5 shenjat e horoskopit që pelqejnë festat e fundvitit

LUANI

Do të jetë për dëshirën e tyre të lindur për të qenë protagonistë, do të jetë për lidhjen e tyre të fortë me familjen dhe dashuritë, fakti është se shenja e Luanit nuk i përbuz aspak festat e Krishtlindjeve dhe Vitin e Ri. Në fakt, ata i pëlqejnë shumë. Para së gjithash sepse ato janë një mundësi e përkryer për t'u përgatitur dhe për t'u dukur me gjithë shkëlqimin e tyre (dhe ka një numër të madh rastesh të veçanta në të cilat mund ta bëjnë këtë), së dyti për shkak të mundësisë për të marrë dhe dhënë dhurata për ata që duan. . Në fakt, Luanit i pëlqen të jetë në grup dhe në shoqërinë e njerëzve të tij të dashur, edhe nëse ata nuk e shprehin shumë lehtë. Por e dini, ajo që ka rëndësi nuk është të thuash, por të bësh. Dhe në këtë / të lindurit nën shenjën e Luanit janë vërtet të mirë! Duke dhënë më të mirën nga vetja gjatë festave të Krishtlindjeve dhe Vitit te Ri.

AKREPI

Në vendin e katërt në renditjen e shenjave që i duan më shumë festat e Vitit te Ri dhe Krishtlindjeve është akrepi. Ok, ndoshta nuk do ta mendonit duke i parë kaq të heshtur dhe të gjitha në një pjesë. Por në realitet, për ata që kanë lindur nën këto yje, kjo periudhë e vitit është në gjendje të nxjerrë në pah atë anën e butë dhe sentimentale që ata e mbajnë të fshehur mirë gjatë gjithë vitit. Përveçse mund të demonstrojnë pasionin e tyre për dekorimet. Por jo vetëm. Në fakt, festimet e Krishtlindjeve dhe Vitii Ri i lejojnë akrepat tanë të pushojnë dhe të kalojnë orë të tëra në divan duke parë filma me temë me njerëzit që duan ose duke bërë një sy gjumë të këndshëm. Me pak fjalë, pak përtaci e shëndetshme dhe e merituar.

PESHQIT

Ëndërrimtarë, të dashur dhe plot ndjenja të mira , Peshqit mund të ngjiteshin vetëm në podiumin e shenjave që i duan më shumë festat. Pa dyshim, moti në këtë kohë të vitit nuk është saktësisht i preferuari i tyre. Por atmosfera që merr frymë, mundësia për t'i bërë njerëzit të lumtur dhe për të kaluar kohë me njerëzit që duan, dëshira për të treguar kreativitetin e tyre për të bërë dhurata të bukura dhe për të demonstruar ndjenjat e dashurisë që kalojnë nëpër to, i tejkalojnë shumë temperaturat e ftohta tipike. të dimrit. Një periudhë që në fakt është aq magjike sa ata dhe në të cilën, pikërisht për këtë arsye, ndihen absolutisht të qetë.

DEMI

Ok, sado e vështirë të besosh se ka dikë që e do më shumë se ty, por në vendin e dytë mund të jenë vetëm ata që kanë lindur nën shenjën e Demit. I befasuar? Edhe pse në disa raste përpjekjet tuaja për të bërë të kundërtën të duken kaq të shumta, në fakt ju Demi jeni dashamirës të vërtetë të festave dhe lajmeve të Krishtlindjeve dhe vitit te Ri, kjo duket shumë mirë. Dritat me ngjyra, muzika e ëmbël dhe gazmore tipike e festave te fundvitit, dekorimet për t'i përgatitur së bashku me ata që doni. Mundësia për të provuar dorën tuaj në gjetjen e dhuratave (një aktivitet që për ju është një mision i vërtetë për të lumturuar njerëzit që ju interesojnë). Dhe të mos harrojmë shijet e panumërta tipike të kësaj periudhe. Me pak fjalë, gjithçka që karakterizon festat e fundvitit ju bën të shkëlqejnë sytë dhe zemra dhe nuk mund të bëni asgjë për ta fshehur. Ndaj hiqni çdo maskë mbrojtëse dhe shijojini me gjithë bukurinë e tyre.

Dhe fituesi është… GAFORRJA!

Dhe së fundi, Gaforrja është kampioni i padiskutueshëm dhe dashamirsja absolute e festave të Krishtlindjeve dhe Vitit te Ri. Sipas horoskpi.vip. Dëshira për të qenë sërish fëmijë, për të shijuar familjen dhe gjithë magjinë e natyrshme në këtë periudhë të vitit, vetëm sa mund t'ju çojë drejt vendit të parë në podium. Në fund të fundit, askush nuk magjepset si ju nga dritat e Krishtlindjeve dhe atmosferat e Vitit te Ri delikate që ato krijojnë. Dhe askush nuk e do çdo detaj të kësaj feste si ju, të ftohtin (po, edhe ai), borën, dhuratat, ngjyrat, dashurinë, gëzimin, urimet e mira. Dhe atë dëshirën për lumturi dhe magji që vetëm kjo festë mund t'ju sjellë dhe përcjellë tek ju dhe tek ata që ju rrethojnë. Magjepsëse gjithçka

Çfarë mund të them, nëse edhe ju keni lindur nën një nga këto shenja të zodiakut, dijeni se momenti juaj është gati të arrijë. Nëse, nga ana tjetër, nuk jeni , mund të jeni pranë një të linduri nën yje që i pëlqen më shumë festat e fundvitit. Duke ju lënë të tërhiqeni brenda dhe jashtë nga dashuria e tyre e jashtëzakonshme për këto festa unike dhe të veçanta.

LEXO DHE: Shenjat e horoskopit që urrejnë festat e fundvitit

 $ads={2}

Foto: credits Shutterstock


Post a Comment

Previous Post Next Post