Horoskopi i seksit: Si do të jetë muaji PRILL nën çarçafë, Ai-Ajo

Horoskopi seksual na zbulon se Marsi do të kalojë në shenjën e Peshqve për të gjithë muajin Prill dhe do të sjellë konfuzion në sferën e erosit. Disa Shenja mund të kenë qëndrime veçanërisht kapriçioze ndaj partnerëve të tyre. Afërdita , disa ditë pas muajit, do të hyjë tek Dashi dhe do të ndezë pasione të reja që do të ushqehen nga dëshirat më emocionuese dhe të guximshme. Shenjë pas shenjë , le të zbulojmë se çfarë kanë rezervuar yjet për burrat dhe gratë e Zodiakut!

DASHI – AI – Me Venusin në krah për pjesën më të madhe të muajit, jeta juaj erotike dhe e dashurisë mund të jetë aventureske dhe përmbushëse, e karakterizuar nga pasion i jashtëzakonshëm dhe takime sensuale që ndezin flakën e intimitetit dhe bashkëpunimit. Planeti Mars, megjithatë, jo gjithmonë do t'ju bëjë  energjikë dhe efikas. Do t'ju duhet të pushoni më shumë.

AJO – Me siguri po përjetoni një moment rritjeje dhe transformimi. Ndërgjegjësimi për prirjet dhe dëshirat tuaja ju çon drejt autenticitetit më të madh dhe hapjes emocionale, duke ju lejuar të eksploroni dimensione të reja të dashurisë dhe seksualitetit. Marsi gjithashtu mund t'ju përfshijë në situata të paqarta dhe të kristalta.

DEMI – AI – Marsi tek Peshqit do ju bëjë të jetoni eksperienca të reja miqësie intime, të karakterizuara nga një ndjenjë bashkëpunimi dhe besimi me partnerin. Do të jeni në gjendje të eksploroni dimensione të reja të seksualitetit dhe kënaqësisë në një mjedis të sigurt dhe të mbrojtur, me një partnere që do të dëgjojë me kuriozitet propozimet tuaja më imagjinative dhe djallëzore. Ju do t'i bëni ato së bashku.

AJO – Afërdita në fushën e dymbëdhjetë mund të shënojë muajin tuaj me një sërë sekretesh dhe fantazish të errëta, me takime klandestine dhe dëshira të ndaluara që i shtojnë një element misteri dhe rreziku marrëdhënies që përjetoni, duke ndezur zjarret e pasionit dhe epshit. Marsi mund t'ju bëjë të ndiheni shumë të tërhequr edhe nga një mik i dashur.

BINJAKËT - AI - Me Marsin disonant gjatë gjithë muajit, sfera seksuale mund të shënohet nga një sërë kompromisesh dhe sakrificash, me kërkimin e dashurisë së përsosur që përplaset me realitetin e marrëdhënieve njerëzore, me ulje-ngritjet e tyre, gëzimet dhe zhgënjimet e tyre. . Afërdita ju ofron të ngushëlloni veten me shoqen tuaj më të mirë, për të cilën do të ndjeni një tërheqje të fortë.

AJO – Me Venusin tek Dashi jeta juaj seksuale mund të jetë e gjallë dhe argëtuese, me një sërë takimesh dhe flirtesh rastësore që i shtojnë jetës një prekje lehtësie dhe shkujdesjeje, pa shumë angazhime apo komplikime, por vetëm momente kënaqësie dhe argëtimi. Marsi, megjithatë, mund t'ju zhgënjejë me partnerët që nuk janë të gatshëm t'i plotësojnë dëshirat tuaja.

GAFORRJA – AI – Me Marsin të favorshëm gjatë gjithë muajit, do ta përjetoni seksin si një rrugë eksplorimi të trupit dhe dëshirave tuaja, duke ju lejuar të zbuloni zona dhe ndjesi të reja erogjene që çojnë në ndërgjegjësim dhe kënaqësi më të madhe seksuale. Fatkeqësisht, me disonancën e Venusit, disa marrëdhënie mund të marrin fund pa paralajmërim.

AJO - Me Venusin disonant për pjesën më të madhe të muajit, ndjeshmëria juaj mund të prishet nga një sërë takimesh sipërfaqësore dhe të pakuptimta, me dëshirën për kënaqësi të menjëhershme që mbizotëron mbi kërkimin e lidhjeve të vërteta dhe të thella, duke çuar në një ndjenjë zbrazëtie dhe pakënaqësie emocionale.  Të paktën Marsi e bën erosin të kënaqshëm.

LUANI – AI – Me Venusin tek Dashi për gjithë muajin, jeta juaj e dashurisë mund të karakterizohet nga një lidhje e fortë emocionale dhe shpirtërore me partnerin tuaj, duke krijuar një intimitet të thellë dhe kuptimplotë që shkon përtej vetëm aktit fizik. Marsi tek Peshqit mund të rihapë skenarë shumë emocionues nga e kaluara. Një ish e dashur mund të kthehet në jetën tuaj.

AJO – Në muajin prill jeta juaj e dashurisë duket e qëndrueshme dhe jetëgjatë, me një lidhje të thellë dhe të qëndrueshme me një partner që keni prej kohësh. Besimi dhe mirëkuptimi i ndërsjellë janë baza e një marrëdhënieje solide dhe përmbushëse, e cila rinovohet me kalimin e kohës. Megjithatë, për të përjetuar emocione të reja erotike, mund të strehoheni në krahët e një ish-i.

VIRGJËRESHA – AI – Me Marsin në opozitë gjatë gjithë muajit, sfera e erosit mund të karakterizohet nga vështirësi dhe zhgënjime, me periudha distancash emocionale dhe shkëputje fizike që rëndojnë marrëdhënien tuaj me partnerin. Do t'ju kërkohet të punoni vazhdimisht për të kapërcyer sfidat dhe për të rizbuluar pasionin tuaj të humbur. Afërdita do të sjellë rikthime të vogla.

AJO – Keni frikë të përjetoni një sërë zhgënjimesh dhe tradhtish, me takime të këqija që mund të vënë në provë besimin dhe vetëvlerësimin tuaj. Në fakt, me Marsin tek Peshqit, është e vështirë të besosh ende në dashuri dhe dëshirë. Venusi tek Dashi shpesh ju bën të mendoni për një dashuri të vjetër me të cilën keni pasur një ndjenjë të mirë. Mund ta kontaktosh sërish.

PESHORJA – AI – Me Venusin në opozitë për pothuajse të gjithë muajin, jeta juaj erotike mund të shënohet nga momente vetmie dhe introspeksioni, në të cilat kërkimi i dashurisë dhe kënaqësisë përplaset me pasiguritë dhe frikën tuaj, duke çuar në një reflektim të thellë për nevojat dhe dëshirat tuaja. Plutoni do t'ju befasojë me vorbullat e papritura të pasionit.

AJO – Muaji Prill për ju duket i turbullt, por pasionant, me një sërë ulje-ngritjesh emocionale që e bëjnë çdo marrëdhënie intensive, por edhe të vështirë për t’u menaxhuar. Do të duhet shumë durim dhe mirëkuptim nga ana juaj dhe e partnerit për të kapërcyer keqkuptimet që do të sjellë Venusi, edhe në dhomën tuaj të gjumit.

AKREPI - AI - Me Marsin në Peshq për gjithë muajin, jeta juaj erotike mund të jetohet si një zbulim i vazhdueshëm i juaji dhe partnerit tuaj, me eksperimente dhe lojëra me role që zgjerojnë kufijtë e dëshirës dhe intimitetit, duke çuar në personale dhe marrëdhënie në rritje. Afërdita mund të shkaktojë që të lulëzojnë tërheqje shumë të forta edhe në kontekstin e punës.

AJO - Mënyra se si i trajtoni çështjet seksuale mund të jetë frymëzuese, me momente pasioni dhe dëshira që ushqejnë frymëzimin, duke çuar në një sërë veprash artistike dhe projektesh që kremtojnë bukurinë dhe fuqinë e dashurisë dhe sensualitetit. Partneri juaj do të humbasë mendjen sa herë që do të ketë mundësinë të prekë lëkurën tuaj.

SHIGJETARI - AI - Marsi shpesh do t'ju bëjë të lodhur dhe nervozë, por Afërdita tek Dashi mund t'ju befasojë me një takim të rastësishëm ose një pajtim të papritur, i cili rindez shpresën dhe pasionin, duke çuar në një ndërgjegjësim të ri për veten dhe nevojat tuaja, duke hapur rrugën drejt mundësi dhe mundësi të reja. Mund të bini edhe në dashuri me një person të panjohur.

AJO – Me Marsin kundër gjatë gjithë muajit, do të jetë më mirë për ju të qëndroni të qetë dhe të zhytur në mendime. Momentet e intimitetit të thellë dhe ndarjes së sinqertë me partnerin tuaj do të forcojnë lidhjen mes jush dhe do të nxisin dëshirën për t'u rritur së bashku, duke përballuar sfidat e jetës me guxim dhe vendosmëri. Afërdita sjell takime të reja për ata që janë beqarë.

BRICJAPI – AI – Ditët tuaja mund të karakterizohen nga një sërë takimesh të rastësishme dhe jo të detyrueshme, me dëshirën për të eksperimentuar dhe për t'u argëtuar që mbizotëron mbi kërkimin e një lidhjeje serioze dhe të përkushtuar. E gjithë kjo do të çojë në një sërë aventurash kalimtare dhe të kënaqshme, por edhe kalimtare dhe të parëndësishme. Dashuria dhe erosi udhëtojnë në rrugë të ndryshme.

AJO - Afërdita kundër rekomandon t'i përkushtoheni introspeksionit dhe vetë-reflektimit, me vetëdije për nevojat tuaja dhe mbi të gjitha dobësitë tuaja. Vetëm duke punuar me veten do të jeni në gjendje të krijoni lidhje më të thella dhe më domethënëse me të tjerët. Marsi favorizon takime të reja virtuale, të cilat do t'ju lejojnë të kapërceni të gjithë frikën tuaj.

UJORI - AI - Me Venusin tek Dashi për pjesën më të madhe të muajit dhe me Plutonin në krah, jeta juaj erotike mund të karakterizohet nga një kërkim i vazhdueshëm për stimuj dhe aventura të reja, me një sërë takimesh kalimtare dhe takimesh të guximshme që plotësojnë dëshirën për risi. dhe adrenalinën, por mund të lërë një ndjenjë zbrazëtie dhe pakënaqësie emocionale.

AJO – Në momentet e komunikimit dhe intimitetit me partnerin, jeta erotike mund të karakterizohet nga dialogë të hapur dhe të sinqertë me partnerin, të cilët nxisin mirëkuptim më të madh reciprok dhe një lidhje më të thellë. Ju mund t'i pëshpëritni butësisht kërkesat tuaja më të guximshme dhe të djallëzuara, me sigurinë se ato do të jenë në gjendje të stimulojnë shqisat e tij.

PESHQIT – AI – Gjatë fazave të pasionit dhe aromës së nxitur nga tranziti i Marsit në shenjën tuaj, jeta juaj erotike mund të mbizotërohet nga një dëshirë e parezistueshme dhe një pasion I fortë, i cili ndez flakën e pasionit dhe çon në momente ekstaze dhe kënaqësie. intensive. Afërdita ju kërkon të zyrtarizoni një lidhje që vazhdon prej disa kohësh.

AJO – Venusi do ju mbështesë për disa ditë dhe Marsi do jetë aleati juaj më i mirë në sferën e erosit. Jeta juaj e përditshme mund të jetë e qetë dhe pa probleme, me momente ëmbëlsie dhe butësie të ndara me një partner të dashur, ku afërsia emocionale dhe harmonia seksuale janë në qendër të marrëdhënies. Do të jeni më iniciativë dhe më të guximshëm se zakonisht./Horoskopi.vip 

© Të gjitha të drejtat e rezervuara

$ads={2}

Post a Comment

Previous Post Next Post