Horoskopi javor 24 shkurt 1 mars Binjakët


Gjate kësaj jave do dini te krijoni një klime te ngrohte ne jetën tuaj ne çift dhe çdo dite do përjetoni emocione pozitive. Partneri do ju beje edhe disa surpriza qe do ju lënë shpesh me goje hapur.

Beqaret nga ana tjetër do marrin refuzime te njëpasnjëshme dhe nuk do ndihen aspak mire. Nuk do jete një periudhe e begate për ta. Ne planin financiar do japin rezultat te gjitha masat dhe perkujdesi i treguar se fundmi dhe nuk do ndiheni asnjëherë ne vështirësi për te shpenzuar.

Shëndeti ne fillim te javës do jete goxha delikat. Stresi dhe dhimbjet e barkut dhe te shpinës nuk do ju lënë te qete. Ne pune gjerat do përmirësohen tej mase dhe mund te merrni edhe një propozim interesant. Edhe familja do jete e qete.


Post a Comment

Previous Post Next Post