Surpriza për këto shenja javën e fundit të muajit Prill

Këtë javë planeti Mërkur do të hyjë në shenjën e Binjakëve, gati për të sjellë lajme të mira për të gjitha shenjat e ajrit dhe jo vetëm për to... Po ju, çfarë shenje jeni? Zbuloni me ne se çfarë kanë rezervuar yjet për javën e fundit të muajit prill.

DASHI: ditë super me fat!

Dash i dashur, këtë të premte 22 prill planeti Mërkur do të kryejë një tranzit të favorshëm në shenjën tuaj, i cili do t'ju sjellë në periudhën e ardhshme - bashkë me hyrjen e Jupiterit në lidhje - disa lajme të bukura, veçanërisht në fushën e punës. Ndërkohë, shijoni dy ditë super-fat , ato të së enjtes dhe të premtes javën që vjen, në të cilat një hënë e bukur do të shkëlqejë në shenjën tuaj dhe lajmi i mirë që keni pritur mund të vijë…

DEMI: Mos prit!

I dashur Dem, planeti Mërkur do të qëndrojë në lidhje me shenjën tuaj deri të premten 29 prill: përfitoni nga ndikimi i tij dashamirës për të bërë një kërkesë në punë ose për të bërë një marrëveshje, sepse më pas mund të mos jetë më aq e lehtë për të gjetur aleatët e duhur. Marsi dhe Venusi i favorshëm ju japin shumë fat në fushën e ndjenjave. Një fundjava 29 prill 1 Maj do jetë veçanërisht romantike, madje me një hënë të bukur në shenjë.

BINJAKËT: Mirë se erdhe, Merkur!

Të dashur Binjakë, a jeni gati për të pritur planetin Mërkur në shenjën tuaj ? Duke filluar nga e premtja 22 prill, për ju do të nisë një hakmarrje e vërtetë, sidomos në sferën profesionale, e cila do të kurorëzohet në maj me hyrjen e Jupiterit në shenjën e Dashit. Më në fund ka ardhur koha për t'u dalluar! Kini durim ndërkohë, nëse ndikimi negativ i Venusit dhe Marsit do t'ju bëjë të ndiheni të lodhur dhe të tensionuar, veçanërisht në lidhje me marrëdhënien tuaj romantike...

GAFORRJA: puthet nga yjet!

I/e dashur Gaforre, e juaja do të jetë një javë e bekuar nga fati , me favorin e Marsit dhe Venusit dhe atë të Mërkurit, aktive deri të premten 29 prill. Kënaqësi të këndshme mund të vijnë si në sferën emocionale ashtu edhe në atë profesionale, veçanërisht në pjesën e parë të javës. Mes të enjtes dhe të premtes një hënë nervoze mund të theksojë disa tensione në familje, por gjithçka do të zgjidhet gjatë fundjavës.

LUANI: drejt suksesit!

I dashur Luan, këtë javë më në fund planeti Mërkur do të ndalojë së penguari projektet tuaja të punës dhe do të fillojë t'i favorizojë ato: duke filluar nga e premtja 22 PRILL do të filloni të ndiheni më të lehtë dhe shumë nga pengesat që keni gjetur deri tani në rrugën tuaj nuk do të jenë më problem. . Ju pret një maj plot suksese ! Kushtojini vëmendje ditëve të së shtunës dhe të dielës, kur një hënë në një pozicion të pafavorshëm mund të krijojë njëfarë tensioni në familje.

VIRGJËRESHA: Hëna e kundërt ...

E dashur Virgjëreshë, java fundit të muajit prill nuk fillon në mënyrën më të mirë : të hënën, të martën dhe të mërkurën hëna do të jetë në kundërshtim me shenjën tuaj dhe ju do të ndiheni shumë nervozë. Marsi dhe Venusi janë gjithashtu në opozitë: nuk është një periudhë me fat përsa i përket ndjenjave dhe mund të ndjeni pak më shumë lodhje psikofizike. Për fat të mirë, të shtunën dhe të dielën do të keni një hënë të bukur në krah: shfrytëzojeni rastin të relaksoheni pak!

$ads={1}

PESHORJA - një lajm i mirë!

Peshore të dashura, më në fund këtë javë vijë një lajm i mirë për shenjën tuaj: duke filluar nga e premtja planeti Mërkur do të marrë një pozicion të favorshëm. Në javët në vijim do të keni fat në takimet tuaja dhe do mund të gjeni bashkëbiseduesit e duhur për projektet tuaja. Ndërmjet të enjtes dhe të premtes kundërshtimi i hënës do t'ju bëjë mjaft nervoz dhe do t'ju bëjë të ndiheni të jashtëzakonshëm, por në fundjavë do të gjeni sërish buzëqeshjen tuaj!

AKREPI: një psherëtimë lehtësimi ...

I dashur Akrep, më në fund këtë javë do të mund të merrni frymë lehtësisht : duke filluar nga e premtja 22 Prill, planeti Mërkur nuk do të jetë më në kundërshtim me shenjën tuaj! Situata juaj e punës do të ndërlikohet pak nga pak dhe do arrini t'u gjeni zgjidhje problemeve që ju kanë kapluar periudhën e fundit. Kujdes, megjithatë, nga kundërshtimi i hënës midis të shtunës 30 prill dhe të dielës 1 Maj, i cili mund të krijojë disa pengesa.

SHIGJETARI: Mërkuri përballë...

I dashur Shigjetar, java e fundit e muajit prill për fat të keq planeti Mërkur do të vijë në kundërshtim me shenjën tuaj: duke filluar nga e premtja, disa komplikime të tjera mund të shfaqen në fushën e punës, edhe nëse do të jetë vetëm një bllokim momental. Hyrja e Jupiterit në shenjën e Dashit duke filluar nga mesi i majit do t'ju sjellë fat për projekte afatgjata ! Keqkuptime në çift në pjesën e parë të javës.

BRICJAPI: Rroftë dashuria!

I dashur Bricjap, java juaj do të jetë me fat , veçanërisht përsa i përket ndjenjave. Afërdita e favorshme do t'ju japë dashuri dhe pasion. Fundjava e fundit e muajit prill në veçanti do jetë shumë romantike dhe plot momente të mira për t'u mbajtur mend. Hëna nervoze , megjithatë, mes të enjtes dhe të premtes, kur diçka mund të mos shkojë ashtu siç keni planifikuar... Nëse keni kërkesa apo propozime për të bërë në punë, fokusohuni të hënën, të martën dhe të mërkurën.

UJORI: javë me fat!

I dashur Ujor, këtë javë planeti Mërkur do të braktisë shenjën "armike" të Demit për t'u futur në "mikun" e Dashit: duke filluar nga e premtja do të mund të shijoni një rikuperim të mirë, veçanërisht për sa i përket sferës profesionale, në të cilën së fundmi kanë qenë pengesa ... Hëna me fat të enjten dhe të premten. Megjithatë, pak më shumë nervozizëm mes të shtunës dhe të dielës.

PESHQIT: me hënën në shenjë!

Të dashur Peshq, java fundit e muajit prill fillon shumë mirë, me tre ditë hënore të bashkuara , të cilat do të arrijnë planetët Mars dhe Venus: fati do t'ju buzëqeshë, veçanërisht në fushën e ndjenjave! Megjithatë, duke filluar nga e premtja 29 prill, do t'ju duhet të përballeni me planetin Mërkur, i cili do të kryejë një tranzit të pafavorshëm drejt shenjës suaj: mund të lindë një ngadalësim ose bllokim në punë , por vetëm për momentin.

Post a Comment

Previous Post Next Post