Nga Prangat tek fjalët e pista! Zbuloni 4 fiksimet tuaja në SEKS, sipas shenjës së HOROSKOPIT

DASHI
 1. Mund të rrini edhe dy vite pa seks, e të mos e keni problem
 2. Seksi me një DASH zgjat shumë, po shuuumë… Rreth 31 minuta !
 3. Ju pëlqejnë lodrat gjatë aktit seksual
 4. Të shtiresh sikuar kaluat në orgazmë, karamele për ju ! E kollajt fare.
DEMI
 1. 21 përqind e Demave pohojnë se mund të qëndrojnë në një lidhje të hapur
 2. Shumica e Demave do të hiqnin dorë nga mediet sociale vetëm për seks
 3. Jeni romantikë dhe qëndroni pa më të voglin problem në një lidhje të gjatë.
 4. Nuk ju pëlqen rutina ! Jeni gjithmonë pro ‘risive’ e gjërave të reja në shtrat
BINJAKËT
 1. Ka shumë të ngjarë të zbukuroni pak numrin e partnerëve seksual që keni pasur.
 2. E keni të vështirë të shtireni gjatë seksit
 3. Ka shanse të jeni akoma e virgjër !
 4. Në ndryshim nga demi, s’do hiqnit kurrë dorë nga rrjetet sociale, vetëm për seks.
GAFORRJA
 1. 47 përqind e Gaforreve bëjnë seks më shumë se 8 herë në muaj! Mbani vendin e parë
 2. Ju jeni shenja më aventuriere.
 3. Tridhjetë e shtatë përqind thonë se të qendruarit sipër ishte pozicioni i tyre i preferuar.
 4. Mund të gjeni një partner brenda natës nëse doni!
LUANI
 1. Jeni fans i seksteksting, Pra mesazheve erotike
 2. 47 përqind e Launëve u pëlqen kur partneri flet ‘pistë’gjatë seksit
 3. Mendojnë se madhësia e organit gjenital luan një rol kyç !
 4. Ju pëlqen ta bëni me sy mbyllur (me një copë themi, jo thjesht t’i mbani vetë mbyllur)
VIRGJËRESHA
 1. Ka shumë të ngjarë që një partner seksual ta keni takuar në kamp
 2. Ju jeni më të hapur për të pasur një treshe.
 3. Bëni seks që në takimin e parë
 4. Nuk pëlqejnë të eksperimentojnë (pra bëjnë seks vetëm me gjininë e kundërt)
PESHORJA
 1. Ju jeni fans i pozicionit “doggystyle”
 2. Peshoret masturbohen çdo javë - mesatarisht katër herë në javë. Dhe 25 përqind e Peshore raportojnë se masturbohen më shumë se pesë herë në javë.
 3. E gjykoni një person nga numri i partnerëve që ka! 
 4. E nëse jua kalon ju, ju e shihni me sy të keq e nuk do donit ta kishit partner/e
AKREPI
 1. Ju pëlqen të përdorni pranga
 2. Blini perzevativë online ! Ndoshta aty gjeni gjërat e çuditshme që ju pëlqejne
 3. Jeni shenja më me fat kur bëhet fjalë për takimet online
 4. Ju pëlqen të kaloni drejt e në temë. Paraloja s’bën për ju
SHIGJETARI
 1. GJITHMONË të mbrojtur ! S;ndodh ndonjëherë të bëni seks pa perzevativ
 2. Nuk i pëlqeni lubrifikantët
 3. Nuk bëni seks kurrë që në takimin e parë
 4. Ju pëlqen seksi oral
BRICJAPI
 1. 67 përqind e të anketuarve që i përkisnin shenjës së Bricjapit thanë se nuk kishin qenë kurrë në një lidhje të gjatë romantike.
 2. Ju jeni tifozët më të mëdhenj të përdorimit të rregullt të prezervativëve me aromë.
 3. Pozicioni i preferuar, misionari ! Shumë klasikë bricjapët
 4. Ose kaloni disa herë në orgazmë , ose nuk kaloni fare
UJORI
 1. Nëse do kishte një çmim për përdoruesit më të mëdhenj të lubrifikantëve, atë do e merrte Ujori.
 2. Përdoruesit më të shpeshtë të lodrave të seksit.
 3. Treshja nuk bën për ju, në mënyrë kategorike.
 4. Shtrati është vendi i fundit ku do të donit të bënit seks. Ju shijon gjithandej
PESHQIT
 1. 27% e peshqëve kanë filmuar veten dhe partnerin gjatë aktit intim.
 2. Me shumë mundësi keni qenë në një marrëdhënie të hapur.
 3. Ju jeni “tifozët” më të mëdhenj të vibratorit
 4. Të thërrasësh partnerin me emrin e gabuar, është një gjë që ju e bëni shpesh
$ads={2}

Post a Comment

Previous Post Next Post