Horoskopi i seksit: Si do të jetë muaji KORRIK nën çarçafë, Ai-Ajo

Horoskopi na zbulon se muaji korrik do të hapet me Venusin në Gaforre dhe Marsin Tek Demi, gjë që do t'i japë zë butësisë dhe besueshmërisë në çiftet e Zodiakut. Atëherë atmosfera astrologjike do të transformohet dhe do të bëhet më e gjallë dhe djallëzore. Afërdita tek Luani (në datën 11) dhe Marsi tek Binjakët (në datën 20) do t'i bëjnë historitë e dashurisë më të ndezura, shpërthyese dhe pasionante. Shumë çifte do ta rizbulojnë veten më bashkëpunëtorë në besimin e dëshirave të tyre. Hëna e zezë në Peshore nuk do t'i mungojë ajo majë elegance që do ta bëjë çdo takim romantik të paharrueshëm. Shenjë pas Shenje, le të zbulojmë se çfarë kanë rezervuar yjet për burrat dhe gratë e Zodiakut!

DASHI. MESHKUJT. – Do të duhet të prisni që Afërdita tek Luani në datën 11 të muajit të bëhet veçanërisht e zjarrtë dhe e pasionuar. Energjia juaj do të jetë ngjitëse dhe ju do të jeni të parezistueshëm për partneren. Megjithatë, kur Marsi të hyjë tek Binjakët, do të jeni më të prirur për të organizuar aventura romantike dhe lojëra erotike, duke sjellë një frymë freskie dhe intensiteti në marrëdhënien tuaj.

FEMRAT. – Pas një fillimi të ndrydhur, korriku do të ndezë një pasion të jashtëzakonshëm tek ju. Afërdita tek Luani do t'ju bëjë magnetikë dhe të etur për të qenë në qendër të vëmendjes. Mos hezitoni të merrni iniciativën dhe të surprizoni partnerin tuaj me mbrëmje të paharrueshme. Guximi juaj do të shpërblehet. Marsi rekomandon joshjen e dikujt me mesazhe djallëzore.

DEMI. MESHKUJT. – Me Marsin në shenjën tuaj në fillim të muajit, sensualiteti juaj do të jetë i theksuar. Do të jeni një dashnor i dashur dhe i pranishëm, i aftë për të krijuar një atmosferë sigurie dhe kënaqësie për partneren tuaj. Kur Marsi të zhvendoset tek Binjakët, do të përjetoni forma të reja intimiteti dhe dialogu. Afërdita tek Luani këshillon shtyrjen e një bashkëjetese të mundshme.

FEMRAT. – Afërdita në Gaforre do t'ju japë një ëmbëlsi të veçantë që do ta bëjë partnerin tuaj të ndihet i përkëdhelur dhe i dashur. Përfitoni nga kjo periudhë për të forcuar lidhjet emocionale me gjeste të menduara dhe romantike. Me Venusin tek Luani, do të zbuloni një anë më agresive të vetes, e cila mund të vlerësohet ende nga partneri juaj nën çarçafë.

BINJAKËT. MESHKUJT. – Korriku do të sjellë një frymë lehtësie dhe lojë në jetën tuaj të dashurisë. Marsi tek Binjakët do ju bëjë të gjallë dhe plot iniciativë. Edhe para hyrjes së tij nuk do të mungojnë mundësitë për të flirtuar dhe eksperimentuar. Do jeni një partner kurioz dhe i hapur ndaj eksperiencave të reja. Hëna e zezë në Peshore do t'ju bëjë të ndiheni të tërhequr nga gratë e pafrenuara dhe shumë intriguese.

FEMRAT. – Afërdita tek Luani do ju bëjë të papërmbajtshëm dhe lozonjarë. Aftësia juaj për të biseduar dhe për të bërë shakaa me partnerin tuaj do ta bëjë çdo takim të veçantë. Do të ndjeni një shtytje të fortë për të guxuar më shumë dhe për të eksploruar territore të reja kënaqësie. Kur Marsi është në shenjën tuaj, mund të ndiheni më rehat duke marrë iniciativën me një dashnor të ri.

GAFORRJA. MESHKUJT. – Për sa kohë që Afërdita është në shenjën tuaj, do të jeni veçanërisht emocionalë dhe të vëmendshëm ndaj nevojave të partnerit. Shfaqjet tuaja të dashurisë do të jenë intensive dhe të sinqerta. Megjithatë, me Hënën e zezë në Peshore, mund të ketë raste kur ju vjen turp të tregoni publikisht pasionin ose ndjenjat që ju bashkojnë me partnerin tuaj.

FEMRAT. - Korriku do t'ju shohë në kohën tuaj më sensuale. Do të jeni të ëmbël dhe romantikë, gati për të ndarë momente intime dhe të thella me partnerin. Ndjeshmëria juaj do të krijojë një lidhje unike dhe të pazgjidhshme. Bëhuni gati për një muaj me butësi dhe pasion. Kur Afërdita është tek Luani, do të kënaqeni duke joshur burrin tuaj duke gatuar për të dhe duke e kapur nga fyti. 🤪

LUANI. MESHKUJT. – Afërdita në shenjën tuaj duke filluar nga data 11 korrik do të rrisë sharmin dhe bukurinë tuaj. Do të jeni një dashnor mbretëror, gati për të befasuar dhe pushtuar me gjeste madhështore. Marsi tek Demi mund të sjellë një rënie fizike, por kur të hyjë tek Binjakët do t'i shtojë një prekje të këndshme dhe aventurë në mbrëmjet tuaja romantike. Do të jetë qejf për ju të dashur Luani.

FEMRAT. – Këtë muaj, Afërdita do ju bëjë të shkëlqeni si një yll. Do të jeni magnetikë dhe simpatikë, të aftë për të tërhequr shikime dhe vëmendje. Mos hezitoni të shprehni dëshirat tuaja më të fshehura dhe ta përjetoni dashurinë me pasion dhe gëzim. Edhe pse Marsi mund të sjellë pengesa të pakëndshme dhe ngjarje të papritura deri në datën 20, ju do të mbeteni mbretëresha e zemrës së partnerit tuaj.

VIRGJËRESHA. MESHKUJT. – Do ta nisni muajin me një ndjenjë të fortë mbrojtjeje ndaj shoqërisë suaj, falë Marsit tek Demi dhe Venusit në Gaforre. Kur Marsi të hyjë tek Binjakët, do të ndiheni më pak të hapur ndaj aventurave të reja dhe bisedat do të bëhen më pak stimuluese. Nëse nuk u kushtoni vëmendje detajeve, rrezikoni të përfshiheni në një marrëdhënie shumë problematike ose klandestine.

FEMRAT. – Afërdita në Gaforre do ju bëjë veçanërisht të zhytur në mendime dhe të vëmendshme ndaj nevojave të partnerit. Do të jeni gati për të krijuar një atmosferë intime dhe mikpritëse. Me Venusin tek Luani, do të prireni të fshiheni në prapaskenë dhe ndoshta do të zgjidhni të keni një lidhje të fshehtë. Në fund të muajit, me Marsin disonant, epshi juaj mund të pësojë një rënie të ndjeshme.

PESHORJA. MESHKUJT. – Korriku do të jetë një muaj elegance dhe sqime për ju. Hëna e zezë në Shenjën tuaj do t'ju japë një bukuri misterioze dhe të parezistueshme. Do të jeni një dashnor delikat dhe i vëmendshëm, i aftë për të krijuar momente magjie dhe intimiteti të pastër me partneren tuaj. Kur Marsi të hyjë tek Binjakët do të ndiheni edhe më të fuqishëm dhe do të siguroheni që ajo të mos dijë t'i rezistojë propozimeve tuaja.

FEMRAT. – Këtë muaj do të jeni një muzë e vërtetë. Hiri dhe sharmi juaj do të fitojnë zemrën e partnerit tuaj. Ju do të jeni në gjendje të transformoni çdo takim në një përvojë unike dhe të paharrueshme. Kreativiteti dhe stili juaj do të jenë në qendër të vëmendjes. Hëna e zezë në Peshore do t'ju bëjë të guximshëm dhe provokues në momentet e intimitetit më të madh Pasioni!

AKREPI. MESHKUJT. – Me Marsin disonant deri në datën 20, do të mbeteni thuajse të padurueshëm ndaj provokimeve të një personi që nuk ju pëlqen mjaftueshëm ose që ju ka zhgënjyer shumë në nivel emocional për t’u ndjerë rehat në shoqërinë e tij. Hyrja e Venusit tek Luani madje mund t'ju shtyjë të reflektoni nëse do të vazhdoni apo jo një marrëdhënie që po përjetoni.

FEMRAT. – Me Venusin në Gaforre deri në datën 11 të muajit do të ndiheni të aftë për të krijuar një lidhje të thellë dhe intensive me partnerin. Megjithatë, Marsi tek Demi nuk premton mirë dhe hyrja e Venusit tek Luani mund të minojë gjithashtu një histori që vazhdon prej disa kohësh. Hëna e zezë, megjithatë, flet për mundësinë e një marrëdhënie klandestine.

SHIGJETARI. MESHKUJT. – Në fillim të muajit mund të ndiheni të përfshirë në disa situata nga e kaluara. Hyrja e Venusit tek Luani do t'ju bëjë një dashnor entuziast, gjithmonë të gatshëm për të surprizuar partneren tuaj me eksperienca të reja dhe lojëra djallëzore. Megjithatë, kur Marsi është tek Binjakët, do të ndiheni jashtë forme dhe ndoshta do të hiqni dorë nga disa mbrëmje potencialisht pikante.

FEMRAT. – Me Venusin tek Luani nga data 11, do të jeni një eksplorues i vërtetë i dashurisë. Do të ndiheni veçanërisht të guximshëm dhe simpatikë. Do të jeni gati të përjetoni aventura të reja romantike dhe të ndani momente gëzimi dhe pasioni të pastër me partnerin tuaj. Në fund të muajit, megjithatë, mund ta gjeni veten të kulluar energjikisht. Ndjenjat tuaja do të mbeten të pandryshuara.

BRICJAPI. MESHKUJT. – Pavarësisht një fillimi të turbullt, korriku do të jetë një muaj stabiliteti dhe sigurie për ju. Marsi tek Demi deri në datën 20 të muajit do t'ju bëjë një dashnor të besueshëm dhe të kujdesshëm. Kur Marsi të hyjë tek Binjakët, do të jeni më të prirur për të eksperimentuar dhe për të sjellë një frymë të freskët në marrëdhënie. Afërdita në Luan gjithashtu mund të ringjallë një flakë nga e kaluara.

FEMRAT. – Këtë muaj nuk do të jeni veçanërisht të vëmendshëm dhe të dashur. Afërdita në Gaforre do ju bëjë të ankoheni dhe të jeni shumë kërkuese. Do të keni vështirësi për të krijuar një atmosferë intime dhe mikpritëse për partnerin tuaj. Hyrja e Venusit tek Luani do t'ju kthejë pas në kohë dhe një dashnor i kaluar mund të shfaqet papritmas në derën tuaj. Mos e lini tju shpëtojë.

UJORI. MESHKUJT. – Muaji nuk do hapet në mënyrën më të mirë dhe Marsi tek Demi do sjellë lodhje dhe stres. Nuk do të dëshironi t'i përkushtoheni gjithmonë jetës tuaj të dashurisë. Edhe Venusi do të bëhet më pas disonante dhe do të krijojë humor të keq në jetën e çiftit. Do t'ju duhet të prisni që Marsi të hyjë tek Binjakët për t'u rigjeneruar plotësisht dhe për të jetuar ditë plot pasion.

FEMRAT. – Mendja juaj e hapur dhe shpirti i lirë nuk do të mjaftojnë gjithmonë për të mbajtur një atmosferë të relaksuar në jetën tuaj në çift. Problemet e brendshme do ju lodhin dhe do jetë e rëndësishme të gjeni kohë për veten dhe shëndetin tuaj. Për një pikë kthese në frontin erotik ose sentimental, është e nevojshme të prisni Marsin tek Binjakët në datën 20.

PESHQIT. MESHKUJT. – Korriku do të jetë një muaj ëmbëlsie dhe ndjeshmërie për ju. Venusi në Gaforre do të përmirësojë natyrën tuaj romantike dhe do t'ju bëjë një dashnor të dashur dhe të vëmendshëm. Sipas Horoskopi.vip Do të jeni gati të ndani momente intimiteti të thellë dhe të krijoni një lidhje të fortë emocionale me partneren. Marsi te Binjakët, nga data 20, mund të sjellë një rënie të ndjeshme fizike.

FEMRAT. – Këtë muaj do të jetë edhe më e natyrshme që të jeni ëndërrimtare për dashurinë. Ndjeshmëria dhe intuita juaj do t'ju lejojnë të krijoni një lidhje të thellë dhe autentike me partnerin tuaj. Do jeni gati ta përjetoni dashurinë në të gjitha nuancat e saj, me ëmbëlsi dhe pasion. Kujdes me Marsin tek Binjakët sepse mund të prishë shumë situata./Horoskopi.vip 

© Të gjitha të drejtat e rezervuara

$ads={2}

Post a Comment

Previous Post Next Post