Horoskopi javor, 10 - 16 shkurt Peshqit


Dashuria: Yjet janë patjetër të favorshme dhe këtë javë disa prej jush mund të heqin qafe një barrë dhe të marrin një sqarim. Nëse ka pasur probleme në marrëdhëniet në çift, gjërat do të jenë pak më të mira. Venusi në shenjë nga e mërkura premton një fundjavë të gëzuar për çiftet dhe beqarët që duan të përjetojnë flirtime intensive!

Puna: Javë e mirë për shenjën e Peshqeve duke u përgatitur për të bërë plane për të ardhmen. Së fundi ju jeni duke fituar një stabilitet të caktuar dhe pas ditëve të ankthit dhe nervozizmit, ju mund të mendoni për nesër me qetësi më të madhe. Mos i nënvlerësoni disa takime që mund të jenë të rëndësishme


Post a Comment

Previous Post Next Post