Horoskopi javor nga 24 - 30 korrik 2023: Merkuri hyn në Virgjëreshë!Këtë javë planeti Mërkuri do të braktisë shenjën e Luanit për të hyrë në atë të Virgjëreshës, gati për t'u sjellë fat të gjitha shenjave të tokës... Po ju, çfarë shenje jeni? Zbuloni me Horoskopi.vip se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë javë!

DASHI:

Dashi i dashur, java juaj për fat të keq fillon me dy ditë të hënës në kundërshtim , në të cilat diçka mund të mos shkojë siç keni planifikuar dhe disponimi juaj nuk do të jetë më i miri... Jini të durueshëm, hëna do të jetë aktive në favorin tuaj mes të premtes dhe të shtunës dhe do të ketë lajme të mira ! Planeti Afërdita vazhdon të jetë në anën tuaj dhe ju jep një fund korriku të gjitha në emër të dashurisë dhe pasionit!

DEMI:

I dashur Dem, këtë javë planeti Mërkuri më në fund do të ndalojë së penguari rrugën tuaj të karrierës dhe do të fillojë të veprojë në favorin tuaj! Në fakt, duke nisur nga e premtja, do të nisë një periudhë me shumë fat nga ana e punës, ndërsa në dashuri do t'ju duhet të përjetoni ende momente tensioni... Kushtojini vëmendje të veçantë ditëve të tensionuara të së mërkurës dhe të enjtes, në të cilat hëna do të jetë në opozitë . 

BINJAKËT:

Të dashur Binjakë, fatkeqësisht këtë javë – duke filluar nga e premtja – planeti Mërkuri do të kryejë një tranzit të pafavorshëm drejt shenjës suaj, i cili mund t’ju ​​sjellë disa vështirësi të tjera në vendin e punës në periudhën e ardhshme... Disa prej jush, në javët në vijim, do të jenë të zënë duke “rimenduar” të ardhmen tuaj. Kujdes nga ditët e kundërta të hënës , të premten dhe të shtunën, ku mund të ndodhin ngjarje të papritura.

GAFORRJA:

I dashur Gaforre, një lajm i shkëlqyer vjen këtë javë: duke filluar nga e premtja, planeti Mërkuri do të jetë sërish aktiv në favorin tuaj, i gatshëm për t'ju dhënë shumë lajme të mira, veçanërisht në fushën profesionale. Në muajt e ardhshëm do të mund të arrini rezultate të rëndësishme, edhe falë një Jupiteri me fat dhe energjisë së bukur që ju dhuron planeti Mars. Vëmendje ndaj hënës së kundërt të dielën . 

LUANI:

I dashur Luan, këtë javë - duke filluar nga e premtja - planeti Mërkuri do të braktisë shenjën tuaj për t'u zhvendosur në atë të Virgjëreshës, por do të mirëpresë Diellin së bashku, i cili do të bashkohet me planetin Venus: do të jenë ditë të nxehta, në të cilat do të jetë e vështirë t'i rezistoni sharmit tuaj dhe karizmës tuaj të madhe! Edhe një herë dashuria do të jetë protagonistja e vërtetë e ditëve tuaja. Kujdes nga një hënë nervoze mes të martës dhe të mërkurës.

VIRGJËRESHA:

E dashur Virgjëreshë, këtë javë - dhe më saktë të premten - planeti Mërkuri do t'i bashkohet shenjës suaj, gati për t'ju dhënë shumë kënaqësi të mëdha në periudhën e ardhshme! Në fakt, së bashku me Marsin dhe Jupiterin e favorshëm, do t'ju garantojë një pajisje shtesë, veçanërisht për sa i përket fushës së punës. Ditët e hënës me fat : e mërkurë dhe e enjte. Ditët e pafavorshme të hënës: të premten dhe të shtunën.

PESHORJA:

E dashura Peshore, java juaj fillon me dy ditë super-fat kur hëna do të jetë në lidhje me shenjën tuaj! Do ketë lajme të mira si në vendin e punës ashtu edhe në atë sentimental: Afërdita vazhdon të jetë shoqja juaj, ndërsa Mërkuri do të qëndrojë aktiv në favorin tuaj deri të premten. Kushtojini vëmendje vetëm të dielës, në të cilën mund të krijohet ndonjë tension i vogel…

AKREPI:

I dashur Akrep, më në fund një lajm i mirë për shenjën tuaj, e cila kohët e fundit është testuar pak nga tranzitet astrale... Duke filluar nga e premtja, planeti Mërkuri nuk do t'ju pengojë - veçanërisht në vendin e punës - dhe do të veprojë sërish në favorin tuaj, duke sjellë mundësi të reja dhe aleanca të reja. Në dashuri, për fat të keq, tensionet vazhdojnë… Vini bast çdo gjë në ditët me një hënë me fat : të mërkurën dhe të enjten.

SHIGJETARI:

I dashur Shigjetar, fatkeqësisht këtë javë planeti Mërkuri do t'ju kthejë shpinën: duke filluar nga e premtja, në fakt mund të lindin disa pengesa të vogla, veçanërisht në vendin e punës. Dashuria, nga ana tjetër, do të vazhdojë të jetë me fat: Afërdita ju garanton një verë plot pasion! Të premten dhe të shtunën, një hënë e bukur së bashku do t'ju japë momente për t'u mbajtur mend gjate…

BRICJAPI:

I dashur Bricjap, këtë javë - duke filluar nga e premtja - planeti Mërkuri do të jetë sërish aktiv në favorin tuaj, gati për t'ju dhënë shumë shumë fat në marrëdhënie, veçanërisht në ato profesionale... Falë favorit të Jupiterit, do të arrini të arrini rezultatet e dëshiruara. E diela do të jetë një ditë super me fat, me hënën në lidhje. Dite te keqija e marta.

UJORI:

I dashur Ujor, më në fund këtë javë qielli do t'ju japë një lehtësim: duke filluar nga e premtja, planeti Mërkuri nuk do të jetë më në kundërshtim me shenjën tuaj dhe pak nga pak qetësia do të kthehet, të paktën në jetën tuaj profesionale. Në atë sentimentale, nga ana tjetër, do t'ju duhet të përballeni ende me kundërshtimin e Venusit … Bast gjithçka në ditët me një hënë me fat, t ëhënën, të martën dhe të premten.

PESHQIT:

Të dashur Peshq, fatkeqësisht këtë javë planeti Mërkuri do të arrijë në Mars në kundërshtim me shenjën tuaj... Në javët në vijim mund të hasni disa pengesa të tjera në rrugën tuaj, veçanërisht në punë: komunikimi me kolegët dhe shefat do të jetë mjaft i vështirë, si dhe do të bëjë që rasti juaj të rishikohet. Fatkeqësisht, do të ketë momente lodhjeje, por mos harroni se Jupiteri është në favorin tuaj dhe në fund fitorja do të jetë e juaja!

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post