Horoskopi: pranvera dhe dashuritë e reja për çdo shenjë

Natyra dhe shqisat zgjohen: edhe yjet bëjnë pjesën e tyre Pranvera shpesh konsiderohet si stina e dashurisë së re, sepse natyra zgjohet dhe së bashku me të zgjohen edhe shqisat tona dhe na dërgojnë në kërkim të dikujt me të cilin të ndajmë gëzimet e dashurisë. Bazuar në shenjën tonë të horoskopit, Horoskopi.vip  na zbulon se me cilat shenja do të ketë më shumë shanse për të përjetuar një aventurë romantike, në harmoni me yjet !

DASHI

Pranvera ka shumë të ngjarë të jetë stina juaj e preferuar sepse Shenja juaj fillon me ekuinoksin pranveror. Është sezoni i dashurisë së re dhe patjetër që mund të humbisni në aventura të reja të gjalla dhe të shkujdesura me disa Ujorë të çuditshëm dhe të pakapshëm ose disa Binjakë të lezetshëm dhe qesharak. Mos harroni se është shumë e vështirë t'i mbani të lidhur me ju përgjithmonë këto dy Shenja.

DEMI

Me pranverën ndjen një thirrje të fortë shqisore, e cila të dërgon në kërkim për dashuri të reja. Shenjat me të cilat mund të jetoni historitë më romantike janë padyshim Shenja e Peshqve, e cila gjithmonë arrin t'ju transportojë në një dimension ëndrrash dhe Shenja e Gaforres, me të cilën ndonjëherë e gjeni veten duke folur për krijimin e një familjeje së bashku që në fillim. emërimet. Rreth jush do të krijohet një atmosferë shumë e ëmbël.

BINJAKË

Pranvera është padyshim stina ideale për t’i dhënë hapësirë ​​flirteve tuaja të dashura. Ideja për të bërë shaka me shumë njerëz në të njëjtën kohë ju argëton. Do të mund të jetoni aventura pasionante me dikë nga Dashi, një nga të paktat Shenja me të cilat nuk do të mërziteni kurrë, apo me dikë nga Shenja e Luanit, që bashkë me ju jeni bukë për dhëmbët. Mesazhet tuaja zanore do të jenë super seksi.

GAFORRJA

Shpresoni shumë që me pranverën të vijnë disa lajme romantike në jetën tuaj. Ju ndjeni brenda jush një nevojë të çmendur për t'u dashuruar me dikë, por në të njëjtën kohë dëshironi të shmangni vuajtjet përsëri për ata që nuk ju japin siguri. Kjo është arsyeja pse Shenjat me të cilat do të ndiheni më rehat do të jenë Shenja e besueshme dhe mbrojtëse e Demit ose Shenja e kujdesshme dhe e qëndrueshme e Virgjëreshës.

LUANI

Në pranverë ndjen gjithmonë zgjimin e shqisave. Jeni të kënaqur që keni kaq shumë njerëz që ju tërheqin dhe që bëjnë gjithçka për të tërhequr vëmendjen tuaj. Por, për të fituar me të vërtetë zemrën tuaj, do të jenë disa Binjakë dinakë dhe lajkatarë ose ndonjë Peshorja gallatë dhe e rafinuar. Këto dy shenja do t'ju japin të gjithë lehtësinë që ju nevojitet për t'u ndjerë të kënaqur.

VIRGJËRESHA

Jeni gati të zhyteni në aventura të reja dashurie jashtë programit tuaj? Nëse nuk jeni shumë i ri, duhet ta kishit kuptuar se në dashuri nuk është e mundur të vendosni rregulla. Prandaj, në pranverë, mund të humbisni kokën për një Gaforre të ëmbël dhe të butë ose për një Akrep të errët dhe misterioz. Sido që të jetë, do të keni të bëni me dikë që do të jetë në gjendje të lexojë mendimet tuaja.

PESHORJA

Për ju jeta nuk do të kishte kuptim nëse nuk do të kishte histori dashurie dhe pranvera është padyshim stina ideale për të parë kaq shumë të lindur nën rrezet e diellit. Mund të bini në dashuri me një Luan madhështor dhe krenar, i cili do t'ju bëjë të ndiheni të bukur dhe simpatik, ose një Shigjetar aventurier dhe gazmor, i cili do t'ju çojë në një udhëtim në vendet që dëshironi. Bëhuni gati për të përjetuar netë magjike pasioni.

AKREPI

Dashuria e vërtetë mund të vijë në çdo stinë, por duhet ta pranoni që në pranverë duket se mundësitë për të bërë takime të reja shumohen. Nuk ju nevojitet shumë kohë për t'u hedhur në histori të reja emocionuese, por zakonisht e lini veten të udhëhiqeni nga shqisa e gjashtë. Kështu do të mbaheni në krahët e ndonjë Virgjëreshe apo ndonjë Bricjapi: të dy do t'ju befasojnë këndshëm nën çarçafë.

SHIGJETARI

Sezoni i ri i dashurisë ju bën të shkëlqyeshëm dhe të gëzuar: jeni plotësisht të vetëdijshëm se keni mundësinë të jetoni flirte ose aventura të reja dashurie me kë të dëshironi. Për të mbajtur një atmosferë të pakujdesshme dhe të lehtë rreth jush, sigurisht që mund të kënaqeni me një Peshore të rafinuar ose me ndonjë Ujor të parezistueshëm. Mos e kufizoni veten në muhabet: kaloni nga fjalët në vepra.

BRICJAPI

Edhe nëse stina juaj e referencës është dimri, në pranverë ju zbuteni shumë dhe e lini veten të arrini më lehtë nga vëmendja e ëmbël që dikush tregon ndaj jush. Nuk do të mund të rezistoni përballë provokimeve  të një Akrepi apo ëmbëlsisë dhe sensualitetit të një Peshku. Këto dy Shenja do të jenë në gjendje të nxjerrin në pah një anë tuajën romantike, e cila nuk shfaqet gjithmonë.

UJORI

Nëse nuk jeni shumë të zënë me hobi dhe argëtime origjinale, nuk do të përmbaheni kurrë përballë një aventure të re dashurie pranverore. Sipas Horoskopi.vip. Shenjat me të cilat mund të ndiheni më të ngjashëm me siguri do të jenë Shigjetari dhe Dashi. Të dy do të mund t'ju pushtojnë me një pasion të fortë, i cili do të bëhet veçanërisht i nxehtë në dhomën e gjumit. Do te jete qejf.

PESHQIT

Nëse jeni në kërkim të një dashurie të re, pranvera është padyshim stina e duhur për ta takuar atë dhe për të plotësuar nevojën tuaj për përkëdhelje dhe butësi. Është e lehtë për ju të humbni mendjen nga një Bricjap qetësues ose një Dem i besueshëm. Të dy do të mund t'ju japin të gjitha siguritë që ju nevojiten, por takimet e para duhet t'i shijoni me shkujdesje, pa menduar menjëherë për martesën.

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post