Horoskopi i dashurisë per muajin shkurt 2023 për të gjitha shenjat

DASHI

Në mënyrë që gjithçka të shkojë mirë në jetën tuaj personale ne muajin shkurt, duhet të kontrolloni impulset tuaja. Surprizoni partnerin tuaj me një dhuratë ose ndonjë gjest tjetër romantik dhe do ta shihni romancën të rindezur në jetën tuaj. Beqaret do të kenë rastin të njohin personin i cili punon apo jeton jashtë shtetit. Nëse jeni të gatshëm për lidhje nga largësia, ofroni shansin.

DEMI

Yjet i këshillojnë Demit që ta shfrytëzojnë këtë muaj për të shijuar jetën e tyre të dashurisë. Shmangni sjelljen emocionale pasi mund të përfundoni duke marrë vendime të këqija. Ju Beqaret  do keni një javë të mbushur me takime shumë të bukura, të cilat do ua ndryshojnë jetën njëherë e mirë.

BINJAKET

Për Binjakët, shkurti do të jetë një nga më të mirët e vitit përsa i përket jetës personale. Shmangni shoqërinë e njerëzve negativë dhe së shpejti do të fitoni paqe dhe stabilitet. Ju do të jeni në gjendje t'i jepni fund konflikteve dhe keqkuptimeve dhe të bëni një fillim rozë në jetën tuaj të dashurisë. Ju beqarët do jeni të parrezistueshem dhe do merrni propozime shumë interesante. Në vend që të mendoheni gjatë, më mirë të japin menjëherë përgjigje.

GAFORRJA

Gaforret po kalojnë një kohë të vështirë. Do të ketë zhgënjime të mëdha. Mësoni të shijoni gjërat e vogla, jini pozitivë. Dilni më shpesh në botë, ku është e mundur një njohje premtuese me synimin për një marrëdhënie të re. Për ata që tashmë kanë një lidhje në çift është e këshillueshme që të mbështesin partnerin e tyre që po kalon një periudhë krize.

LUANI

Luani ka një muaj të mirë përsa i përket jetës personale ne çift . Mund të jetë fillimi i një faze të re të mrekullueshme në jetën tuaj të dashurisë. Çdo ndryshim do të sjellë lumturi të vërtetë në jetën tuaj.  Ju beqarë duhet të dilni e të njiheni me sa më shumë persona që të mundni sepse ashtu do mund të bëni më pas përzgjedhjen më të mirë.

VIRGJERESHA

Virgjëreshat që janë në lidhje në çift do zgjidhin mosmarrëveshjet, paqja do i rikthehet marrëdhënies. Ju beqarët duhet të silleni sa më natyrshëm dhe të mos thurni gënjeshtra për të tërhequr dikë. Vetëm ashtu mund të keni mundësi të filloni një lidhje të qëndrueshme.

PESHORJA

Peshorja do të jetë më në fund jashte cdo problemi në muajin shkurt. Por ndjenja juaj e tepruar e posesivitetit mund ta largojë partnerin tuaj. Ju beqarët vërtet do lodheni së kërkuari dashurinë, por në fund keni për ta gjetur atë që keni ëndërruar prej kohesh.

AKREPI

Akrepët beqarë do kenë një mundësi të shkëlqyer për të takuar një person interesant. Ndoshta një mik i ngushtë mund t'ju ndihmojë me këtë. Por dashuria e vërtetë do të duhet të presë edhe pak. Ju që jeni në një lidhje do keni plot debate. Mundohuni të reflektoni para se të flisni dhe të mos nxitoheni për asgjë.

SHIGJETARI

Për Shigjetarët e divorcuar (beqaret), shkurti është një kohë e shkëlqyer – mund të takoni dikë që do të gjeni se është vërtet i duhuri për ju. Dikush tashmë në një lidhje duhet të shmangë tundimin për të pasur një lidhje jashtëmartesore, pasi mund të dëmtojë seriozisht marrëdhënien e krijuar nga e cila nuk doni të hiqni dorë.

BRICJAPI

Bricjapët mund të rindezin një marrëdhënie me një miqësi të vjetër ose me dikë që kanë qenë të dashuruar. Gjasat për një marrëdhënie të re janë të larta. Do të dilni më shpesh dhe do të takoni njerëz që ju pëlqejnë. Në mes të muajit do të dalë në pah romanca. Jeta sentimentale e ju të dashuruarve do varet tërësisht nga mënyra sesi ju do silleni. Toleroni dhe mos kërkoni asgjë të pamundur sidomos në disa çaste delikate.

UJORI

Ujori i cili është ende beqar duhet të shmangë lidhjen deri rreth datës 10 të këtij muaji. Por fundi i shkurtit është një kohë e shkëlqyer për të divorcuarit, pasi ata më në fund do të takojnë një person, shoqëria e të cilit do të kënaqet vërtet. Ju të dashuruarit do keni dyshime për partnerin tuaj dhe do mundoheni ta përndiqni atë gjithë kohës. Kjo do e acarojë edhe më tepër marrëdhënien mes jush.

PESHQIT

Jeta personale e Peshqve këtë muaj do të jetë me shumë ngjarje. Ata  që tashmë janë në lidhje do ta shijojnë nemaksimum, dhe ata që janë beqarë do kenë disa mundësi për të takuar dikë të veçantë.

$ads={2}

Post a Comment

Previous Post Next Post