të reja në vendin e punës. Në pjesën e dytë të muajit çiftet prej kohësh do kalojnë në krizë.

AJO – Afërdita në fushën e gjashtë në pjesën e parë të muajit do t’ju ​​kujtojë se, edhe në seks, janë gjërat e vogla ato që bëjnë diferencën. Marsi do ju japë mundësinë të kaloni netë të zjarrta me një partner që do të jetë në gjendje të plotësojë çdo kërkesë tuajën. Në gjysmën e dytë të muajit, ideja e një tradhtie do të bëhet gjithnjë e më reale.

AKREPI

AI – Afërdita te Peshqit do ta bëjë pjesën e parë të muajit shumë të kënaqshme nga pikëpamja seksuale. Do të ndiheni të pushtuar nga zjarri dhe do të jeni të lumtur të keni në krah një partner që do të ketë të njëjtat dëshira dhe ide si ju. Me Venusin tek Dashi, në pjesën e dytë të muajit do të jetë më mirë të shmangni përsëritjen gjithmonë të gjërave të zakonshme.

AJO - Marsi te Binjakët do të vazhdojë t'ju bëjë të ndiheni të tunduar nga ideja për t'u kthyer në shtrat me ish-in tuaj. Me Venusin tek Peshqit, në pjesën e parë të muajit do të dalë në pah ana juaj më romantike dhe do të arrini të ëmbëlsoni edhe partnerin më të vrenjtur. Megjithatë, në pjesën e dytë të muajit, Afërdita do të bëjë që një koleg i ri të kapitullojë në gjunjë para këmbëve tuaja. Shijojeni sa mundeni!

SHIGJETARI

AI – Me Marsin tek Binjakët, mund të përjetoni sëmundje fizike që do t’ju ​​pengojnë të jeni aq të mirë si zakonisht në fushën seksuale. Me Venusin te Peshqit, në pjesën e parë të muajit do të keni shumë pak kohë për dashuri dhe eros. Afërdita te Dashi do të sjellë një frymë mundësish të reja në pjesën e dytë të muajit. Do të shëroheni dhe të jeni të fortë!

AJO – Afërdita te Peshqit për gjysmën e parë të muajit do ju zhgënjejë mjaft nga një partner që nuk do ju kënaqë dot as emocionalisht dhe as seksualisht. Shmangni nervozizmin dhe prisni që Venusi të hyjë në Dash sepse do të keni shansin të takoni një partner të ri që do të jetë në gjendje të nxjerrë në pah natyrën tuaj të zjarrtë dhe më të egër.

BRICJAPI

AI – Me Venusin në Peshq për dy javët e para të muajit, duhet të thelloni njohuritë tuaja për një femër që takoni në rrjetet sociale sepse ajo do të tregohet veçanërisht simpatike dhe seksi. Megjithatë, në pjesën e dytë të muajit, Afërdita te Dashi do të reduktojë në mënyrë drastike mundësitë për të kaluar mbrëmje të këndshme romantike.

AJO – Nëse dëshironi të jetoni një eksperiencë të re dashurie, përfitoni nga pjesa e parë e muajit. Venusi te Peshqit mund t'ju bëjë të dashuroheni me dikë shumë më të ri se ju, me të cilin do të ketë një tërheqje të çmendur. Megjithatë, në gjysmën e dytë të muajit, Afërdita do t'ju bëjë shumë kapriçioz dhe vështirë se dikush do t'ju bëjë të ndiheni të kënaqur.

UJORI

AI – Marsi te Binjakët do ta bëjë muajin shkurt të paharrueshëm edhe për sa i përket sferës së erosit. Do të keni në krah një partnere që do të ndajë dëshirat tuaja më të çuditshme dhe do të bëjë gjithçka për t'i kënaqur ato. Me Venusin tek Dashi, në pjesën e dytë të muajit do të kënaqeni duke parë edhe disa video shumë të nxehta me të.

AJO   – Me Marsin në fushën e pestë për gjithë muajin, jeta juaj seksuale do të jetë e zjarrtë dhe do të keni mundësinë të realizoni dëshirat tuaja më të fshehura, të cilat vetëm pak do të mund t’i deshifrojnë. Në pjesën e dytë të muajit, Afërdita do të sugjerojë fjalët e duhura për t'i pëshpëritur partnerit në momentet më intime dhe të veçanta në dhomën e gjumit.

PESHQIT

AI – Muaji shkurt do të karakterizohet me ulje-ngritje për sa i përket dashurisë dhe jetës tuaj seksuale. Marsi, në fakt, do të priret të fikë epshin tuaj. Afërdita, nga ana tjetër, do të favorizojë lindjen e një dashurie të re ku, me siguri, do të duhet pak kohë para se të triumfojë pasioni. Jini të durueshëm dhe gjithçka do të fillojë të kthehet përsëri në krahun e duhur.

AJO – Me Venusin në krah për pjesën e parë të muajit, do të ndjeni një ndjenjë të fortë që rritet brenda jush për një person që megjithatë mund t'ju zhgënjejë në dhomën e gjumit. Marsi te Binjakët do të sjellë pak telashe sidomos në çiftet e vjetra. Megjithatë në gjysmën e dytë të muajit jetën në çift do të pushtojë xhelozia.

$ads={2}

Post a Comment

Previous Post Next Post