Horoskopi seksit: si do të jetë marsi nën çarçafë

Afërdita dhe Marsi ndezin imagjinatën dhe pasionin, madje në një mënyrë origjinale dhe “të çmendur”.

Deri me datë 25 të muajit, Marsi tek Binjakët do të vazhdojë të jetë protagonist i qiellit dhe do të sjellë shkelje, dashuri, dhe pasione të lindura në rrjetet sociale. Afërdita për gjysmën e parë të muajit do të jetë tek Dashi dhe më pas do të kalojë në Dem dhe prej andej do të bëjë që ndjenjat më të sinqerta të triumfojnë dhe të ndezin flakë të reja pasioni. Lilith (hena e zeze) do të vazhdojë të jetë në Shenjën e Luanit gjatë gjithë muajit. Shenjë pas Shenjë , le të zbulojmë se çfarë kanë rezervuar yjet për burrat dhe gratë e Zodiakut !

DASHI - AI - 
Përfitoni nga muaji mars për t'i dhënë vetes gëzim të çmendur sepse, në fund të muajit, Marsi do të hyjë në Gaforre dhe do t'ju bëjë më pak aktiv seksualisht për disa javë. Afërdita në shenjën tuaj, në pjesën e parë të muajit, mund t'ju bëjë edhe të dashuroheni me një grua që do të bëjë gjithçka për t'ju pushtuar dhe për të kënaqur çdo dëshirë tuajën ne shtrat.

AJO – 
Pjesa e parë e muajit, me Venusin në shenjën tuaj, me siguri do të jetë më e mira për t'u dashuruar dhe për ta lënë veten të pushtoheni nga ndjenja dhe pasioni. Marsi nuk do mungojë të luajë dhe të bëjë shaka me partnerin tuaj, duke e ngacmuar me mesazhe erotike që do t’i dërgoni gjatë ditës. Në fund të muajit situata do të përkeqësohet.

DEMI - AI - 
Për t'u ndjerë të kënaqur nga pikëpamja sentimentale do t'ju duhet të prisni pjesën e dytë të muajit, kur Afërdita do të jetë në shenjën tuaj dhe do t'ju bëjë dashnorin më sensual të Zodiakut. Deri atëherë, do t'ju duhet të kënaqeni me marrëdhënie klandestine ose ndryshe problematike dhe të vështira. Lilith (hena e zeze) do t'ju bëjë të paparashikueshëm dhe ndonjëherë të çuditshëm nën çarçafë.

AJO – 
Me Venusin tek Dashi, në pjesën e parë të muajit do ta keni të vështirë të pranoni që partneri juaj nuk dëshiron ta bëjë publike historinë tuaj, pavarësisht se mes jush ka një intimitet të çmendur. Me Venusin në krah, nga data 17, gjithçka do të marrë një kthesë të re dhe do të keni ndjesinë se dashuria dhe erosi mund të udhëtojnë në të njëjtën rrugë. Jeni të ngrohtë dhe të durueshëm.

BINJAKËT - AI -  
Marsi do të vazhdojë të jetë aleati juaj më i mirë deri me datë 25 të muajit Mars dhe, pas tij, ju mund të mbështeteni tek Plutoni në Ujor për të mbajtur epshin tuaj në rritje. Do të jetë një muaj shumë i kënaqshëm seksualisht. Në pjesën e parë të muajit, dëshira juaj më e madhe mund të jetë të përfundoni në shtrat me miken (shoqen) tuaj më të mirë.

AJO - 
Me Marsin në shenjën tuaj për pothuajse të gjithë muajin, mund të mbështeteni te një partner që do t'ju bëjë të ndiheni plotësisht të përmbushur dhe të kënaqur nën çarçafë. Afërdita, në pjesën e parë të muajit, do ju ndihmojë të krijoni një bashkëfajësi të çmendur me partnerin. Nga ana tjetër, me Venusin teK Demi, mund të dashuroheni marrëzisht me një person tashmë të përkushtuar.

GAFORRJA - AI - 
Pjesa e parë e muajit, me Venusin disonant, mund të harrohet për sa i përket sferës së erosit. Nga data 17 MARS, Venusi do të fillojë të ringjallë dëshirat e reja dhe shpresat e reja dashurore tek ju, por për të kënaqur dëshirat tuaja më të nxehta do t'ju duhet të prisni deri në fund të muajit, kur Marsi në Shenjën tuaj do t'ju bëjë më të zjarrtë dhe më të ngrohtë.

AJO – 
Me Venusin në një aspekt disonant, në pjesën e parë të muajit rrezikoni të humbisni kohë me një partner që nuk do të jetë në gjendje t'ju bëjë të ndiheni të dashur apo të dëshiruar. Më pas situata do të përmirësohet dhe ditët e fundit të muajit do të jenë të paharrueshme. Do të keni mundësinë të realizoni ëndrrat tuaja më të fshehta erotike së bashku me një partner të jashtëzakonshëm.

LUANI – AI – 
Me Venusin në favor, pjesa e parë e muajit sigurisht që do të jetë më romantike dhe më e kënaqshme edhe nga pikëpamja seksuale. Më pas, diçka do të fillojë të shkojë keq në marrëdhënien tuaj me partnerin dhe do të keni ndjenjën se nuk e dëshironi njëri-tjetrin si dikur. Ndërkohë, Lilith (hena e zeze) në shenjën tuaj do t'ju bëjë të performoni shkëlqyeshëm.

AJO – 
Deri në datën 17 të muajit mund të mbështeteni tek Afërdita tek Dashi për të përjetuar momente të paharrueshme me partnerin, qoftë edhe nën çarçafë. Më pas, me Venusin disonant, diçka do të fillojë të shkojë keq dhe do të keni ndjesinë se dikush po takohet me ju vetëm për të jetuar pasionin e momentit, por pa synuar të ndërtojë një histori të vërtetë me ju.

VIRGJËRESHA – AI – 
Disonant i Marsit për pjesën më të madhe të muajit nuk do t’ju ​​bëjë të ndiheni veçanërisht në formë dhe do të ketë shumë ditë kur pasi të jeni të stresuar në punë, do të dëshironi vetëm të flini dhe të pushoni, duke zhgënjyer kështu partnerin. Me Venusin në Dem, duke filluar nga data 17 mars, do të rizbuloni disa ndjesi dhe do të mund të flisni më sinqerisht dhe hapur me njëri-tjetrin.

AJO – 
Nuk do të jetë një muaj veçanërisht i kënaqshëm për sa i përket sferës së erosit. Në të vërtetë, Marsi te Binjakët do t'ju bëjë të merreni me një të dashur që nuk do të jetë në gjendje t'i plotësojë të gjitha kërkesat tuaja. Një ish-i juaji gjithashtu mund t'ju kthehet, por është mirë që të prisni deri në datën 17 të muajit për të takuar dikë të ri për t'u argëtuar.

PESHORJA – AI – 
Marsi te Binjakët deri në datën 25 të muajit do t’ju ​​ndihmojë të kapërceni problemet që ndoshta Afërdita do të sjellë në jetën bashkëshortore. Seksi do të jetë gjithmonë mënyra më e mirë për të bërë paqe me partnerin tuaj. Megjithatë, pas datës 25, Marsi nuk do të jetë më mbështetës dhe mund të ndiheni jo rehat në shtrat me një grua që nuk do t'ju bëjë të ndiheni të dashur, të vlerësuar apo të vlerësuar sa duhet.

AJO – 
Me Venusin në opozitë në pjesën e parë të muajit, nuk do të jetë e lehtë të gjesh ëmbëlsinë dhe delikatesën që kërkon te partneri. Në fushën seksuale, megjithatë, do të vazhdoni të gjeni një ndjenjë të mirë. Pas datës 17, Afërdita do të sjellë përsëri në jetën tuaj një person nga e kaluara, që nuk ju ka harruar kurrë dhe që dëshiron të ketë një shans të ri me ju.

AKREPI - AI - 
Marsi nuk do të jetë një muaj veçanërisht i zjarrtë nga pikëpamja seksuale dhe do t'ju duhet të prisni që Marsi të hyjë në Gaforre, në datën 25, për t'u ndjerë sërish i tërhequr çmendurisht nga një grua që do të mishërojë karakteristikat që ju pëlqen më shumë, si jashtë dhe brenda dhomës së gjumit. Mos bëni sikur nuk dëgjoni ankesat e partnerit tuaj.

AJO – 
Në pjesën e parë të muajit vëmendja juaj mund të drejtohet tek një koleg i ri veçanërisht seksi dhe simpatik. Me hyrjen e Venusit në Dem në datën 17, do të keni ndjesinë e humbjes së kohës me një partner që nuk do t'ju japë të gjitha konfirmimet dhe siguritë që do të dëshironit për marrëdhënien tuaj. Të paktën seksi, nga data 25, do të jetë superlativ.

SHIGJETARI - AI - 
Me Marsin disonant për pjesën më të madhe të muajit, energjitë tuaja do të jenë dukshëm të ulëta, por Afërdita mund t'ju ofrojë ende mundësi interesante, veçanërisht në pjesën e parë të muajit. Nëse vërtet ndiheni të tërhequr nga një femër, mos e lini të largohet nga ju dhe shijoni çdo moment me të para se të jetë tepër vonë. kuptove?.

AJO – 
Nuk do të jetë e lehtë t’ju ​​kënaqë nën çarçafë sepse me Marsin në opozitë do të keni kërkesa absurde nga partneri dhe nuk do arrini ta kuptoni që në disa momente ai do të jetë vërtet shumë i lodhur. Afërdita tek Dashi, në pjesën e parë të muajit, favorizon lindjen e aventurave të reja shumë premtuese. Jini më mikpritës dhe argëtohuni.

BRICJAPI – AI – 
Afërdita në aspektin joharmonik në pjesën e parë të muajit do të sjellë tensione në jetën bashkëshortore, veçanërisht nëse jetoni prej pak kohësh me partneren. Nga ana tjetër, me Venusin në Dem, situata do të marrë një kthesë dhe sfera e erosit do të jetë në gjendje të kapërcejë  çdo dallim. Në fund të muajit nuk do të ndiheni veçanërisht në formë.

AJO – 
Nëse shpresoni që një mashkull me të cilin flini prej disa kohësh të dashurohet me ju, duhet të prisni gjysmën e dytë të muajit. Së pari, ju rrezikoni të krijoni pritshmëri të rreme për dikë që nuk ka ndërmend të ndërtojë një marrëdhënie të pjekur me ju. Megjithatë, në fund të muajit, dikush mund të dështojë në shtrat me ju. Jini të durueshëm.

UJORI – AI – 
Marsi në aspektin përrallor për pothuajse të gjithë muajin do ta bëjë jetën tuaj erotike shumë të kënaqshme dhe do të kaloni momente të paharrueshme me një femër që do t’ju ​​ndezë shpirtrat. Megjithatë, me Venusin në Dem në pjesën e dytë të muajit, mund të lindin probleme për shkak të xhelozisë së tepruar të njërit prej të dyve. Jini më të arsyeshëm.

AJO - 
Pjesa e parë e muajit do të jetë padyshim emocionuese për sa i përket sferës së erosit dhe partneri juaj do mund t'ju joshë e t'ju fitojë me mesazhe të ëmbla që do t'ju dërgojë në të gjitha orët e ditës dhe të natës. Megjithatë, në pjesën e dytë të muajit, pritshmëritë tuaja mund të jenë të tepërta dhe dikush mund t'ju zhgënjejë.

PESHQIT – AI – 
Nuk do të jetë e lehtë të ruani një marrëdhënie të kënaqshme këtë muaj sepse Marsi disonant do të sjellë vazhdimisht probleme mes jush dhe partneres tuaj. Vetëm duke filluar nga data 25 do të keni ndjesinë se situata është zhbllokuar vetë dhe do të mund të rifilloni të keni marrëdhënie emocionuese dhe përmbushëse me një partnere vërtet të veçantë dhe mirëkuptuese.

AJO – 
Me Marsin në aspektin disonant në pjesën më të madhe të muajit, do të jetë shumë e vështirë t’ju ​​bëjë të ndiheni të kënaqur dhe të dëshiruar nga partneri juaj dhe shpesh do të ndiheni të pasigurt. Afërdita në pjesën e dytë të muajit do ju bëjë të jetoni më lehtë çdo problem dhe zgjidhjet do të vijnë më shpejt. Në fund të muajit do të beni shkendija me partnerin.

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post