Horoskopi: shenjat që do të bëjnë më shumë dashuri në verë

Vera është një nga periudhat e vitit ku mund të shpërthejnë pasionet intensive, të cilat shpeshherë megjithatë nuk i qëndrojnë kohës. Megjithatë, sot le të përqendrohemi te atraksionet fatale që do të ketë në këtë verë 2022: cilat do të jenë shenjat e zodiakut që do të bëjnë më shumë dashuri? 

Le të zbulojmë së bashku, në veçanti, cilat janë shenjat e zodiakut  që Sipas Horoskopi.vip do të përjetojnë një periudhë intensive përsa i përket intimitetit: cilët do të jenë ato që do të bëjnë më shumë dashuri gjatë verës? Le të shohim së bashku nëse jeni ndër 4 shenjat më me fat!

DEMI

Demi duhet të relaksohet dhe të argëtohet këtë verë. Kjo është arsyeja pse ai/ajo nuk do të mendojë shumë kur t'i jepet mundësia ta lërë veten të shkojë drejt pasionit. Gjatë pushimeve, në fakt, mezi pret të njihet me një person interesant me të cilin do të jetojë një pasion intensiv: edhe yjet do të jenë të favorshëm, ndaj dhe mundësitë për shumë takime pikante nuk do të mungojnë aspak!

PESHQIT

Edhe nëse të lindurit e shenjës së Peshqve janë shumë të ndjeshëm dhe romantikë dhe u pëlqen të gjejnë personin e duhur me të cilin të përjetojnë emocione të forta për një kohë të gjatë, gjatë verës mund të ketë një sjellje tjetër. E kemi fjalën në veçanti për meshkujt e kësaj shenje, të cilët janë gati të argëtohen duke lënë të lirë instinktet e tyre pasionante: prandaj mund të ndodhë një tërheqje fatale të cilës nuk do të duan t'i thonë jo! Por edhe femrat do të jenë veçanërisht joshëse.

GAFORRJA

Për Gaforren kjo verë do jetë shumë pasionante! Për të lindurit e kësaj shenje të zodiakut, të cilët janë beqarë , mund të ketë edhe mundësi të ndryshojnë më shumë partnerë, bazuar në vendet e pushimeve që do të frekuentohen. Gaforrja nuk është në kërkim të dashurisë, por vetëm pasionit!

LUANI

Bukuria e Luanit, tashmë e parezistueshme në vetvete, do të përjetojë një fazë edhe më të shkëlqyer këtë verë. Kjo është arsyeja pse, qoftë në plazh apo në klube, Luani do të jetë shumë i joshur nga tëtjerët. Mendoni se do të tërhiqet? Sigurisht që jo, dhe ai/ajo do të përballojë çdo pasion që mund të ketë!

$ads={2}


Post a Comment

Previous Post Next Post