Ja cilat shenja do të kenë një fëmijë në vitin 2023

Keni menduar të keni një fëmijë per vitin 2023? Ja çfarë na tregon Horoskopi.vip për këto shenja të zodiakut.

Fundi i shumëpritur i vitit tashmë ka ardhur dhe shumë janë duke bërë një bilanc të jetës së tyre . Ka shumë, në fakt, që duan të vendosin qëllime dhe në të njëjtën mënyrë t'i arrijnë ato. Një nga dëshirat më të mëdha të çdo njeriu është padyshim që të ketë një familje, të ketë fëmijë dhe të jetojë në paqe me partnerin tuaj. A keni vendosur edhe ju që dëshironi një fëmijë për kete Vit? Ja çfarë zbulon astrologjia...

Nëse edhe ju keni vendosur që dëshironi të bëheni nënë për kete vit, astrologjia ju jep një përgjigje më të saktë se cilat janë shenjat që do të kenë shanse më të mëdha për të mbetur shtatzënë në vitin 2023. Natyrisht, duhet theksuar se jo vetëm Këto shenja do të bëhen prindër të ardhshëm por sigurisht që do të jenë më të përparuarit.

GAFORRJA

Ndër të preferuarat gjejmë Gaforren. Plutoni sjell një ndryshim të thellë në marrëdhënie, Saturni dhe Jupiteri favorizojnë fatin dhe një ngjarje të rëndësishme që lidhet me seksualitetin, duke nxitur fertilitetin. Së fundi, mund të ketë edhe një surprizë që do të ndryshojë zakonet e tij.

VIRGJËRESHA

Një tjetër shenjë e preferuar është ajo e Virgjëreshës. Ndërsa Plutoni vazhdon të trazojë të lindurit e kësaj shenje, Jupiteri dhe Saturni inkurajojnë ngjizjen e një fëmije në vitin 2023. Pra, për vitin e ri Sipas Horoskopi.vip keni të gjitha mundësitë për të mbetur shtatzënë pasi është diçka që e keni dëshiruar prej kohësh.

SHIGJETARI

Një tjetër shenjë e shtatzënisë është Shigjetari: viti i ri do të jetë një surprizë e vërtetë edhe për ju. Më në fund gjejmë edhe shenjën e Peshqve. Jupiteri dhe Neptuni do të rrisin shanset për të mbetur shtatzënë dhe do të përmirësojnë fertilitetin gjatë gjithë vitit të ri – nuk do të zhgënjeheni.

Siç u tha më sipër, të gjitha këto shenja do të kenë një shans më të mirë për të zgjeruar familjen e tyre, por për të tjerët nuk ka humbur gjithçka: mund t'ju këshillojmë të mos dorëzoheni dhe të shpresoni. Paç fat!

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post