Horoskopi javor, 10 - 16 shkurt Dashi


Dashuria: Ju do të jeni shumë të ndjeshëm këtë javë dhe duke filluar nga fillimi i javës ju do të keni hatërmbetje me partnerin/en dhe familjen tuaj. Situata mund të përmirësohet në ditët në vijim, kur yjet do të sjellin surpriza të mira për të dyja palët, si çiftet dhe beqarët. Për këta të fundit parashikohen takime shumë interesante gjatë fundjavës, të cilat do të sjellin emocione të reja.

Puna: Mund të ketë disa shqetësime në punë gjatë javës. Diçka nuk mund të shkojë siç dëshironi, por nuk ka nevojë të shqetësoheni shumë. Shumë gjëra do të vendosen vetë, pa bërë asgjë. Pra, lëri ngjarjet të marrin rrugën e tyre.


Post a Comment

Previous Post Next Post