Horoskopi per muajin shkurt UjoriKy do të jetë muaji i Ujorit, pasi Dielli dhe Venusi do të kalojnë në shenjën tuaj. Ata më fatlumët që kanë vënë punët në vijë, tani po mendojnë për ndryshime të mëdha në jetën e tyre. Të lindurit në këtë shenjë mërziten, nëse bëjnë gjithmonë të njëjtat gjëra. Falë ndikimit të Uranit, të rinjtë do të rrezikojnë duke ndjekur rrugë të reja të paprovuara më parë, madje edhe në qytete të tjera. Keni filluar që tani të mendoni dhe të bëni planet për verën. Kush ka shumë gjëra në dorë, do të fillojë t’i përzgjedhë. Disa janë përballur me një gjendje vërtet të tensionuar. Është pikërisht trupi ai që ju tregon se duhet të zgjidhni të bëni një jetë më të qetë, duke kapërcyer frikën që ju shoqëron. Falë idealeve që keni, ju ecni gjithnjë përpara. Data 12 do të jetë shumë interesante.
 

Ka ardhur çasti të jetoni marrëdhënie intriguese në aspektin sentimental, edhe pse disi të kushtëzuara nga xhelozia. Kanë qenë të shumta çiftet që janë ndarë këta muajt e fundit. Disa nga ju nuk ndahen vetëm për hir të fëmijëve apo për qetësinë që dhuron familja, por dashurinë zor se e gjeni. Takimet e reja janë shumë të favorizuara. Marrëdhëniet e hershme do ta kenë të vështirë të gjejnë sensualitetin në marrëdhëniet intime, pasi Ujorët dashurojnë me mendje.
 

Jupiteri dhe Saturni në këtë periudhë ju ftojnë të kuptoni më mirë se cilat janë energjitë tuaja të vërteta dhe të kujdeseni më shumë për formën tuaj fizike. Këto janë ditët ideale për ta bërë këtë. Duhet të çliroheni nga një barrë që ju mundon prej kohësh, pasi organizmi po lufton bashkë me ju. Këshillohen vitaminat dhe këshillat e mjekut.

Post a Comment

Previous Post Next Post