Yjet tregojnë si jeni në dashuri bazuar në shenjën tuaj të horoskopit - Ai Ajo

Pavarësisht nga lloji i marrëdhënies që krijohet në një çift, burrat dhe gratë kanë mënyrën e tyre të dashurisë që i karakterizon dhe i bën të paharrueshëm për partnerët e tyre. Pa marrë parasysh kohëzgjatjen e një lidhjeje, zbuloni se çfarë lloj partnerësh jeni bazuar në shenjën tuaj të horoskopit.

Dashi

Ai - Pasionant dhe iniciativ. Kur ju pëlqen një person, nuk kalon shumë kohë përpara se ti dilni përpara dhe të përpiqeni ta fitoni atë me simpatinë dhe spontanitetin tuaj. Në dhomën e gjumit nuk humbisni në muhabet dhe nxirrni zjarrin nga vetja.

Ajo - Ju jeni një grua e fortë dhe iniciative. Nëse ju pëlqen dikush, mos prisni që ai të jetë i pari dhe e bëni ju hapin e parë që të mos humbni kohë. Dashuritë tuaja konsiderohen si zjarre në tigan sepse jo gjithmonë zgjasin më shumë se disa javë.

Demi

Ai -Ju konsideroheni si e dashura më trupore e Zodiakut dhe në sferën e erosit shfaqet gjithmonë aspekti juaj më i këndshëm, duke shijuar me shumë gëzim kënaqësitë e jetës. Ju dini të jepni siguri si me karakterin tuaj të mirë ashtu edhe me trupin tuaj, shpeshherë të fuqishëm.

Ajo- Bija e Venusit, për ju arti i dashurisë nuk ka sekrete dhe gjithmonë arrini t'i lumturoni të dashurin tuaj me sensualitetin dhe feminitetin tuaj të lindur. Ju pëlqen të shijoni kënaqësitë e erosit në një mënyrë të thjeshtë por intensive. Ju nuk keni qenë një grua për një natë dhe larg.

Binjakët

Ai – I këndshëm dhe i parezistueshëm, ndoshta nuk jeni partneri më seksi në Zodiak, por sigurisht jeni ndër më të lakmuarit. Me fjalët e tua mund të bindësh këdo se je një njeri fantastik, unik dhe i veçantë. Problemi është se ju zhdukeni pas një mbrëmjeje.

Ajo - Joserioze dhe gazmore, ju pëlqen të argëtoheni, të bëni shaka dhe të flirtoni me shumë njerëz përpara se të gjeni të duhurin për t'u angazhuar. Në dhomën e gjumit ju pëlqen të flisni dhe të luani. Nuk tërhiqeni kurrë përballë kërkesave të pazakonta, të cilat dinë t'ju befasojnë.

Gaforrja

Ai- I ndjeshëm dhe i butë, jeni gjithmonë në kërkim të emocioneve të reja për të jetuar, por nuk është zakon të luani me ndjenjat e të tjerëve. Kur nuk doni të angazhoheni seriozisht, e thoni menjëherë. Si partner jeni shumë i ëmbël dhe miqtë tuaj nuk harrohen kurrë.

Ajo- Si e dashur, ndonjëherë ju pëlqen të luani macen për të "sulmuar" personin që keni synim. Vështirë se jeni ju që e bëni hapin e parë. Ju jeni një dashnor i ëmbël, mikpritës. Paraloja është çelësi për t'ju bërë të ndiheni plotësisht të kënaqur.

Luani

Ai -Mbreti i pyllit zakonisht është mësuar të ketë një harem rreth tij. Si i dashuruar gjithmonë arrin të biesh në sy. Jepni maksimumin tuaj kur jeni serioz në një lidhje, sepse e trajtoni gruan tuaj si një mbretëreshë të vërtetë, edhe në dhomën e gjumit.

Ajo- Jeni mësuar të keni kaq shumë kërkues rreth vetes dhe, edhe kur jeni të zënë, nuk hiqni dorë nga komplimentet e atyre që ju bëjnë të vini re sa e bukur apo simpatike jeni. Si dashnor jeni pasionant dhe përfshiheni gjithmonë me zemër në çdo marrëdhënie.

Virgjëresha

Ai- Nuk mund të thuhet se jeni një partner shumë i zjarrtë dhe, zakonisht, duhet pak kohë për t'ju ngrohur dhe duhet fillimisht të pushtoni veten mendërisht e më pas fizikisht. Kur e lëshoni veten, mund të kënaqni këdo që është pranë jush.

Ajo - Pas një ndrojeje të dukshme, fshihet një grua e pafrenuar, e cila pëlqen të argëtohet në krahët e partnerit të saj ose ndonjë dashnor që kalon. Ju jeni më të lehtë se gratë e tjera të dalloni historitë e një nate nga historia e jetës.

Peshorja

Ai- Xhentil dhe i sjellshëm, ju jeni partneri ideal për çdo grua që ka nevojë të rifitojë njëfarë vetëvlerësimi. Me komplimentet tuaja, ju jeni në gjendje t'i bëni ata që keni në krah të ndihen më të bukurit në univers. Keni mënyra të rafinuara edhe në dhomën e gjumit.

Ajo- E rafinuar dhe elegante, ju rrezatoni gjithmonë një bukuri të veçantë, e cila nuk kalon pa u vënë re. E keni të vështirë të jeni beqarë sepse zakonisht kaloni nga një histori në tjetrën pa pritje të gjata dhe të panevojshme që përkundrazi i bëjnë shumë femra të tjera të humbasin kohë.

Akrepi

Ai - Ju keni një reputacion si dashnorja më e pasionuar e Zodiakut, por a jeni të sigurt që të gjitha gratë që keni pasur ndonjëherë pajtohen? Nëse nuk ka një lloj afiniteti dhe bashkëfajësie mendore, në fakt, nuk mund të jepni më të mirën as në dhomën e gjumit.

Ajo- Jeni një dashnore shumë kërkuese dhe nga meshkujt keni kërkuar gjithmonë ose gjithçka ose asgjë, pavarësisht nga lloji i angazhimit që keni bërë të dy në lidhje. Në dhomën e gjumit nuk ju pëlqejnë sekretet, nuk harroheni lehtë.

Shigjetari

Ai - I këndshëm dhe i sjellshëm, ju pëlqen të bëni shaka me femrat edhe kur jeni të zënë ose kur nuk ju pëlqejnë ato. Është në natyrën tuaj të bëni lojëra. Në dhomën e gjumit ju dini si ta befasoni të dashurin tuaj me një pasion të shfrenuar dhe magjepsës.

Ajo- Ju jeni një eksploruese e botës dhe me shumë gjasa në jetën tuaj keni pasur të bëni me njerëz të kulturave, moshave dhe klasave të ndryshme shoqërore. Jeni tërheqës dhe të sjellshëm dhe shpesh e kërkoni ju puthjen e parë.

Bricjapi

Ai -Megjithëse ju jepni imazhin e një burri të ashpër dhe të ftohtë, ju dini të jeni një partner shumë i përfshirë dhe gratë tuaja nuk kanë gjasa të ankohen për performancën tuaj në dhomën e gjumit. Nuk mund të thuhet e njëjta gjë për mënyrën se si i shprehni emocionet tuaja.

Ajo- Ti je një grua që e se çfarë dëshiron dhe gjithashtu di si ta arrish atë, edhe në dhomën e gjumit. Nuk humbisni në bujë dhe nuk keni nevojë të fitoheni me mesazhe të ëmbla. Nëse ju pëlqen dikush, pengesat tuaja bien shpejt.

Ujori

Ai - I pakapshëm mund të jetë termi më i mirë për t'ju përshkruar kur bëhet fjalë për dashurinë dhe seksin. Ju jeni padyshim simpatik dhe jeni të vetëdijshëm për këtë. Megjithatë, ndonjëherë ju largoheni ende ju pa kuptuar se si jeni në shtrat.

Ajo- Jeni një femër e pavarur dhe ju pëlqen gjithmonë të theksoni se nuk keni nevojë për një mashkull për të qenë të lumtur. Si e dashuruar nuk keni tabu dhe mbi të gjitha nuk përdorni strategji pushtuese por silleni sipas emocioneve të momentit. Ju jeni një partnere shumë e paparashikueshëme.

Peshqit

Ai - I butë dhe i dashur, si një partner sigurisht që nuk ju mungon kurrë vëmendja, përqafimet dhe puthjet me ata që janë me ju, por ndonjëherë mund të jeni vërtet të pakapshëm. Nën çarçafët të bën të besosh se do të qëndrosh përgjithmonë dhe më pas të nesërmen zhdukesh në ëndrrat e tua.

Ajo- Sensuale dhe romantike, jeni një partnere që nuk i rezistohet dot. Duket se nuk e merrni kurrë iniciativën, por në realitet joshja e partnerit vjen nga ju. Ju pëlqen të besoni se sa herë që keni një lidhje me dikë, ai është njeriu i jetës suaj.

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post