Sekreti i “tmerrshëm” që çdo shenjë e horoskopit fsheh brenda vetes

 Çdo njeri ka sekretet e veta në jetë. Madje mund të themi se ka edhe disa sekrete që konsiderohen të tmerrshme dhe secila shenjë e horoskopit përpiqet që t’i fshehë në mënyrë që njerëzit e tjerë të mos mendojnë se ai është një person i keq.


DASHI

Sekreti juaj më i tmerrshëm dhe që nuk e dini, është se ju kurrë nuk keni marrë ndonjë gjë me ndershmëri në jetën tuaj. Pavarësisht situatës, gjithmonë tentoni të gënjeni.

DEMI

Sekreti juaj më i tmerrshëm është që ju besoni fuqimisht se jeni personi më i qetë dhe më i dashur që njihni. Në të vërtetë, jo vetëm i dashuri më i këndshëm që e njihni, por edhe më i miri që keni parë ndonjëherë.

BINJAKËT

Sekreti juaj më i tmerrshëm është se kurrë nuk dëgjoni, asnjë mendim nuk është i rëndësishëm për ju dhe kjo i shtyn njerëzit të largohen prej jush. Ju bëni sikur i dëgjoni, por realisht ndodh e kundërta.

GAFORRJA

Sekreti juaj më i tmerrshëm është se nuk doni t’i keni pranë miqtë që keni zgjedhur. Sa herë që jeni me ta, ju pyesni veten se si përfunduan në jetën tuaj. Megjithatë, ju pëlqen kjo urrejtje për disa arsye të çuditshme dhe kjo është arsyeja pse jeni akoma me ta.

LUANI

Sekreti juaj më i tmerrshëm është se jeni xheloz për çdo gjë. Pa marrë parasysh se çfarë bën ose nuk bën një person, ju jeni gjithmonë xheloz për të.

VIRGJËRESHA

Sekreti juaj më i tmerrshëm është se kurrë nuk keni bërë ndonjë kompliment të sinqertë për këdo. Çdo kompliment që bëni thuhet vetëm për t’i pëlqyer të tjerëve.

PESHORJA

Sekreti juaj më i tmerrshëm është se ju jeni një manipulues i paskrupullt dhe jeni në dijeni. Dhe jo vetëm, ju jeni krenar për këtë. Ju mund t’i tregoni të gjithëve që të bëjnë diçka për ju dhe mos të ndiheni fare fajtorë.

AKREPI

Sekreti juaj më i tmerrshëm është se keni shumë sekrete për t’u fshehur. Gjëja më e mirë që mund të bëni është që të jeni një qenie njerëzore dhe të shqetësoheni për problemet dhe ndjenjat e të tjerëve, si dhe tuajat.

SHIGJETARI

Sekreti juaj më i tmerrshëm është se ju keni grabitur dikë. Megjithëse nuk keni nevojë për para, ju doni të shihni se si ndihesh kur i vjedh diçka dikujt.


BRICJAPI

Sekreti juaj më i keq është se besoni në hakmarrjen mizore më shumë se kushdo tjetër. Ideja juaj për hakmarrje është kaq mizore dhe pa turp, që nëse e keni zbatuar atë shumë herë askush nuk e ka kuptuar se ishte ti.

UJORI

Sekreti juaj më i tmerrshëm është se keni pasur marrëdhënie seksuale me shumicën e miqve të partnerit tuaj. Sipas mendimit tuaj, gjithçka lejohet në jetë.

PESHQIT

Sekreti juaj më i tmerrshëm është që ju gënjeni për simpatinë. Jeni të gatshëm të bëni gjithçka vetëm që të fitoni simpatinë e njerëzve që iu rrethojnë.

$ads={2}


Post a Comment

Previous Post Next Post