Horoskopi i seksit: Si do të jetë muaji NËNTOR nën çarçafë, Ai-Ajo

Horoskopi i seksit na zbulon se çfarë mund të presim gjatë muajit nëntor. Në javën e parë të muajit, Afërdita do të kalojë në shenjën e Virgjëreshës dhe do t'i bëjë të gjithë pak më të kontrolluar në sferën e erosit. Më pas, kalimi te Peshorja, dashuria dhe kënaqësia e shqisave do të triumfojnë përsëri dhe marrëdhëniet do të bëhen më bashkëfajtore dhe të lumtura. Marsi , deri në datën 24, do të jetë në Akrep dhe do të bëjë që çdo situatë të jetohet më mirë. Kur të hyjë te Shigjetari, atmosfera do të zbutet dhe madje seksi do të bëhet një formë loje dhe argëtimi për shumëkënd. Shenjë për shenjë , le të zbulojmë se çfarë thonë yjet për burrat dhe gratë e Zodiakut.

DASHI – AI – Afërdita, pothuajse gjatë gjithë muajit do t’ju ​​bëjë të merreni me femra që do të kërkojnë një lidhje serioze dhe të qëndrueshme me ju. Ata nuk do të jenë në gjendje të kuptojnë se ju keni nevojë për hapësirën tuaj dhe kjo mund të ndikojë negativisht në marrëdhënien tuaj seksuale. Megjithatë, në fund të muajit Marsi do t'ju dhurojë momente pasioni të vluar me një shoqërues të paharrueshëm.

AJO – Nuk do të jetë e lehtë të gjesh një mirëkuptim të mirë fizik me një partner që nuk do të jetë në gjendje t’ju ​​japë konfirmimet dhe sigurimet që dëshironi edhe nga pikëpamja sentimentale. Afërdita në opozitë do jetë djallëzore dhe Marsi më së shumti do t'ju vërë në kontakt me partnerët e vjetër me të cilët do të ketë pak për të bërë. Java e fundit e muajit do jetë më e mirë.

DEMI – AI – Me Marsin në Akrep deri në datën 24, nuk do të performoni veçanërisht mirë dhe energjia juaj fizike do të pësojë një rënie të mprehtë. Partneri juaj do të duhet të jetë i durueshëm dhe i qetë me ju për të shmangur krijimin e një përçarjeje të vërtetë në marrëdhënien tuaj. Me siguri do të vijnë kohë më të mira dhe në fund të muajit do të ndiheni më aktivë.

AJO – Me Marsin në opozitë për thuajse gjithë muajin nëntor, shpesh do e gjeni veten duke debatuar me partnerin dhe epshi juaj do të bjerë në mënyrë dramatike. Nuk do të dëshironi as të flini me të dhe momentet e butësisë do të reduktohen në minimum. Në fund të muajit, me Marsin në Shigjetar, mund të gjeni lehtësim në krahët e një dashnori të vjetër nga e kaluara.

BINJAKËT – AI – Javën e parë të muajit, me Venusin të papajtueshëm, do t’ju ​​shohë paksa të acaruar për shkak të presionit të partnerit ose të një femre me të cilën jeni lidhur. Më pas situata do përmirësohet dhe Afërdita do ju ndihmojë të ndërtoni një marrëdhënie të ekuilibruar, ku edhe erosi do të jetë i kënaqshëm. Në fund të muajit, me Marsin në Shigjetar, nuk përjashtohen edhe ngjarje të papritura.

AJO – Nëntori do të jetë një muaj me ulje-ngritje si në sferën sentimentale ashtu edhe në atë seksuale. Do e gjeni veten përkrah një partneri që do ju bëjë të ndiheni të kënaqur erotikisht, por në fund të muajit do të ketë aq shumë keqkuptime mes jush sa do të ndërhyjnë edhe në sferën e intimitetit. Do të gjeni një kompromis të drejtë.

GAFORRJA – AI – Marsi në Akrep do të jetë aleati juaj më i mirë, pothuajse deri në fund të muajit. Do të ndiheni të fortë dhe energjikë. Shkathtësia juaj do ta bëjë të lumtur partnerin tuaj, por me Venusin të papajtueshëm mund t'ju mungojë ndjeshmëria dhe nuk do ta kuptoni që ajo do të ketë nevojë për më shumë butësi nga ju. Flisni për këtë së bashku dhe do të gjeni një marrëveshje.

AJO – Afërdita në Peshore do t’ju ​​shuajë ëndrrat më romantike për pjesën më të madhe të muajit, por kjo nuk do të thotë se të paktën nuk mund të gjeni kënaqësi në sferën e erosit. Në fakt, me Marsin në Akrep, do të keni shansin të takoni një partner që do të mishërojë ato karakteristika fizike që zakonisht ju bëjnë të humbni mendjen.

LUANI – AI – Muaji Nëntor nuk do jetë aq i shkujdesur sa do të dëshironit dhe, megjithëse Afërdita ju ndihmon të mbani një ekuilibër të mirë me partnerin, nuk do të arrini gjithmonë të gjeni harmoni të mirë poshtë çarçafëve dhe kjo do t’ju ​​bëjë të ndiheni. pak i frustruar. Në fund të muajit, megjithatë, me Marsin në Shigjetar, do të beni fishekzjarre dhe do të ndiheni të rigjeneruar.

AJO – Marsi do ta bëjë muajin nëntor mjaft të trazuar, veçanërisht nëse jetoni me një partner që ka zakone shumë të ndryshme nga tuajat. Këto dallime, në fakt, mund të jenë një pengesë në kërkimin e momenteve të intimitetit dhe ndarjes. Në fund të muajit, kur Marsi të hyjë në Shigjetar, do të mund të gjeni sërish kënaqësi së bashku.

VIRGJËRESHA - AI - Muaji do të hapet me Venusin në shenjën tuaj, gjë që do t'ju bëjë veçanërisht tërheqës dhe seksi. Nuk do të mungojnë mundësitë për t'u argëtuar nën çarçafë me partnerin tuaj prej kohësh ose me një person që keni takuar prej pak kohësh dhe me të cilin keni bashkëpunim të mirë seksual. Në fund të muajit Marsi do të sjellë një rënie të lehtë fizike.

AJO – Java e parë e muajit do jetë më e mira për pushtimet tuaja të dashurisë: Afërdita në shenjën tuaj do ju japë sharm dhe sensualitet. Sfera e erosit do të ushqehet nga Marsi në Akrep i cili gjithashtu do të favorizojë seksin virtual ose telefonik me një partner që jeton shumë larg jush. Në fund të muajit, një debat i papritur me partnerin do të shuajë çdo dëshirë.

PESHORJA – AI – Muaji do të fillojë paksa i nënshtruar dhe do e gjeni veten duke jetuar një lidhje sekrete ose klandestine. Më pas diçka do të ndryshojë dhe Afërdita në shenjën tuaj do ta bëjë gjithnjë e më të fortë lidhjen me partnerin, si nga pikëpamja emocionale ashtu edhe nga ajo seksuale. Në fund të muajit, me Marsin në Shigjetar, do të kënaqeni duke eksperimentuar me diçka të re së bashku.

AJO – Nëse jeni të duruar në javën e parë të muajit, Afërdita do t'ju shpërblejë duke ju dhuruar një marrëdhënie dashurie të plotë nga çdo këndvështrim. Jo vetëm që do të keni në krah një partner që ju do dhe do t'ju respektojë, por do ndiheni vazhdimisht të dëshiruar dhe të lirë për t'i rrëfyer atij çdo dëshirë. Në fund të muajit do të jeni veçanërisht euforikë.

AKREPI – AI – Marsi do ju shoqërojë pothuajse gjatë gjithë muajit nëntor dhe do ju bëjë një nga të dashuruarit më të dëshiruar në Zodiak. Guximi juaj do ju bëjë tepër seksi dhe nuk do të jetë e lehtë t'i rezistoni sharmit tuaj. Për më tepër, me Venusin në fushën e dymbëdhjetë, nuk përjashtohet që të mund të përjetoni histori të shumta sekrete në të njëjtën kohë (a ia vlen?).

AJO – Afërdita në fillim të muajit do të favorizojë flirtin dhe aventurat me dikë që e keni konsideruar gjithmonë mik. Më pas, me hyrjen e saj në Peshore, do të ndiheni veçanërisht të tërhequr nga partnerët misterioz dhe ndonjëherë problematikë. Me Marsin në shenjën tuaj, nuk duhet të ketë probleme në sferën e erosit dhe gjithçka do të shkojë ashtu siç dëshironi.

SHIGJETARI – AI – Mos u dekurajoni nëse diçka nuk shkon nga pikëpamja sentimentale në fillim të muajit. Situata pak nga pak do qetësohet. Afërdita do të bëjë që harmonia mes jush dhe partnerit të rritet, edhe nën çarçafë. Është e rëndësishme që të ndiheni të lirë të flisni me të për çdo gjë. Në fund të muajit do të ketë një shpërthim emocionesh dhe ndjesi të ëmbla.

AJO - Afërdita në fillim të muajit do t'ju shohë pak të lënë pas dore, por falë mbështetjes së disa miqve do të përmirësoni shumë shpejt pamjen tuaj dhe, me Venusin në Peshore, do të filloni të bëni pushtime të reja. Nëse tashmë jeni të zënë, nuk do të thotë se sfera erotike është prioriteti juaj për momentin, por në fund të muajit nuk do të mungojnë mundësitë pikante që do t'i mbani mend përgjithmonë.

BRICJAPI – AI – Java e parë e muajit për ju do të jetë më e kënaqshme nga pikëpamja e dashurisë. Në fakt, me hyrjen e Venusit në Peshore, diçka do të shkojë keq dhe nuk do të jetë e lehtë të gjesh kompromisin e duhur mes punës dhe angazhimeve personale. Për ta bërë muajin pak më të gëzuar, Marsi do t'ju ofrojë alternativa për t'i vlerësuar me kujdes.

AJO – Afërdita në Peshore do të jetë pengesa më e madhe për të kapërcyer për të pasur një jetë seksuale të plotë në muajin nëntor. Mos e mashtroni veten duke menduar se një partner me të cilin keni një kimi fantastike erotike do të bie domosdoshmërisht me ju. Ka marrëdhënie që funksionojnë shumë mirë vetëm derisa të zyrtarizohen.

UJORI – AI – Java e parë e muajit do jetë më komplekse dhe angazhimet e punës nuk do të lënë vend për ndjenja apo eros. Megjithatë, me hyrjen e Venusit në Peshore, diçka do të ndryshojë dhe do të jetë e pamundur t'i rezistoni sharmit të një femre që do të bëjë gjithçka për t'ju joshur. Nëse arrini t'i kushtoni pak kohë asaj, do t'i jeni mirënjohës në fund të muajit.

AJO – Në fillim të muajit, një dashuri nga e kaluara do ju bëjë të keni disa dyshime dhe hutime. Gjithçka është e dobishme për të kuptuar atë që dëshironi vërtet. Afërdita në Peshore do favorizojë lidhjet në distancë dhe do ju vërë në kontakt me një person me të cilin do të keni harmoni të pabesueshme. Angazhimet në punë të të dyve do i shtyjnë momentet e lavdisë deri në fund të muajit.

PESHQIT – AI – Me Venusin në Peshore për pjesën më të madhe të muajit, nuk do të jetë e lehtë të hiqni nga mendja një person me të cilin keni pasur një të kaluar emocionuese dhe intriguese. Marsi në Akrep do t'ju bëjë veçanërisht të guximshëm dhe iniciativë, duke ju ofruar mundësi të shkëlqyera për ta kontaktuar përsëri. Megjithatë, në fund të muajit mund të ndodhin disa ngjarje të paparashikuara. Merreni lehtë.

AJO  – Ditët e para të muajit do jenë më të mërzitshmet dhe do prireni të ankoheni vazhdimisht te partneri. Atëherë sfera e erosit do të bëhet aq e kënaqshme sa do të harroni çdo problem apo keqkuptim që mund të ketë pasur mes jush. Marsi premton një atmosferë të ndezur në dhomën e gjumit. Në fund të muajit, megjithatë, kushtojini vëmendje shenjave paralajmëruese.

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post