Mendoni se partneri vazhdon të dashurojë ish-in? Bëni kujdes nëse i përket kësaj shenje horoskopi

Ndarja është gjithmonë frika më e madhe e çdo njeriu. Që në fillim të një historie dashurie, të gjithë e kanë të vështirë të mendojnë për fundin, megjithatë disa gjëra ashtu janë të destinuara. Pas ndarjes, ka gjasa që dikush të vazhdojë të jetë ende i dashuruar me ish-in 

DEMI

Të lindurit në këtë shenjë bëjnë hapa shumë të ngadaltë, prandaj ata e kanë të vështirë të dashurohen sërish. Nëse kanë përjetuar një ndarje, ata janë më të prirur që të vazhdojnë të duan ish-in e tyre për një kohë të gjatë. Demët janë shumë besnikë dhe nëse kanë premtuar se do ju duan përjetësisht duhet t’i besoni.

AKREPI

Akrepët janë të fiksuar dhe nëse bien në dashuri e kanë të vështirë të pranojnë ndarjen. Akrepët nuk harxhojnë kohën e tyre me këdo, prandaj personi që zgjedhin për të krijuar një lidhje e kanë të vështirë ta largojnë nga zemra

PESHQIT

Peshqit mund të duan përjetësisht një person. Nëse gjatë lidhjes kanë qenë vërtet të dashuruar, ata e kanë të pamundur që ta harrojnë plotësisht. Ata lidhen fort pas dikujt dhe kjo i bën që në fund edhe të lëndohen.

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post