kur të lexojë një nga këto mesazhe! Ai Do të çmendet

Të qëndruait larg partnerit nuk është asnjëherë e lehtë, dhe bëhet edhe më e vështirë mbrëmjeve të vona kur të dy keni nevoj për njëri-tjetrin. Për fat të mirë, ka mënyra për të rikrijuar ca shkëndija shumë të nxehta, edhe në distancë. Ka diçka shumë emocionuese tek të dërguarit vetëm një rresht mesazhi që do ta çmendte atë!

Terapistët dhe ekspertët e seksit kanë disa sugjerime për ju:


#1 - Mesazhe që shprehin se sa shumë ju ka marrë malli për të

- Po mendoja se sa më ka marrë malli të të prek.
- Më mungon të ndjej buzët e tua që puthin trupin tim.
- Do doja të ishe këtu që të masazhoja çdo pjesë të trupit tënd.
- Më ka marrë malli t'i kem krahët e tu rreth meje.
- Po numëroj ditët derisa të bëj ca gjëra të ndyra me ty!
- Po të shihja foto sot dhe më dhe ca ndjesi....
- Koha e gjumit s'është më njësoj tani që s'të kam ty afër.
- Krevati im do ishte shumë më i rehatshëm nëse do ishe dhe ti këtu.

#2 - Mesazhe më 'intensive'

- Sapo u zgjova dhe do kisha qejf të isha mbi ty tani.
- Nuk ndaloj dot së imagjinuari duart e tua mbi mua.
- U zgjova shumë e eksituar, mezi pres të të kem në shtrat.
- E di çfarë skenari kam në kokë tanhi? Duart e tua në pantallonat e mia.
- Çfarë do bësh më vonë sonte? Doja të të tregoja gjithë gjërat që do të të bëja sikur të ishe këtu.
- E gjen dot çfarë po bëj tani? Një ndihmë e vogël: Do eksitohesh!
- Ishe në ëndrrën time seksuale dje. Do ta dëgjosh?
- E ke parasysh atë vibratorin që blemë atëherë? Funksionoka ende.
- Diçka po laget tani dhe s'mund të them që s'jam unë..oops.
- Sapo bëra fotot më seksi. Dua të t'i tregoj po kam frikë se do mpihesh.
- Do ta vish çfarë kam veshur sonte në krevat?

$ads={2}


Post a Comment

Previous Post Next Post