Ja si ta kuptoni nëse keni në krah mashkullin e duhur

Dashi:

Nqs partneri juaj është në shenjën e Dashit ai është i vendosur dhe dëshiron të jetë i pari në çdo gjë. Ai krijon skenare, të përditshme si mundësi për të fituar gjithmonë. Kur ai ju dëshiron pranë jush, kjo do të thotë se ju njeh dhe se të dy jeni më të fortë së bashku. Bëhuni gati,të dy mund ta pushtoni botën!

Demi:

Mashkulli në shenjën e demit është shumë besnik. Por kjo nuk do të thotë që ai është i gatshëm të ket pranë këdo. Ai e ndjen kush është personi i duhur për të dhe me pas nuk ndryshon më asgje, mundohet ta mbaje pranë me cdo kusht.

Binjakët:

Nuk është një sekret që meshkujt në shenjën e binjakëve janë shumë të vështirë për tu dashuruar. Do kuptoni nqs është i duhuri apo jo vetëm kur të jeni të gatshëm ta ndihmoni të kalojë të gjitha pasiguritë.

Gaforrja:

Janë shumë të ndjeshëm, kështu nqs ndjen dicka për ju do e kuptoni menjëherë. Do të jetë i duhuri për ju nqs dhe ndjenjat tuaja janë po aq të forta sa dhe ato që ai tregon.

Luani:

Është një lider i lindur por gjithashtu ka një zemër të mirë. Ai është i vetëdijshëm se cfarë mund të arrij dhe nuk kënaqet me asgjë tjetër. Nqs personi që jeni dashruar është në shenjën e luanit atëherë duhet ta trajtoni si mbret sepse të njëjtën trajtim do të bëjë dhe ai ndaj jush. Në këtë mënyrë do kuptoni nqs është i duhuri për ju apo jo.

Virgjëresha:

Janë meshkuj që analizojnë cdo gjë përpara se të tregojnë ndjenjat e tyre. Do ta kuptoni që ka interes ndaj jush sepse do shikoni që kalojnë shumë kohë duke menduar për lidhjen dhe vazhdimësinë e saj

Peshorja:

Për një mashkull në shenjën e peshores cdo gjë rrotullohet rreth balancës. Duan të mbajnë qetësinë në cdo marrëdhënie dhe nuk do ta zgjasin atë nqs ky faktor nuk është i pranishëm. Nqs e mendoni si gjysmën tjetër të zemrës duhet të mësoni të mbani ekuilibrat midis lidhjes dhe pjesës tjetër të jetës.

Akrepi:

Nqs nuk besoni në dashurinë me shikim të parë atëherë bëni mirë mos të jeni lidhur më një akrep! Nqs Një mashkull në këtë shenjë ju pëlqen me të vërtetë atehërë do ta kuptoni menjëherë nqs kjo marrëdhënie do të funksionoj apo jo dhe nuk do ta shmangni dot.

Shigjetari:

Meshkujt shigjetarë mund të jenë dhe një bekim dhe një mallkim, sidomos kur ju bëjnë premtime të mëdha të cilat nuk mund ti mbajnë. Do të kuptoni nqs është i duhuri kur të shihni qe planet e mëdha janë dhe realiste.

Bricjapi:

Mashkulli i bricjapit është shumë i orientuar drejt familjes. Do ta shihni si mashkullin e jetës suaj kur të kuptoni se kur jeni me të ndjeni një paqë të menjëhershme.

Ujori:

Është një mendimtar i madh, mendon cdo gjë deri në detaj, sipas Living. Si ta kuptoni që ështe ideali për ju? Kur t’ju thotë të gjitha këto idetë dhe mendimet që ka.

Peshqit:

Është një shenjë shumë shpirtërore, që jeton në botën e tij larg nga të gjithë. Do të jetë ideali për ju kur të ndjeni një lidhje shumë të fortë jo vetëm shpirtërore!

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post