Horoskopi javor 20 - 26 Mars 2023: Marsi hyn në Gaforre!

Këtë javë planeti Mars do të largohet nga shenja e Binjakëve pas një tranziti të gjatë dhe do të hyjë në atë të Gaforres... Po ju, çfarë shenje jeni? Zbuloni me Horoskopi.vip se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë javë!

DASHI: Suksesi është me ju!

Dashi i dashur, qielli vazhdon të jetë në anën tuaj: Jupiteri dhe Mërkuri në lidhje ju garantojnë sukses dhe mundësi takimi, veçanërisht në fushën profesionale. E mërkura dhe e enjtja do të jenë veçanërisht me fat falë një hëne të mrekullueshme, gjithashtu së bashku! E vetmja notë kundërshtuese e javës: planeti Mars, i cili duke filluar nga e premtja do të kryejë një tranzit të pafavorshëm duke ju berë pak të lodhur. Ju beqarët do joshni pa e kufizuar veten dhe askush nuk do ju rezistojë dot. Ka shumë mundësi që gjithçka për ju do ndryshojë më shumë sesa mund ta kishit menduar.

DEMI: Një javë plot emocione!

I dashur Dem, planeti Venus vazhdon të shkëlqejë së bashku me shenjën tuaj, duke ju sjellë shumë dashuri dhe pasion! Duke filluar nga e premtja, planeti Mars do të jetë sërish aktiv në favorin tuaj, gati për t'ju dhënë shumë forcë dhe energji në periudhën e ardhshme. Ditët e së Premtes dhe të Shtunës janë veçanërisht me fat, me një hënë të bukur në shenjë së bashku me Venusin... bëhuni gati të përjetoni emocione të mëdha! Ju beqarët do keni më shumë kohë të lirë kete jave dhe do keni mundësi të realizoni akoma më shumë njohje. Lëreni zemrën të flasë.

BINJAKET: Mirupafshim, Mars!

Të dashur Binjakë, këtë javë planeti Mars do të largohet nga shenja juaj pas një qëndrimi shumë të gjatë, i cili ju ka dhënë kaq shumë forcë dhe energji në muajt e fundit. Sidoqoftë, mos u shqetësoni: efektet e dobishme të këtij hapi do të zgjasin për një kohë të gjatë! Hëna me super-fat të dielën, e cila premton të jetë veçanërisht romantike… Mërkuri dhe Jupiteri janë gati t'ju japin kënaqësi të madhe në punë. Ju beqarët do keni një javë sharmante dhe shumë emocionuese. Ju jo vetëm që do e gjeni personin e duhur, por mund të filloni edhe një lidhje spektakolare

GAFORRJA: Mirë se erdhe, Mars!

Te dashur Gaforre, a jeni gati për të mirëpritur planetin Mars në shenjën tuajFillon për ju një periudhë e rikuperimit të madh të energjisë: më në fund do të ndiheni sërish të fortë dhe do të largoni burimet e stresit! Mërkuri dhe Jupiteri, ende në një pozicion të pafavorshëm, do të sjellin disa pengesa të vogla në punë, por ju do të dini si t'i përballoni ato në mënyrën më të mirë. Afërdita ju buzëqesh, e gatshme t'ju japë gjithë dashurinë dhe pasionin që meritoni! Ju beqarët nuk duhet kurrsesi të stepeni nga ftesat që do merrni, por nga ana tjetër duhet të mendoheni pak më tepër para se të jepni përgjigjen përfundimtare.

LUANI: Probleme ne mardhenie...

I dashur Luan, këtë javë planeti Afërdita do t'ju sjellë një kohë të vështirë: mund të lindin arsye për diskutim me partnerin tuaj... Ditët më të mira për të përballuar çdo problem më me qetësi do të jenë të mërkurën, të enjten dhe të dielën. Nga ana tjetër, ata të premten dhe të shtunën janë më te keqija, në të cilët do të jetë më mirë të shmangni zënkat për të mos rrezikuar të thoni diçka për të cilën mund të pendoheni. Një lajm i mirë vjen në vendin e punës. Ju beqarët do ngazëlleheni nga disa ftesa që do merrni dhe pa u menduar gjatë mund të jepni edhe përgjigje aprovuese.

VIRGJERESHA: Rikuperimi i energjisë!

E dashur Virgjëreshë, këtë javë më në fund planeti Mars, pas kaq muajsh në një pozicion të pafavorshëm, do të jetë sërish aktiv në favorin tuaj! Pritet një rikuperim i mirë i energjisë në javët në vijim: do të ndiheni më të fortë dhe më të vendosur në luftimin e betejave tuaja. Afërdita në një pozicion të favorshëm ju jep të gjithë mbështetjen e saj në fushën e ndjenjave. Kujdes nga ditët nervoze të hënën dhe të martën, kur do të keni hënën e kundërt. Ju beqarët nuk do pëlqeni asnjë nga personat që do mundohen t'iu joshin dhe do preferoni më shumë të qëndroni vetëm edhe kete jave.

PESHORJA: Javë stresuese...

Peshore të dashura, një periudhë e ndërlikuar vazhdon për shenjën tuaj , veçanërisht nga pikëpamja profesionale. Jupiteri dhe Mërkuri në opozitë sjellin konflikte me shefat dhe kolegët dhe nuk do të jetë e lehtë të arrini objektivat që i keni vënë vetes, të paktën për momentin... Për më tepër, duke nisur nga e premtja, Marsi do t'ju kthejë shpinën, duke bërë që ndiheni edhe më të stresuar. Vini bast gjithçka në ditën e hënës me fat, të dielën. Ju që jeni vetëm duhet të prisni edhe pak kohë para se të përjetojnë emocionet e ëndërruara.

AKREPI: Diskutime te vogla...

I dashur Akrep, kundërshtimi i planetit Venus sjell grindje dhe konflikte në jetën tuaj në çift. Disa prej jush mund të jenë duke përjetuar një krizë të vërtetë… Kini kujdes veçanërisht të premten dhe të shtunen, kur edhe hëna do të jetë në kundërshtim dhe diskutimet mund të bëhen veçanërisht të nxehta… Për fat, duke filluar nga e premtja, do të mund të mbështeteni në favorin e Marsit . , e cila do t'ju sjellë pak më shumë energji. Ju beqarët do keni vetëm disa takime dhe asgjë më tepër sesa kaq. Ju duhet të prisni ende për gjëra të mëdha.

SHIGJETARI: Marsi nuk është më në opozitë!

I dashur Shigjetar, më në fund ka ardhur momenti që keni pritur për kaq shumë muaj: duke filluar nga e premtja, planeti Mars nuk do të jetë më në kundërshtim me shenjën tuaj! Pak nga pak do të mund të rikuperoni të gjitha energjitë që ju ka privuar ky tranzit, duke rizbuluar forcën fizike dhe psiqike. Vini bast gjithçka në ditët e hënës me fat, ato të së mërkurës dhe të enjtes, kur mund të mbërrijnë lajmet e mira. Ju beqarët do keni të papritura të këndshme dhe do lumturoheni pamasë. Për ju do fillojë një periudhë më e bukur dhe më e lulëzuar.

BRICJAPI: Marsi përballë...

I dashur Bricjap, duke filluar nga e premtja, për fat të keq planeti Mars do të vijë në kundërshtim me shenjën tuaj. Në javët e ardhshme do të ndiheni mjaft të stresuar dhe me pak energji, si fizikisht ashtu edhe mendërisht. Mbi të gjitha do të jetë ambienti i punës ai që do t'ju vërë në provë, ndërsa nga pikëpamja e ndjenjave mund të mbështeteni në një Venus të bukur të favorshëm , gati për të forcuar lidhjen tuaj në çift. Ju beqarët do jeni të ndërgjegjshëm dhe do dini si të joshni. Mund të keni më shume fat sesa mendonit.

UJORI: Afërdita e pafavorshme...

I dashur Ujor, këtë javë do t'ju duhet të duroni përsëri planetin Venus në një pozicion të pafavorshëm : parashikohen pak më shumë probleme dashurie... Ditët e premte dhe të shtune rrezikojnë të jenë veçanërisht të rënda: hëna, gjithashtu në një pozicion të pafavorshëm, mund të theksojë konfliktet. dhe ndezin diskutimet. Megjithatë, më me fat janë ditët e së mërkurës dhe të enjtes. Favorizoi fushëveprimin e punës. Ndersa Ju beqarëve më në fund do ju konkretizohen disa nga ëndrrat më të bukura dhe mund të filloni një lidhje afatgjatë.

PESHQIT: Me favorin e yjeve!

Të dashur Peshq, java juaj fillon me dy ditë super me fat , me hënën në lidhje! Mbi të gjitha, do të jetë sfera e dashurisë ajo që do t'ju japë një kënaqësi të madhe, falë edhe një planeti Venus të gatshëm për të mbështetur jetën tuaj të dashurisë. Për më tepër, duke filluar nga e premtja, planeti Mars do të pushojë së qeni i pafavorshëm për shenjën tuaj dhe, pas kaq muajsh, do të mund të ndiheni më të fortë dhe plot energji të bukur! Ju beqarët duhet patjetër të dilni dhe të njiheni me sa më shumë persona sepse vetëm kështu mund ta ndryshoni statusin tuaj.

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post