Kujdes nga çështjet e 'dashurisë nëse jeni të kësaj shenje: një stuhi po vjen

Çështjet e zemrës do të jenë protagonistët e javës që do të shohin në qendër të lindurit e kësaj shenje. 2023 filloi për të gjithë me shumë rezoluta të mira Për shumë, ky mund të jetë një vit në të cilin shumë ëndrra fillojnë të realizohen, duke përfshirë ato të dashurisë dhe për rrjedhojë atë si çift.

LUANI

Për të tjerët, megjithatë, gjërat do të ecin paksa ngadalë dhe nëse të lindurit e kësaj shenje kanë menduar të ndërmarrin projekte të mëdha krah për krah me partnerin e tyre, kjo sigurisht nuk është java e duhur për disa propozime. Ndërsa nga njëra anë janë në fakt disa shenja të horoskopit që duket se shkëlqejnë në dashuri, nga ana tjetër janë të lindurit e kësaj shenje (Luani)  që e shohin pasionin të zbehet. Në veçanti, do të jetë kundërshtimi i Venusit që përcakton një parabolë të vërtetë bllokimi në situatën sentimentale të luanit. A do të gjejnë zgjidhje këto çështje të vogla 'dashurie' apo nuk do të përfundojnë me asgjë? Le ta zbulojmë së bashku!

Java që ka nisur sot më 16 janar do të jetë e mbushur me angazhime, por do t'ju mbajë në avantazh të dashur të lindur në shenjën e Luanit. Mbretërit tanë të zoodiakut do të kenë një rënie drastike këtë javë. Me Venusin që i shikon nga larg dhe me një pamje paksa të bezdisur, Luanët tanë të dashur nuk do kalojnë një javë plot dashuri. Kundërshtimet e para në çift do fillojnë të ndjehen që në këto ditë të para. Jeta në çift nuk është aspak si ajo që kishit imagjinuar deri në këto momente. Kjo javë do të jetë mjaft e rëndë, veçanërisht për marrëdhënien tuaj. Sherret dhe diskutimet do jene rendi i ditës. Nervat tuaja do të bëhen kaçurrel dhe kjo do të bëjë të pamundur çdo krahasim konstruktiv

Do të jetë më mirë t'i përkushtoheni punës dhe të vendosni të gjitha energjitë tuaja në shërbim të atij projekti të rëndësishëm të cilit i jeni përkushtuar prej disa kohësh. Në fakt, nëse Venusi ju kthen shpinën dhe krijon probleme në jetën tuaj në çift, Jupiteri dhe Marsi ju mban krahun dhe ju lejojnë të vazhdoni me punën tuaj! Sidoqoftë, mbani mend se keni një situatë sentimentale për t'u rikuperuar! Kur gjërat nuk shkojnë mirë në çift, është e nevojshme që fillimisht të përpiqeni të qetësoni stuhinë që ka lindur, ndaj në vend që të hidhni më shumë benzinë ​​zjarrit, do të ishte mirë të përpiqeni të ‘sbusni’ dhe të rivendosni ekuilibrin. Mund të marrë pak kohë, por kështu që do të jetë e nevojshme që edhe ju të keni shumë durim sepse mbani mend se nëse e tërheq litarin shumë gjatë, atëherë këputet!

$ads={2}

Post a Comment

Previous Post Next Post