Horoskopi i seksit: si do të jetë muaji MAJ nën çarçafë

Përveç ditëve të para dhe të fundit të muajit, Afërdita do të jetë gjatë gjithë kohës në shenjën e Dashit dhe Marsi do ta arrijë në javën e fundit të muajit.


Të gjithë Shenjat e Zodiakut do të jetojnë pasione të mëdha, më shumë se sa do të duket fillimisht. Plutoni në Bricjap dhe Lilith (hëna e zezë) në Gaforre do të krijojnë situata shumë intriguese në të cilën më pak të turpshmit do të gjejnë kënaqësi të madhe. Shenjë për shenjë, le të zbulojmë se çfarë kanë rezervuar Yjet në muajin maj për i 12 shenjat e zodiakut!

Dashi - AI - Afërdita në shenjën tuaj këtë muaj do t'ju bëjë veçanërisht të zhytur në mendime për ata që kanë fatin të jenë pranë jush, qoftë edhe për disa mbrëmje. Për të marrë më të mirën nga ju në sferën seksuale do t'ju duhet të prisni deri në fund të muajit: Marsi do t'ju çojë në joshjen e një gruaje që do të jetë në gjendje t'ju bëjë të humbni kokën me pasionin seksual te saj.

AJO - Maji është padyshim muaji i duhur për t'u dashuruar dhe Afërdita do t'ju japë sigurinë se ndjenjat tuaja do të jenë reciproke. Megjithatë, për të pasur eksperienca seksuale veçanërisht emocionuese, do t'ju duhet të prisni deri në fund të muajit. Dikush do të jetë në gjendje t'ju bëjë të arrini kulmin e kënaqësisë në rrethana që as nuk mund t'i imagjinoni për momentin. Ehh mirë mirë. 🤪

DEMI - AI - Me Venusin në Dash, duket se maji është muaji i çështjeve klandestine për ju dhe do të keni vazhdimisht disa gra të përkushtuara që të bëjnë avancë për ju. Ju keni një mënyrë veçanërisht joshëse për të bërë gjërat, gjë që mund ta bëjë çdo grua të ndihet e qetë. Mikeshës tuaj më të mirë,, do t'i thoni jo me shumë vetëdije.

AJO Zakonisht jeni një shoqëruese besnike, por këtë muaj do të jetë shumë i fortë tundimi për të tradhtuar partnerin për një mashkull super seksi, i cili prej kohësh po përpiqet t’ju ​​joshë. Ju do të rezistoni vetëm nëse shoqëruesi juaj zyrtar është në gjendje të plotësojë disa kërkesa disi të çuditshme që do të bëni pas një mbrëmjeje të bollshme me verë ose shampanjë. 

BINJAKËT - AI - Marsi tek Peshqit për pjesën më të madhe të muajit do të priret të shuajë epshin tuaj për shkak të disa sëmundjeve fizike që mund të shkaktohen nga stresi i tepërt në punë. Afërdita do t'ju gëzojë duke ju kujtuar se ka shumë kërkues që nuk duan asgjë më shumë se të kalojnë një natë me ju. Shumë shpejt do të mund t'i kënaqni ata (një nga një).

AJO - Me Venusin në Dash për pjesën më të madhe të muajit, dëshira juaj kryesore erotike ka të ngjarë të jetë të bëni seks me mikun tuaj më të mirë. A do të keni guximin t'i bëni ata të kuptojnë? Marsi në aspektin disonant nuk do t'ju bëjë veçanërisht të shkathët. Ndërkohë, Plutoni në Bricjap mund të nxjerrë në dritë situata me pullë të kuqe të së shkuarës.

GAFORRJA - AI Afërdita në aspektin disonant këtë muaj mund të krijojë keqkuptime me një të dashur me të cilin keni krijuar një marrëdhënie shumë të këndshme dhe të kënaqshme nga pikëpamja seksuale. Problemi është se ju nuk keni ndërmend të hyni në lidhje më serioze dhe nuk dini si t'i tregoni. Prisni deri në fund të muajit dhe gjithçka mund të shkojë në mënyra të papritura.

AJO – Marsi tek Peshqit këtë muaj premton rezultate të shkëlqyera kur bëhet fjalë për performancat e të dashuruarve me të cilët do të keni të bëni. Megjithatë, do të jetë e rëndësishme që të jeni në gjendje të dalloni historitë e një nate nga ato më të rëndësishmet. Mos e mashtroni veten se dikush dëshiron të fejohet me ju vetëm sepse ju ka lavdëruar në momente kur mendja e tij nuk po mendonte.

$ads={1}

LEO - AI - Me Venusin tek Dashi, këtë muaj mund të dashuroheni marrëzisht me një grua të huaj që do të mishërojë idealet fizike që keni kërkuar gjithmonë te femrat që keni pasur në jetën tuaj. Marsi do të jetë aleati juaj në javën e fundit të muajit dhe ndoshta do të jetë i duhuri për të sjellë në shtëpi qëllimin tuaj të arritur. Me të vërtetë, do t'ia vlejë.

AJO - Afërdita që duket e mrekullueshme këtë muaj do t'ju bëjë një dashnore të parezistueshme dhe mund të zgjidhni nga shumë kërkues që ju tërheqin prej kohësh. Megjithatë, ritmi i furishëm i punës mund t'ju detyrojë të refuzoni disa ftesa në më shumë se një rrethanë. Do të jetë e nevojshme të prisni Marsin në Dash për të përjetuar një natë të paharrueshme pasioni.

VIRGJËRESHA - AI Marsi në opozitë për thuajse gjithë muajin maj nuk premton mirë për sa i përket sferës së erosit. Jo vetëm që do të ndjeni se çdo dëshirë për partnerin tuaj zyrtar është shuar, por gjithashtu do të ndiheni jo tërheqës për femrat e tjera të bukura që do takoni. 

AJO - Me Marsin tek Peshqit në pjesën më të madhe të muajit, rreziku i takimeve zhgënjyese këtë muaj është shumë i lartë. Përpara se të shkoni në shtrat me një të sapo njohur, sigurohuni që ai të jetë rehat dhe, nëse mundeni, shmangni në pah çdo mangësi që mund të ketë. Afërdita tek Dashi ju bën të mendoni për të kaluarën dhe mund të përfundoni sërish në shtrat me ish-in tuaj.

PESHORJA - AI - Afërdita do jetë disonante për pjesën më të madhe të muajit dhe do ju vërë në telashe përballë një femre që ju pëlqen, por nuk doni të ndërtoni asgjë me të. Nuk doni ta mashtroni dhe nuk doni t'i lëndoni ndjenjat e saj dhe për këtë arsye do ta refuzoni edhe pse ndjeni një tërheqje shumë të fortë. Në fund të muajit do të jeni ju që do të merrni një jo nga dikush.

AJO - Me Venusin në opozitë për pjesën më të madhe të muajit, është e lehtë për ju të humbni kohë duke pritur dikë që nuk ka treguar kurrë një interes të veçantë për ju. Mos lejoni askënd të tallet me zemrën dhe ndjenjat tuaja, edhe nëse kjo do të thotë të kaloni të gjithë muajin vetëm. Diçka do të zhbllokohet herët a vonë.

AKREPI - AI - Me Marsin tek Peshqit shumicën e kohës, Maji duket shumë interesant për sa i përket sferës së erosit. Si gjithmonë, do të jeni një dashnor dërrmues dhe i zjarrtë. Ju do të jeni në gjendje të bëni këdo që dëshironi të bjerë në këmbët tuaja. Por kujdes: në ditët e fundit të muajit Venusi do të hyjë tek Demi dhe do ju bëjë viktimë e një skene xhelozie.

AJO - Marsi në aspektin e favorshëm këtë muaj do t'ju ndihmojë të përmbushni dëshirat tuaja më intime dhe të fshehta erotike. Do të takoni një mashkull që do të jetë në gjendje të zbulojë se cilat janë pikat më të ndjeshme të trupit tuaj dhe do t'ju bëjë të ndjeni kënaqësi të papritur. Afërdita mund të ngjallë një simpati të paqartë dhe keqdashëse edhe në punë, me një koleg veçanërisht seksi.

SHIGJETARI - AI - Dashuria dhe seksi këtë muaj do të udhëtojnë në rrugë të ndara dhe ju mund të dashuroheni me një grua tashmë të përkushtuar, por që nuk do t'i rezistojë magjepsjes tuaj dhe do t'ju bëjë të shijoni kënaqësinë e një nate së bashku. Nuk do të ketë ndjenja faji, por ju vjen keq që nuk mund të vazhdoni një marrëdhënie më intensive, më tërheqëse dhe të vazhdueshme me të.

AJO - Me Venusin tek Dashi, këtë muaj më në fund mund të fitoni dikë që keni synuar prej disa kohësh. Problemi i vërtetë do të jetë se ai nuk do të jetë në gjendje t'ju kënaqë fare seksualisht. Provoni t'i mësoni atij mekanikën e trupit tuaj dhe lëreni të mësojë se si të lëvizë për t'u përshtatur më shumë me ju. Do t'ia dalësh! Mos u dorëzo!

BRICJAPI – AI - Me Venusin në aspektin disonant, do të ketë shumë pak mundësi për  këtë muaj dhe, edhe kur libidoja juaj është më e lartë, do të gjeni veten në shtrat me partneren tuaj të fjetur, i cila nuk ka ndërmend të argëtohet me ju. Marsi ju ngushëllon me një video seksi dhe konfidenciale që keni regjistruar me të disa muaj më parë. 🙄

AJO - Nëse ju pëlqen një mashkull, nuk ka asgjë të keqe të plotësoni dëshirat e tij më të çuditshme. Sidoqoftë, shmangni pritshmëritë për një marrëdhënie serioze me të, nëse që në takimet tuaja të para, ai ju ka thënë qartë se nuk dëshiron të angazhohet. Afërdita tek Dashi sjell probleme të brendshme që ju pengojnë të përjetoni erosin me butësinë që dëshironi.

UJORI – AI - Afërdita tek Dashi e bën muajin maj veçanërisht argëtues në sferën e erosit. Situata shumë intriguese do ju ndodhin edhe me partnerë shumë më të rinj se ju, të cilët do të ndihen të magjepsur nga sharmi dhe ironia juaj. Marsi ju kujton të mos keni burime të pashtershme energjie për t'i shfrytëzuar në shtrat.

AJO - Me Venusin në Dash për pjesën më të madhe të muajit, do të ndiheni të lirë të jetoni aventura të reja pa pasur shumë pritshmëri për atë që do të ndodhë në të ardhmen. Megjithatë, nëse dyshoni se dikush po përfiton nga ju, harrojeni atë. Me siguri do të vijnë kërkues të rinj që do t'ju bëjnë të kënaqur dhe të lumtur në shoqërinë e tyre. Mos nxito.

PESHQIT - AI - Marsi në shenjën tuaj këtë muaj do t'ju bëjë veçanërisht energjikë dhe të pashëm në sferën e erosit. Mos prisni që dikush që ju pëlqen t'ju afrohet, por bëhuni ai që do të hidhni hapin e parë dhe gjithçka do të dalë për mirë. Lilith (hëna e zezë) në Gaforre do t'ju bëjë të dëshironi të përjetoni diçka të re, por është e rëndësishme që të gjeni një partner shumë të pafrenuar.

AJO- Muaji maj do të jetë veçanërisht befasues për ju. Një darkë shumë galante me siguri do të kthehet në një mbrëmje me pullë të kuqe dhe do të befasoheni këndshëm nga përparimet e një mashkulli shumë simpatik dhe të zjarrtë. Bëhuni gati për të përjetuar emocione intensive dhe të paharrueshme. Nëse dëshironi të keni një fëmijë, do të shfaqen mundësitë me fat.

Post a Comment

Previous Post Next Post