Horoskopi javor 24 shkurt 1 mars Dashi


Do jeni ekstremisht xheloze gjate kësaj jave ju te dashuruarit dhe ka rrezik te bëni gjera te gabuara qe nuk do i pëlqejnë aspak partnerit. Lidhja juaj do rrezikohet me te vërtetë shume.

Beqaret do kenë takime shpërthyese te cilat do i mrekullojnë dhe i nxitin te hedhin hapa pa u menduar gjate. Shume gjera do ndryshojnë tej mase për ta. Me financat tregohuni edhe me te kujdesshëm se me pare sepse yjet nuk do ndikojnë shume pozitivisht.

Shëndeti nuk ka për te qene shume i keq, megjithatë me mire te mbroheni nga virozat dhe te kujdeseni për ushqimin. Ne pune jepuni prioritet çështjeve me urgjente dhe pastaj merruni me te tjerat. Atmosfera ne familja ka për te qene e ngrohte.


Post a Comment

Previous Post Next Post