Horoskopi javor nga 8 - 14 maj 2023: Probleme me dashurine për Bricjapin…

Këtë javë planeti Afërdita në shenjën e Gaforres do t'i bëjë të vështirë në dashuri Bricjapët e shkretë dhe jo vetëm ata... Po ju, çfarë shenje jeni? Zbuloni me Horoskopi.vip se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë javë!

DASHI: Probleme ne mardhenie...

Dashi i dashur, Afërdita në një pozicion të pafavorshëm rrezikon të sjellë më shumë tension dhe grindje në jetën tuaj në çift. Kushtojini vëmendje të veçantë ditëve të hënës te keqe, ato të së martës dhe të mërkurës, kur përplasjet me partnerin tuaj mund të ndodhin çdo moment. Për të tentuar një dialog më pajtues, është më mirë të fokusoheni në ditët më të qeta të enjten dhe të premten. Një lajm i mirë vjen në vendin e punës , pavarësisht lodhjes…

DEMI: Shumë fat!

I dashur Demi, ju jeni në një periudhë fuqie të madhe: lidhja e Mërkurit, ajo e Diellit dhe - së shpejti - ajo e Jupiterit do t'ju sjellë së shpejti një lajm të mrekullueshëm! Rezultatet dhe njohja që prisnit më në fund po vijnë dhe në vendin e punës. Edhe dashuria ju buzëqesh: e gjitha kjo falë një Venusi të shkëlqyer, gati për të sjellë pasionin dhe ndarjen në jetën tuaj. Ditët me fat : e martë, e mërkurë e enjte dhe e shtunë.

BINJAKET: Javë e tensionuar...

Të dashur Binjakë, java juaj për fat të keq fillon me një hënë në opozitë, e cila mund të sjellë pak nervozizëm dhe humor të keq… Pavarësisht kësaj, ju mund të mbështeteni në favorin e planetit Jupiter, i cili do t'ju ndihmojë të kryeni një punë të rëndësishme. projektoni së shpejti ose gjeni aleatët e duhur për ta bërë atë. Tensionet në familje mes të shtunës dhe të dielës, kur një hënë e pafavorshme do të vështirësojë dialogun.

GAFORRJA: Rroftë dashuria!

I dashur Gaforre, këtë javë planeti Venus në bashkim do t'ju bëjë të ndjeni të gjithë forcën e tij dashamirëse: disa lajme të mrekullueshme po vijnë në lidhje me fushën sentimentale! Beqarët duhet t'i mbajnë sytë hapur sepse yjet do të garantojnë takime për t'u mbajtur mend... Pak më shumë tension, megjithatë, në vendin e punës dhe veçanërisht të martën dhe të mërkurën, kur hëna do të jetë në opozitë.

LUANI: Disa pengesa të vogla...

I dashur Luan, mos u shqetësoni shumë nëse gjeni disa pengesa të vogla në rrugën tuaj këtë javë, veçanërisht në fushën profesionale: Mërkuri në një pozicion të pafavorshëm mund të krijojë ngadalësime ose të mos i bëjë gjërat të shkojnë ashtu siç prisnit, por gjithçka do të kalojë. do ktheheni në normalitet falë favorit të Jupiterit! Kushtojini vëmendje të veçantë ditëve nervoze të enjten dhe të premten, kur do të keni edhe hënën në opozitë.

VIRGJERESHA: Një “krizë pozitive”...

E dashur Virgjëreshë, këtë javë do të mund të mbështeteni si në favorin e Venusit ashtu edhe në atë të Mërkurit, gati për t'ju dhënë fat si në sferën sentimentale ashtu edhe në atë profesionaleDo të ketë takime vendimtare ose mundësi të reja që mund të fusin edhe disa nga siguritë tuaja në krizë... por nuk do të jetë një krizë "negative", thjesht një mënyrë për të rimenduar jetën tuaj duke filluar nga vetja juaj dhe çfarë ju përshtatet me të vërtetë...

PESHORJA: Pak më shumë durim...

Peshore të dashura, edhe një javë durim dhe më pas gjithçka do të jetë më mirë! Planeti Jupiter do të qëndrojë në kundërshtim me shenjën tuaj edhe për disa ditë, më pas nyjet do të shkrihen në familje/dashuri/pune dhe do të rizbuloni pak nga qetësia që ju ka munguar muajt e fundit... Ndërkohë, duhet të Merreni me Venusin dhe Marsin në një pozicion të pafavorshëm, gjë që mund t'ju sjellë tensione dhe debate si në punë ashtu edhe në familje. pak durim dhe do ja dilni, java mbaron shpejt..

AKREPI: Afërdita kujdeset për ju!

I dashur Akrep, kundërshtimi i Mërkurit vendos disa pengesa të tjera në rrugën tuaj dhe veçanërisht në atë profesionale: mos u shqetësoni, duke filluar nga java tjetër – kur do të keni në krah favorin e një Jupiteri të fuqishëm tek Peshqit – situata do të përmirësohet rendshem! Ndërkohë mund të mbështeteni në një Venus të bukur në krah, gati për t'ju dhënë fat në dashuri. Fundjava, edhe me një hënë të bukur të favorshme, do të jetë veçanërisht romantike.

SHIGJETARI: Me hënën në shenjë!

I dashur Shigjetar, java juaj fillon me një hënë të bukur në lidhje me shenjën tuaj, gati për t'ju dhënë më shumë fat. E enjtja dhe e premtja do të jenë gjithashtu një pararojë e lajmeve të mira, ndërsa disa tensione mund të lindin mes të shtunës dhe të dielës. Kini kujdes veçanërisht, nëse debatoni me partnerin, të mos thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni... Jupiteri ju ndihmon të përfundoni një projekt në punë në mënyrën më të mirë të mundshme.

BRICJAPI: Thyerje zemre...

I dashur Bricjap, nuk është një kohë e lehtë për shenjën tuaj, e detyruar të përballeni me kundërshtimin e dyfishtë të planetit Venus dhe planetit Mars: stresi dhe lodhja ju bëjnë të humbni njëfarë kthjelltësie (të cilën e urreni), ndërsa diskutimet me partnerin do t'ju privojnë. Gjithnjë e më shumë energji... Vini bast gjithçka të martën dhe të mërkurën, kur një hënë e bukur së bashku do t'ju japë pak qetësi dhe fat.

UJORI: Jupiteri kujdeset për ju!

Të dashur Ujorë, edhe këtë javë mund të mbështeteni në favorin e Jupiterit , gati për t'ju dhënë lajme dhe mundësi të mira në vendin e punës. Ditët më me fat nga ky këndvështrim do të jenë të enjten dhe të premten, kur do të keni edhe një hënë të bukur në lidhje me shenjën tuaj për t'ju sjellë fat. Mërkuri kunder, nga ana tjetër, mund t'ju sjellë disa argumente të vogla. Nëse jeni beqare, mund të shikoni përreth dhe sepse kjo javë ka shumë mundësi të bëheni çiftPër çiftet që tashmë janë të konsoliduar me njëri-tjetrin, ngjarjet e bukura do të ndodhin në ditët në vijim.

PESHQIT: Energji dhe pasion!

Të dashur Peshq, një javë tjetër me fat për shenjën tuaj, e cila mund të llogarisë në mbështetjen e Venusit, Marsit dhe Mërkurit! Këta planetë – të cilëve Jupiteri do t’i bashkohet së shpejti – ju premtojnë lajme të mira në fushën profesionale, shumë energji dhe shumë pasion! Të shtunën dhe të dielën në veçanti, kur do të keni edhe hënën në lidhje , do të përjetoni momente të paharrueshme së bashku me dikë të veçantë.

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post