Horoskopi i seksit: Si do të jetë muaji SHKURT nën çarçafë, Ai-Ajo

Horoskopi seksual na zbulon se muaji shkurt mund të ndahet lehtësisht në dy pjesë: në të parën , Afërdita dhe Marsi do të kalojnë në Bricjap dhe do të flasin për mënyrat tradicionale të përjetimit të dashurisë dhe erosit. Në pjesën e dytë , fillimisht Marsi dhe më pas Venusi, do të zhvendosen drejt Ujorit ku aty do të jetë edhe Plutoni për t'i mirëpritur: sfera e ndjenjave dhe intimitetit do të përjetojë një moment revolucionar dhe të gjithë do të kenë mundësinë të bëjnë diçka ndryshe nga zakonisht. Shenjë pas shenjë , le të zbulojmë se çfarë kanë rezervuar yjet për burrat dhe gratë e Zodiakut.

DASHI – AI – Pjesa e parë e muajit sigurisht që nuk do jetë tërheqëse për ju dhe shpesh do ndiheni të lodhur fizikisht. Më pas diçka do të fillojë të përmirësohet dhe ju do ta lini veten të tërhiqeni nga miqtë tuaj në raste argëtimi dhe lojrash. Nëse jeni beqarë, me siguri do të takoni një femër që do ju bëjë të zbuloni ndjesi të ëmbla, duke ju trazuar pak ditët tuaja monotone.

AJO – Pjesa e parë e muajit nuk do jetë ideale për gjueti për lidhje të reja apo për të rikthyer mirëkuptimin me partnerin. Kalimi i Marsit dhe Venusit në Ujor do t'ju lejojë të rizbuloni ndjenjën nën çarçafë me partnerin tuaj të zakonshëm. Ose, nëse jeni beqarë, mund të gjendeni papritur në krahët e një shoku të ngushtë.

DEMI – AI – Nëse dëshironi të përjetoni momente emocionuese nga pikëpamja sentimentale dhe seksuale, duhet të përfitoni nga pjesa e parë e muajit sepse, më pas, angazhimet tuaja në punë do t’ju ​​pengojnë të gjeni kohë për veten dhe partneren. Sfida e muajit do të konsistojë në gjetjen e ekuilibrit të duhur mes karrierës dhe jetës private.

AJO – Dy javët e para të muajit do të rrjedhin këndshëm dhe do të keni mundësinë të ndani momente të nxehta me partnerin ose me një të dashur të ri, shumë pasionant. Megjithatë, hyrja e Marsit dhe Venusit në Ujor do t'ju destabilizojë dhe do t'ju bëjë të humbni disa siguri që mendonit se i kishit. Ndërkohë, një koleg mund të jetë i dashuruar me ju.

BINJAKËT – AI – Shkurti do të jetë një muaj plot surpriza për ju. Ndoshta do të takoheni sërish për një periudhë të caktuar kohe me një person që ka lënë gjurmë në jetën tuaj në të kaluarën. Më pas, hyrja e Planetëve në Ujor do të sjellë një lajm të madh dhe do t'ju japë mundësinë të zgjidhni me kë të përjetoni momente të paharrueshme erosi dhe romantike.

AJO – Nga pikëpamja e Erosit, shkurti do të jetë një muaj shumë premtues dhe yjet do ju japin mundësinë të jetoni eksperienca tërheqëse dhe të ndjeni ndjesi që nuk i keni ndjerë më parë. Në gjysmën e dytë të muajit jo vetëm që do të shkëlqeni nën çarçafë, por pak nga pak do të dashuroheni me një partner me të cilin do të ndiheni shumë të ngjashëm edhe mendërisht.

GAFORRJA - AI - Afërdita dhe Marsi në kundërshtim në dy javët e para të muajit do t'ju bëjnë protagonist të diskutimeve të animuara dhe të nxehta, të cilat do të shuajnë çdo entuziazëm dashurie, veçanërisht me një partner prej kohësh. Kur planetët do kalojnë në Ujor, një person nga e kaluara mund të rifusë veten në jetën ose shtratin tuaj.

AJO – Pjesa e parë e muajit do t'ju testojë me situata që do t'ju bëjnë të trishtuar dhe të zhgënjyer si nga pikëpamja sentimentale, ashtu edhe nga ajo seksuale. Planetët tek Ujori do të rihapin disa skenarë nga e kaluara që i keni konsideruar të mërzitshëm: në fund të muajit do ta gjeni veten duke përjetuar një pasion të madh me një partner me të cilin keni pasur gjithmonë një afinitet të thellë.

LUANI – AI – Ky me siguri nuk do të jetë një muaj për t’u mbajtur mend nga pikëpamja sentimentale apo seksuale. Ngjarjet e paparashikuara dhe pengesat e jetës së përditshme do t'ju pengojnë t'i kushtoni kohën që do të dëshironit marrëdhënieve tuaja, me pasojë largimin e njerëzve me të cilët do të kishit dashur të kalonit momente private. Jini të durueshëm, gjithçka do të funksionojë.

AJO – Muaji do të hapet me Venusin dhe Marsin në Bricjap që do t'ju shohë të zhytur në aktivitetet tuaja të punës. Ju as nuk do të vini re ndonjë koleg që të interesohet për ju. Me kalimin e Planetëve në Ujor situata do përkeqësohet sepse nuk do ndiheni reciprok nga partneri ose do ndiheni të refuzuar nga një mashkull me të cilin propozoni të dilni

VIRGJËRESHA – AI – Me Venusin dhe Marsin në Bricjap, muaji do të hapet shkëlqyeshëm dhe do të keni mundësi të konsolidoni një lidhje që ka disa kohë që vazhdon dhe që po rezulton shumë e kënaqshme edhe nga pikëpamja erotike. Në pjesën e dytë të muajit do të duhet të bëni kujdes që të mos përfundoni në rrëmujën e zakoneve që mund t'ju mërzitin si ju ashtu edhe partnerin tuaj.

AJO – Pjesa e parë e muajit do të jetë shumë e kënaqshme dhe do të keni mundësinë të ndani dëshirat dhe emocionet tuaja me një partner që do të duket gjithmonë shumë i vëmendshëm. Më pas, të dy mund të përfshiheni në angazhimet tuaja të punës dhe do të harroni se sa e këndshme ishte të përqafoheshit në shtrat sapo të zgjoheshit në mëngjes.

PESHORJA – AI – Pjesa e parë e muajit ndoshta do të harrohet dhe problemet familjare apo shtëpiake do t’ju ​​pengojnë të shijoni plotësisht jetën tuaj të dashurisë apo atë seksuale. Me hyrjen e Marsit dhe më pas të Venusit në Ujor, situata do të ndryshojë dhe do të keni mundësinë të përjetoni një pasion të jashtëzakonshëm me një partner që do t'ju habisë.

AJO – Në dy javët e para të muajit planetët në Bricjap do t'ju testojnë, veçanërisht nëse jetoni me partnerin tuaj dhe keni zakone shumë të ndryshme. Atëherë diçka do të fillojë të ndryshojë dhe ju do të rizbuloni bashkëfajësinë dhe ndjenjën e ditëve të para, gjë që do të jetë e dukshme edhe në sferën e erosit. Bëhuni gati për të përjetuar momente të magjisë së pastër.

AKREPI – AI – Do e nisni muajin në mënyrë mjaft të shkujdesur dhe ndoshta nuk do i jepni peshë ankesave të vogla të partnerit, të cilat do të përkeqësohen me kalimin e ditëve. Edhe pse tërheqja mes jush mund të vazhdojë të jetë e fortë, do të keni vështirësi për të gjetur gjuhën e përbashkët dhe do të humbni në diskutime dhe debate të pafundme dhe të mërzitshme.

AJO – Në dy javët e para të shkurtit gjithçka do të rrjedhë në mënyrë gazmore dhe të këndshme, edhe në dhomën e gjumit. Me hyrjen e Marsit dhe Venusit në Ujor do të keni ndjesinë se partneri do t'ju marrë të mirëqenë dhe vëmendja e tij nuk do t'ju mjaftojë më. Ajo që do t'ju zhgënjejë është se ai mund të mos dëgjojë as atë që i thoni.

SHIGJETARI – AI – Nuk priten kthesa të mëdha në planin e dashurisë në muajin shkurt. Do të jeni gjithmonë shumë të dashur dhe të kujdesshëm me partnerin tuaj dhe, kur Afërdita është në Ujor, do të kënaqeni duke bërë shaka dhe duke luajtur me të, madje duke sugjeruar që të bëni disa fotografi seksi së bashku për t'i parë kur jeni vetëm.

AJO – Në dy javët e para të muajit do të jeni shumë kërkues ndaj partnerit, veçanërisht përsa i përket vëmendjes dhe përkëdheljeve që dëshironi të merrni. Do të jeni të kënaqur dhe lidhja juaj do bëhet gjithnjë e më e këndshme. Planetët tek Ujori do favorizojnë komunikimin e mirë dhe nuk do hezitoni t’i besoni edhe dëshirat më të ndaluara.

BRICJAPI – AI – Muajin shkurt do ta nisni në formë të shkëlqyer. Marsi do ju bëjë energjikë, të zjarrtë dhe pasionantë, të etur për të kënaqur partnerin tuaj në të gjitha kërkesat e saj. Afërdita do t'ju shtyjë gjithashtu që të keni mënyra të ëmbla dhe të buta të të vepruarit që nuk janë të zakonshme për ju. Në pjesën e dytë të muajit do ketë më pak theks, por gjithçka do rrjedhë e qetë.

AJO – Afërdita dhe Marsi në shenjën tuaj në fillim të muajit do ju bëjnë një bombë sharmi dhe sensualiteti. Në jetën bashkëshortore do të keni fuqinë ta bëni partnerin tuaj të bëjë çfarë të doni. Nëse jeni beqarë do të fitoni këdo me një vështrim apo buzëqeshje. Në pjesën e dytë të muajit do të filloni të bëheni më selektivë dhe akoma më xhelozë.

UJORI – AI – Në fillim të muajit do të keni ndjesinë se asgjë spektakolare nuk mund të ndodhë në jetën tuaj. Megjithatë, pak nga pak do ju pushtojë pasioni dhe madje do vendosni të zyrtarizoni një lidhje që ka pak kohë që vazhdon. Afërdita dhe Marsi do t'ju bëjnë të ngrohtë, të ëmbël dhe iniciativë. Të biesh në dashuri është afër.

AJO - Afërdita dhe Marsi në Bricjap mund t'ju kërkojnë të përjetoni një histori prapaskenash në dy javët e para të muajit. Së shpejti do të shpërbleheni dhe do të shihni kulmin e një dashurie që do të sjellë dritë në çdo cep të jetës tuaj. Edhe në sferën e erosit do të përjetoni momente të paharrueshme dhe do ndiheni të dëshiruar e të vlerësuar si asnjëherë më parë.

PESHQIT - AI - Afërdita dhe Marsi në Bricjap në fillim të muajit do t'ju shohin të përfshirë në miqësi dashurie shumë të paqarta dhe jo gjithmonë do të dini si t'i menaxhoni ato. Në disa raste mund të detyroheni t'i keni këto marrëdhënie fshehurazi. Ndrojtja juaj shpesh do jetë pengesë dhe vetëm në fund të muajit do mund t’i tregoni partnerit se si ndiheni.

AJO - Nëse po dashurohesh me shokun tënd më të mirë, duhet të përfitosh nga dy javët e para të muajit për t'ia thënë sepse atëherë do të ketë diçka që do të të mbajë të ngujuar. Hyrja e Venusit dhe Marsit në Ujor do të favorizojë lindjen e marrëdhënieve klandestine dhe do të sjellë sekrete të vogla në jetën e çiftit. Duhet shumë kujdes./Horoskopi.vip

© Të gjitha të drejtat e rezervuara

$ads={2}

Post a Comment

Previous Post Next Post