Horoskopi javor 25 - 31 korrik 2022: javë e bukur për shenjat e ujit!

Këtë javë planeti Afërdita në shenjën e Gaforres do të dhurojë ditë të nxehta për të gjitha shenjat e ujit, dhe jo vetëm atyre... Po ju, çfarë shenje jeni? Zbuloni me ne se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë javë!

DASHI: Tensione në çift...

Dashi i dashur, kjo javë do të sjellë një tension shtesë në jetën tuaj në çift , për shkak të Venusit në një pozicion të pafavorshëm. Kushtojini vëmendje të veçantë ditëve të së martës dhe të mërkurës, kur një hënë nervoze mund të çojë lehtësisht në ngritjen e toneve me partnerin. Mjedisi i punës, nga ana tjetër, është dhe do të jetë me fat, me Merkurin dhe Jupiterin të favorshëm në lidhje . Lajmet e mira mund të vijnë të hënën dhe të premten.

DEMI: Shumë energji!

I dashur Dem, kjo është një kohë plot energji për shenjën tuaj, me Marsin në lidhje . Kini kujdes, megjithatë, ta përdorni këtë energji për beteja që ia vlejnë... Mërkuri në një pozicion të pafavorshëm mund të sjellë më shumë konflikte në zyrë/punë. Me fat, nga ana tjetër, është zona e ndjenjave, me një Venus të bukur në një pozicion të favorshëm, gati për t'ju dhënë kaq shumë emocione. Mundohuni të mbani larg stresin, ndoshta me qetësuesin e duhur të stresit për shenjën tuaj: dmth? Ushqimin...

BINJAKËT: Ëndërroni shumë!

Të dashur Binjakë, java juaj ka nisur mirë, me një hënë të bukur të hënën. Sipas Horoskopi.vip  Në këtë periudhë fati është në anën tuaj, sidomos kur bëhet fjalë për vendin e punës. Jupiteri dhe Mërkuri favorizojnë projektet tuaja dhe ju ndihmojnë të realizoni ëndrrat tuaja. Mos kini frikë, pra, të ëndërroni gjëra të mëdhaja! Ky qiell mbështet ata që shtyn veten me guxim (dhe maturi) në biznese të reja.

GAFORRJA: Qielli ju buzëqesh!

E dashur Gaforre, qielli ju buzëqesh këtë javë dhe mbi të gjitha do të jetë fusha e ndjenjave që do t'ju japë kënaqësi të madhe. Afërdita në lidhje ju jep pasion dhe mirëkuptim me partnerin, ndërkohë që u garanton beqarëve takime me shumë shumë fat. Historitë që nisin në këtë periudhë kanë shanse të mira të zgjasin dhe të mos mbeten flirte të thjeshta verore... Hëna super me fat të martën dhe të mërkurën.

LUANI: Argëtimi është i garantuar!

I dashur Luan, lidhja e Mërkurit ju jep një avantazh. Nëse jeni ende në punë, sukseset dhe çmimet nuk do të vonojnë. Megjithatë, nëse jeni me pushime, aftësitë tuaja të komunikimit dhe socializimit do të rriten shumë… dhe kudo që jeni, argëtimi është i garantuar! Favorizoni njohjet e reja edhe në fushën sentimentale. Ditët e hënës me fat në lidhje: të enjten, të premten dhe të shtunën.

VIRGJËRESHA: Afërdita kujdeset për të!

E dashur Virgjëreshë, dashuria do të jetë protagonistja e vërtetë e ditëve tuaja këtë javë: Afërdita mbron marrëdhënien tuaj dhe ju jep juve dhe partnerit tuaj një bashkëpunim dhe mirëkuptim të madh. Ditët veçanërisht romantike, me një hënë të bukur të favorshme, do të jenë ato të së martës, të mërkurës dhe mbi të gjitha të dielën, në të cilat hëna do të shkëlqejë së bashku. Një ditë paksa nervoze, megjithatë, do të ajo e së hënës, bëni kujdes!

PESHORJA: Kërkoni dialog me partnerin tuaj!

Peshore e dashur, dashuria këto ditë ju sjell një kohë të vështirë. Planeti Venus në një pozicion të pafavorshëm nxjerr në sipërfaqe dyshime dhe tensione që deri tani kishit tentuar t'i shpërfillnit për të jetuar në heshtje… më mirë merrini ato kokë më kokë dhe kërkoni dialog me partnerin tuaj! Ditët më të mira për të trajtuar një temë të rëndësishme do të jenë të enjten, të premten dhe të shtunën. Megjithatë, është më mirë ta shmangni atë midis të martës dhe të mërkurës sepse çdo gjë do të shkojë keq.

AKREPI: Çfarë stresi!

I dashur Akrep, Marsi në opozitë vazhdon t'ju bëjë të ndiheni mjaft të lodhur mendërisht dhe fizikisht. Stresi do të shqetësojë kryesisht vendin e punës dhe - nëse nuk jeni ndër me fat në pushime - rrezikoni ta ndieni atë më të fortë se zakonisht, veçanërisht midis të enjtes dhe të premtes. Për fat të mirë do të ketë dashuri për t'ju kthyer buzëqeshjen , falë një Venusi të bukur në një pozicion të favorshëm që do t'ju japë afërsinë dhe dashurinë e duhur.

SHIGJETARI: Hëna e kundërt ...

I dashur Shigjetar, java juaj fillon me një ditë mjaft të rëndë : të hënën hëna do të jetë në kundërshtim dhe rreziku do të jetë të ndiheni pak më të lodhur dhe nervozë. Më mirë të enjten, të premten dhe të shtunën, kur hëna do të jetë aktive në favorin tuaj dhe do t'ju sjellë fat. Do të jetë mbi të gjitha sfera e punës dhe ajo e marrëdhënieve ndërpersonale që do të favorizohen nga një Mërkuri i bukur.

BRICJAPI: Problemet e marrëdhënieve...

I dashur Bricjap, Venusi në opozitë ka filluar të ndihet: në çift mund të lindin konflikte dhe do të ketë diskutime, madje të nxehta. Kushtojini vëmendje të veçantë ditëve të së martës dhe të mërkurës, kur edhe hëna do të jetë në kundërshtim dhe nervozizmi do të arrijë në kulm ... Më mirë të kërkoni një përballje me partnerin tuaj ditën e dielë, në të cilën një hënë e bukur do të favorizojë dialogun.

UJORI: Javë e rëndë...

Të dashur Ujorë, e juaja do të jetë një javë e rëndë , veçanërisht nga pikëpamja e biznesit ose - nëse jeni me pushime - për sa i përket marrëdhënieve tuaja ndërpersonale. Mërkuri në opozitë e bën dialogun me të tjerët mjaft konfliktual dhe mund të ndodhin pengesa, veçanërisht të mundshme të enjten, të premten dhe të shtunën, kur edhe hëna do të jetë në opozitë. Dita me fat, megjithatë, është ajo e së hënës.

PESHQIT: Rroftë dashuria!

Të dashur Peshq, më në fund planeti Afërdita është rikthyer për t'ju buzëqeshur, e bashkë me të edhe dashuria: në jetën tuaj të dashurisë qetësia do të kthehet pak nga pak. Beqarët mund të kenë takime të destinuara për të zgjatur, veçanërisht të mundshme në ditët e hënës me fat, ato të së martës dhe të mërkurës. Marsi, gjithashtu i favorshëm, ju jep një energji të mirë. Kujdes vetëm të dielën, kur hëna në opozitë mund të sjellë probleme.

$ads={2}

Post a Comment

Previous Post Next Post