Horoskopi i seksit: Si do të jetë muaji MARS nën çarçafë, Ai-Ajo

Horoskopi i seksit për muajin mars zbulon se Afërdita do të kalojë në shenjën e Peshqve gjatë gjithë muajit, duke sjellë romancë dhe butësi në jetën e të gjitha Shenjave të Zodiakut, madje edhe në dhomat e tyre të gjumit. Për disa mund të jetë sentimentalizëm i tepruar, por Marsi dhe Plutoni në Ujor flasin gjithashtu për pavarësi dhe autonomi në marrëdhënie, si dhe mënyra origjinale për të përjetuar sferën e erosit. Shenjë për shenjë , le të zbulojmë se çfarë kanë rezervuar yjet për burrat dhe gratë e Zodiakut !

DASHI – AI – Këtë muaj, komunikimi i sinqertë me partnerin bëhet themelor, duke treguar gjithashtu dobësinë tuaj. Shprehja e ndjenjave tuaja më të thella dhe ndarja e frikës tuaj mund të forcojë besimin e ndërsjellë dhe t'ju sjellë edhe më afër. Marsi do të sjellë momente plotësuese dhe transgresive, të cilat vështirë se do t'i harroni. Shijojeni.

AJO – Eksperimentoni me komunikimin erotik si mjet për ta bërë muajin mars një periudhë të shprehjes së hapur të dëshirave, duke kontribuar kështu në një lidhje më të thellë në sferën intime me partnerin. Mos kini frikë t'i tregoni atij gjithçka që ju vjen në mendje. Do ta bëni atë shumë më të lumtur nga sa mund ta imagjinoni.

DEMI – AI – Ju duhet të përfitoni nga bukuria e natyrës në mars për të krijuar përvoja shqisore. Ecja në park, dëgjimi i zogjve duke kënduar dhe ndjesia e flladit mund të forcojë lidhjen emocionale me të dashurin tuaj, edhe kur ka dallime ose një rënie të epshit mes jush (e mundur me Marsin në Ujor për pjesën më të madhe të muajit).

AJO – Jo gjithmonë Marsi do krijojë situata të këndshme në sferën e intimitetit. Thelloni të kuptuarit e preferencave tuaja seksuale duke ia kushtuar muajin mars kërkimit personal dhe eksplorimit të aspekteve të reja të seksualitetit tuaj, duke i ndarë këto zbulime me partnerin tuaj për një lidhje më autentike.

BINJAKËT – AI – Me Marsin dhe Plutonin në Ujor, këtë muaj do të jeni veçanërisht të hapur për të eksploruar mënyra të reja intime me partnerin tuaj. Eksperimentimi me pozicione të reja së bashku mund të forcojë lidhjen tuaj dhe të krijojë kujtime të qëndrueshme. Megjithatë, Venusi disonant mund të sjellë probleme kur bëhet fjalë për të shprehur emocionet tuaja.

AJO - Pavarësisht se Venusi është armiqësor ndaj jush gjatë gjithë muajit mars, ju do të ndiqni rrugën e Marsit dhe Plutonit në Ujor dhe do t'i kushtoni disa nga mbrëmjet tuaja zbulimit të librave erotikë së bashku me partnerin tuaj, duke përdorur leximin e përbashkët si një stimul për të hapur. biseda rreth seksualitetit tuaj, duke ndërtuar terren pjellor për përvoja të reja.

GAFORRJA – AI – Duhet të përfitoni nga muaji mars për të përjetuar udhëtime shqisore që mund t’ju ​​ndezin pasionin. Eksploroni masazhet relaksuese, aroma dhe prekje që shkojnë përtej aspektit të thjeshtë fizik, duke krijuar një lidhje më të thellë dhe më të kënaqshme me partnerin tuaj. Marsi do t'ju bëjë të eksploroni erosin intensivisht dhe në të gjitha format e tij.

AJO - Me bashkëpunimin e Venusit, ju mund ta përdorni muajin mars si një periudhë rinovimi për të investuar në aktivitete romantike dhe intime me partnerin tuaj, si pikniqet në perëndim të diellit ose mbrëmjet nën dritën e qiririt, për të rindezur flakën e dashurisë dhe për të forcuar lidhje. Një ish-dashnor mund të kthehet në jetën tuaj me propozime pikante.

LUANI – AI – Hapeni veten ndaj eksplorimit të fantazive të përbashkëta me partnerin tuaj. Ndarja e dëshirave dhe fantazive mund të krijojë një intimitet unik dhe të konsolidojë lidhjen mes jush në një kohë kur Marsi mund t'ju vërë në krizë serioze edhe seksualisht. Vlerësimi i gjesteve të vogla dhe lidhjeve të përditshme mund të forcojë lidhjen emocionale dhe erotike që keni.

AJO - Ndani momentet e cenueshmërisë me partnerin tuaj, duke u hapur ndaj dashurisë dhe intimitetit, duke ndërtuar një lidhje më autentike dhe duke forcuar lidhjen mes të dyve. Marsi në Ujor nuk do ju bëjë gjithmonë të ndiheni të kënaqur seksualisht dhe në disa rrethana mund të pendoheni edhe për dikë nga e kaluara. Është më mirë të presësh!

VIRGJËRESHA – AI – Për të kapërcyer tensionet e pashmangshme që sjell Venusi në kundërshtim, inkurajoni veten të eksploroni interesa të reja së bashku me partnerin. Pavarësisht nëse është të mësojë diçka të re ose të marrë një hobi që ajo tashmë e bën, ky proces zbulimi mund të krijojë momente lidhjeje dhe afrimi në jetën tuaj të dashurisë, madje edhe në sferën seksuale.

AJO – Marsi do të sjellë momente konflikti dhe tensioni të fortë me partnerin ose me dikë që keni një kohë të shkurtër në lidhje. Do të ndjeni nevojën për të gjetur një zgjidhje. Ju duhet të kërkoni një ekuilibër midis intimitetit dhe spontanitetit, duke e bërë çdo moment me partnerin tuaj kuptimplotë, duke kontribuar kështu në një sferë intime dhe seksuale më përmbushëse dhe të qëndrueshme.

PESHORJA – AI – Ju pëlqen të luani me dinakërinë dhe, me Marsin dhe Plutonin tek Ujori, do të përjetoni momente të veçanta që janë specifike për partnerin tuaj, duke marrë parasysh interesat dhe dëshirat e saj më intime. Kjo tregon vëmendje dhe kujdes, duke e bërë atë të ndihet unike për ju dhe duke forcuar lidhjen mes jush. Afërdita krijon tërheqje të reja ndaj disa kolegeve.

AJO - Me Marsin dhe Plutonin në Ujor, në mars mund të eksperimentoni me diçka të re si krijimi i një "kopshti të fshehtë" në shtëpinë tuaj, duke transformuar një hapësirë ​​veçanërisht komode dhe mikpritëse në një strehë romantike ku sfera intime mund të lulëzojë, duke nxitur një pasion. më thellë. Do të shfaqet një dëshirë e fortë për shkelje.

AKREPI – AI – Edhe nëse Marsi do t’ju ​​bëjë shpesh të lodhur dhe nervozë, do të rikuperoheni në fund të muajit. Venusi sugjeron t'i kushtoni kohë lojërave krijuese që mund të gjallërojnë intimitetin tuaj. Qoftë lojëra me role apo fantazi të përbashkëta me partnerin, kjo është një mundësi për të zbuluar perspektiva të reja, duke e bërë jetën tuaj intime më stimuluese dhe përmbushëse.
AJO - Me Marsin disonant mund t'ju mungojë forca për të menduar për erosin. Përfitoni nga Venusi në një aspekt të favorshëm për t'iu përkushtuar eksplorimit të sferës suaj intime, vetëm dhe me partnerin, duke u relaksuar së bashku dhe duke komunikuar hapur për të kuptuar më mirë dëshirat e njëri-tjetrit dhe për të ndërtuar një lidhje më kuptimplote dhe më të plotë.

SHIGJETARI – AI – Marsi dhe Plutoni në Ujor ju këshillojnë të eksperimentoni me shkëmbimin e mesazheve provokuese dhe intime me partnerin ose me një të dashur të ri gjatë ditës. Kjo lojë joshëse mund të ndezë pasionin dhe të mbajë të gjallë tërheqjen mes jush dhe partnerit tuaj. Gjithmonë kontrolloni që ata janë të mirëpritur dhe se keqdashja është e ndërsjellë.

AJO – Mos lejoni që Afërdita t’ju ​​bëjë tepër keqdashës dhe argumentues, duke ju prishur intimitetin. Kaloni kohë duke kuptuar dëshirat e partnerit tuaj, duke eksploruar mënyra të reja për të përmbushur fantazitë e njëri-tjetrit dhe duke ndërtuar një intimitet që rritet dhe zhvillohet me kalimin e kohës. Në fund të muajit edhe Marsi do të testojë durimin tuaj.

BRICJAPI – AI – Afërdita te Peshqit do të mund t’ju ​​ëmbëlsojë edhe ju, të cilët në mars do të dëshironi të shijoni edhe më shumë kënaqësitë e jetës. Kushtojini kohë ritualeve të përqafimit të natës, duke e mbështjellë veten me momente butësie dhe dashurie me partnerin tuaj përpara se të bini në gjumë. Këto gjeste të thjeshta mund të krijojnë një atmosferë intimiteti dhe lidhjeje mes jush.

AJO - Përqendrohuni në cilësinë e kohës së kaluar me partnerin tuaj, duke e bërë muajin mars një periudhë të një vitaliteti të ri pasioni, përmes gjesteve të përzemërta dhe vëmendjes që ndihmojnë në krijimin e një kuptimi më të thellë, që shkon përtej seksit të përjetuar sikur të ishte një gjë e thjeshtë. Aktiviteti fizik. Do të zbuloni kufij të rinj të kënaqësisë suaj.

UJORI – AI – Në këtë muaj në të cilin do të ndiheni veçanërisht dinamikë dhe iniciativë, mund të gjeni kohë për të eksploruar ato dëshira që qëndrojnë në qoshet më intime të zemrës suaj. Ndarja e hapur e fantazive tuaja më sekrete mund të krijojë një lidhje edhe më të thellë me partnerin tuaj. Lëreni edhe ajo të bëjë të njëjtën gjë me ju.

AJO - Investoni energjitë e mira që Marsi do t'ju ofrojë në ndërtimin e një atmosfere të ngrohtë, mikpritëse dhe romantike, duke e bërë muajin mars një periudhë në të cilën sfera e dashurisë dhe seksuale mund të lulëzojë, duke kontribuar në një lidhje më autentike dhe më të plotë me partnerin tuaj. Do të përjetoni momente që do t'ju qëndrojnë për një kohë të gjatë.

PESHQIT – AI - Në këtë muaj mars, me Venusin në krah do të mund t'i lejoni vetes luksin e eksplorimit të emocioneve më të thella të qenies suaj. Jini të hapur për të zbuluar jo vetëm dëshirat fizike, por edhe nuancat delikate të emocioneve, duke krijuar një hapësirë ​​intime për të kuptuar veten më thellë dhe që edhe partneri juaj t'ju kuptojë.

AJO - Gjatë muajit mars, Afërdita në shenjën tuaj sugjeron të eksploroni dëshirat tuaja më intime, të krijoni mbrëmje të qeta ku ju dhe partneri juaj mund të lidheni në një nivel më të thellë, duke nxitur pasionin dhe duke konsoliduar lidhjen tuaj. Gjithashtu do të ndiheni të tërhequr nga njerëz dhe situata misterioze, por shumë emocionuese./Horoskopi.vip

© Të gjitha të drejtat e rezervuara

$ads={2}


Post a Comment

Previous Post Next Post