Zbuloni cilat janë fobitë tuaja më të dashurin/dashurën sipas Horoskopit

DASHI

Nëse jeni një Dash, ajo që ju frikëson më shumë është humbja e pavarësisë tuaj në një lidhje. Ju jeni një person që gjithmonë ka nevojë për hapësirën dhe kohën e vet, kudo dhe kurdo. Ndaj, ju keni frikë nga ideja se të pasurit e një marrëdhënieje mund të cënojë lirinë tuaj.

DEMI

Edhe nëse nuk e pranoni, e vërteta e hidhur për veten tuaj është se gjithçka për ju duhet gjithmonë të shkojë në rrugën tuaj. Prandaj, frika juaj më e madhe nga marrëdhënia është e lidhur me angazhimin: ju nuk dëshironi të jeni në një situatë ku duhet të merrni vendime së bashku me një person tjetër.

BINJAKËT

Binjakët kanë frikë nga mërzitja më shumë se gjithçka tjetër në këtë botë. Kur bëhet fjalë për marrëdhëniet, makthi më i tmerrshëm është pikërisht fakti nëse ju dhe partneri juaj bini në një rutinë të përditshme.

GAFORRJA

Frika juaj më e madhe nga marrëdhënia nuk është marrja e gjithë dashurisë nga partneri, përkundrazi! Ju keni frikë se do të bëni maksimumin, ndërsa personi tjetër do të bëjë vetëm gjysmën...

LUANI

Ju as nuk mund të imagjinoni idenë se jeni tradhtuar. Besnikëria është aq e rëndësishme për ju sa ju do të shkatërroheshit plotësisht kur të mësoni se personi që ju doni ju ka zëvendësuar me një tjetër. Kjo është frika juaj më e madhe.

VIRGJËRESHA

Ajo që keni frikë në marrëdhënie është futja e dikujt plotësisht në jetën tuaj. Ju keni frikë t'i tregoni dikujt për pikat e dobëta që ndodhen nën armaturën e fortë që ju vishni si maskë. Gjithashtu, keni frikë se partneri do të shohë papërsosmëritë tuaja.

PESHORJA

Nëse i përkisni kësaj shenje, frika juaj më e madhe nga marrëdhëniet është e lidhur me standardet tuaja të larta. E vërteta është se nuk keni frikë nga personi tjetër. Ju vetëm keni frikë se kurrë nuk do të gjeni dikë që plotëson të gjitha pritshmëritë dhe nevojat tuaja.

AKREPI

Ajo që keni frikë më së shumti në marrëdhënie është goditja me thikë pas shpine, pra gjetja e njër personi jo të sinqertë. Frika e tij më e madhe në marrëdhënie është në të vërtetë të qenit me një person i cili tradhton besimin dhe miqësinë tuaj. Kjo është diçka që ju kurrë nuk mund ta duroni ose ta toleroni.

SHIGJETARI

Frika juaj më e madhe në një lidhje është të përjetoni një dramë të panevojshme. E vërteta është se kur pushoni, bëni maksimumin për të shmangur diskutimet dhe përleshjet. Ju nuk doni të keni një jetë të mërzitshme, por nuk keni nevojë as për dikë që të vjedh paqen tuaj të brendshme.

BRICJAPI

Frika e tij më e madhe është marrja e vendimeve me zemrën e tij dhe jo me një mendje të ftohtë. Këmbët e tua janë gjithmonë në mënyrë të vendosur njëqind për qind në tokë dhe do të urrenit të humbnin kontrollin për dikë që mund të mos ta dijë vlerën tuaj.

UJORI

Kur bëhet fjalë për frikën tuaj më të thellë, njëra prej tyre është e lidhur padyshim me marrëdhëniet romantike. Keni frikë se personi tjetër nuk do ta pranojë veten tuaj të vërtetë dhe, mbi të gjitha, keni frikë të dorëzoheni nën presion dhe të pranoni të ndryshoni thelbin e personalitetit tuaj.

PESHQIT

Ju keni frikë të lëndoni veten dhe t'ju thyejnë zemrën. Sigurisht, kjo është diçka që të gjithë duam ta shmangim, por kur bëhet fjalë për këtë shenjë të zodiakut, kjo frikë fjalë për fjalë e paralizon. Më mirë do të ishit vetëm sesa t'i jepni dikujt mundësinë për t'ju lënduar emocionalisht.

$ads={2}

Post a Comment

Previous Post Next Post