Horoskopi i seksit: Si do të jetë muji Korrik nën çarçafë

Horoskopi seksit dominohet në korrik nga Venusi, i cili do të vazhdojë të kalojë në shenjën e Luanit gjatë gjithë muajit dhe do të ndezë pasionet më të thella dhe më intensive që mund të lindin në verë. Nga ana tjetër, Marsi do të qëndrojë në Luan deri në datën 10 korrik dhe më pas do të kalojë në shenjën e Virgjëreshës, prej nga do të fillojë të diktojë rregulla të reja të mirësjelljes edhe në sferën e erosit. Plutoni do të vazhdojë udhëtimin e tij në shenjën e Bricjapit. Shenjë pas Shenjë , le të zbulojmë se çfarë kanë rezervuar yjet për burrat dhe gratë e Zodiakut .

DASHI - AI - Në vazhdën e muajit të kaluar, korriku do të vazhdojë t'ju japë emocione të forta për t'i përjetuar me njerëzit që doni. Sfera e erosit do të jetë veçanërisht emocionuese dhe Afërdita do të vendosë pranë jush një shoqërues pasionant, gati për të bërë gjithçka për të kënaqur çdo dëshirë tuajën, qoftë edhe më të çmendurin. Angazhimet e punës mund të shtyhen.

AJO – Afërdita në Luan do të vazhdojë të ushqejë një pasion të fortë, i cili do të udhëtojë dorë për dore me një ndjenjë të destinuar të rritet me kalimin e kohës. Nuk e kishit menduar kurrë se mund të dashuroheni kaq intensivisht me një person me të cilin keni edhe një kimi të mrekullueshme seksuale. Është muaji i duhur për të përjetuar diçka të re dhe pikante së bashku.

DEMI – AI – Më në fund, me hyrjen e Marsit në Virgjëreshë, një rikuperim i vogël arrin edhe për ju. Ju do të rikuperoni energjinë fizike dhe jeta juaj seksuale do të përfitojë gjithashtu nga ky vitalitet i rinovuar. Megjithatë, thuhet se një bashkëpunim i fortë erotik korrespondon me një kuptim po aq të fortë sentimental. Do të ishte më mirë të isha i qartë që në fillim.

AJO – Afërdita në aspektin disonant do të vazhdojë t’ju ​​bëjë mjaft të zhgënjyer nga pikëpamja sentimentale. Megjithatë, me Marsin në Virgjëreshë nga data 10, do të keni një shans shumë të mirë për të takuar një burrë me të cilin mund të keni një aventurë erotike vërtet të ndezur. Lëreni veten të ngacmoheni nga fjalët e tij. Plutoni gjithashtu do të favorizojë shkeljet e vogla dhe të pafajshme.

BINJAKËT - AI - Nëse dëshironi të argëtoheni pa kujdes dhe të përjetoni aventura të reja pa bërë plane për të ardhmen, përfitoni nga dhjetë ditët e para të muajit sepse, atëherë, Marsi në Virgjëreshë do t'ju bëjë që energjitë tuaja të bien dhe do t'ju mungojë forca. për shfaqjet erotike me të cilat jeni mësuar. Problemet familjare dhe ato të punës do të thithin plotësisht kohën tuaj dhe jo vetëm.

AJO – Me Venusin në Luan, dëshironi të argëtoheni dhe gjithashtu të takoni partnerët që keni takuar në rrjetet sociale. Megjithatë, me hyrjen e Marsit te Virgjëresha, mund të zhgënjeheni duke takuar një prej tyre. Pritjet tuaja absolutisht nuk do të përmbushen, në asnjë aspekt. Tjetër?

GAFORRJA – AI – Nuk mund ta jetosh erosin pa u përfshirë të paktën pjesërisht emocionalisht. Do të ndjeni nevojën për të gjetur një partnere që do t'ju bëjë të ndiheni të dëshiruar jo vetëm për pamjen tuaj fizike, por edhe për personalitetin tuaj dhe për atë që mund t'i ofroni çiftit. Jeni i sigurt se ky seks është mjaft stimulues? Mendoni për këtë.

AJO - Xhelozia juaj mund të sjellë pak shkëlqim në jetën bashkëshortore, duke ju bërë të rizbuloni një mirëkuptim të mirë erotik me partnerin tuaj. Gjërat do të bëhen më interesante kur Marsi të hyjë në Virgjëreshë sepse do t'ju bëjë më të shkujdesur dhe më pak posesiv me partnerin tuaj. Për t'u argëtuar së bashku, duhet të mësoni t'i besoni njëri-tjetrit.

LUANI – AI – Edhe nëse Marsi do të braktisë Shenjën tuaj pas dhjetë ditëve të para të muajit, ju do të vazhdoni të përjetoni momente të paharrueshme si në sferën seksuale ashtu edhe në atë sentimentale. Ka shumë kohë që e keni ndjerë këtë tërheqje nga një femër dhe tani e keni në krahë, në shtrat. Siç e shihni, ëndrrat kthehen në realitet.

AJO – Korriku do të jetë një muaj mjaft i kënaqshëm nga pikëpamja sentimentale dhe seksuale. Mirëkuptimi me partnerin do të vazhdojë të rritet dhe, edhe nëse jeni beqarë, me siguri do të takoni një dashnor të zjarrtë dhe të sjellshëm, i cili do t'ju çojë shumë natyrshëm në majat e kënaqësisë. Ji mirënjohës për momentet fatlume dhe magjike që po ju jep jeta.

VIRGJËRESHA – AI – Më në fund, në datën 10 të muajit, Marsi mbërrin në Shenjën tuaj dhe sjell një shpërthim ajri të nxehtë në sferën e erosit. Ju presin netë të paharrueshme pasioni me një partnere që do të mund t'ju joshë jo vetëm me trupin, por edhe me mendjen. Venusi gjithashtu favorizon çdo marrëdhënie klandestine. Ne kemi nevojë për shumë kujdes!

AJO - Afërdita në Luan do të vazhdojë t'ju bëjë të dashuroheni me njerëz misterioz, enigmatikë dhe shumë shpesh tashmë të përkushtuar. Marsi në Shenjën tuaj, nga data 10 korrik, do të triumfojë pasioni, por është e rëndësishme që të mos gënjeni veten se dikush lë gruan ose familjen për ju. Nëse dëshironi, shijoni momentet e erosit pa shumë pritshmëri.

PESHORJA – AI – Me Venusin në Luan, ëndrra juaj më e madhe erotike do të vazhdojë të jetë të flini me shokun tuaj më të mirë. Nëse kushtet janë të përshtatshme, ju duhet të shkoni me të vërtetë sepse mund të jetë më emocionuese dhe shpërblyese sesa mund ta imagjinojë secili prej jush. Bashkëfajësia, në fakt, është baza e çdo kënaqësie.

AJO – Duket se po përjetoni marrëdhënie jo të përcaktuara mirë. Nuk jeni të fejuar, por nuk jeni as të lirë dhe ndiheni të kushtëzuar nga prania e dikujt që e shihni herë pas here. Nëse kimia juaj seksuale është e pabesueshme, kjo situatë ia vlen të ndiqet. Përndryshe, mbyllni dyert dhe shikoni se çfarë fshihet pas derës.

AKREPI – AI – Afërdita do t’ju ​​bëjë të vështirë gjatë gjithë muajit dhe madje Marsi, deri në datën 10 korrik, nuk do t’ju ​​ofrojë mundësi të mëdha për të përjetuar seksualitetin tuaj me intensitetin që dëshironi. Me siguri po dilni me dikë që, sado estetikisht e bukur të jetë, nuk ju ka ndezur shkëndijën e tërheqjes.

AJO – Korriku nuk do të jetë muaji më i kënaqshëm i vitit nga pikëpamja sentimentale apo seksuale. Afërdita do ju bëjë të bini kokë e këmbë për meshkujt që nuk do të tregojnë shumë interes për ju. Mos u dekurajoni dhe mos harroni se jeni unik dhe e veçantë. Mësoni të doni veten dhe të tërheqni burra që rezonojnë me shpirtin tuaj, dëshirat dhe ëndrrat tuaja.

SHIGJETARI - AI - Afërdita do të bëjë gjithçka për ta bërë muajin korrik të kënaqshëm seksualisht, por duke filluar nga data 10 do të duhet të përballeni me kalimin disonant të Marsit dhe një rënie të papritur të libidos tuaj. Me siguri do të vazhdoni të jeni bashkë me partneren, por nuk do të ndiheni veçanërisht të bashkuar dhe të fortë nën çarçafë.

AJO – Me Venusin në favor për gjithë muajin, jeta bashkëshortore duket se është e mbrojtur nga stuhitë astrologjike që do të mbërrijnë pas datës 10 korrik, kur Marsi do të bëhet disonant ndaj jush. Rreziku është që partneri juaj t'ju zhgënjejë ose të dështojë nën çarçafë, por nëse jeni një çift i lidhur ngushtë, sigurisht që mund t'i kapërceni këto vështirësi.

BRICJAPI - AI - Ju jeni duke pritur me padurim hyrjen e Marsit në shenjën e Virgjëreshës, sepse e dini se do të sjellë pak ajër të pastër në sferën e erosit. Do të gjeni veten në krah të një gruaje, ndoshta të huaj, e cila do të mishërojë të gjitha idealet që keni kërkuar gjithmonë te dashnoret tuaja. Me bashkëfajësinë e Plutonit do të mund të përjetoni netë të paharrueshme dhe të paimitueshme.

AJO – Marsi në Virgjëreshë, pas ditëve të para të muajit, do të sjellë në jetën tuaj një mashkull që do të jetë në gjendje të përmbushë të gjitha dëshirat tuaja erotike. Do të ndiheni shumë të dëshiruar dhe lajkat tuaja do të mbajnë flakën e pasionit të ndezur në ju, edhe kur nuk jeni në shoqërinë e tij. Hidhni larg pengesat tuaja dhe shijoni momentet tuaja të kënaqësisë me gëzim.

UJORI – AI – Fakti që Marsi ju çliron nga aspekti disonant këtë muaj nuk do të thotë se do të gjeni ndjenjën e duhur me partnerin apo të dashurin tuaj të përjetshëm. Në fakt, Afërdita do të vazhdojë të sjellë keqkuptime dhe probleme që do t'ju bëjnë të humbni dëshirën për t'iu afruar fizikisht atyre që nuk ju bëjnë të ndiheni të dashur dhe të vlerësuar si mashkull.

AJO – Fillimi i muajit nuk do të jetë veçanërisht emocionues nga pikëpamja seksuale, por me hyrjen e Marsit te Virgjëresha, një mashkull nga e kaluara mund të rikthehet në jetën tuaj. Nuk keni ndërmend të jeni në një lidhje me të, por nëse keni pasur gjithmonë kimi të mirë seksi, nuk do të tërhiqeni nga përparimet e tij këmbëngulëse. Do të argëtoheni.

PESHQIT – AI – Stresi i punës do ndihet gjithnjë e më intensivisht dhe hyrja e Marsit tek Virgjëresha do të shënojë një moment të vërtetë ngërçi për ju. Nuk do të keni dëshirë të dilni me gra të reja, sepse vërtet ju mungon forca fizike. Nëse jeni të zënë, gruaja juaj do t'ju kuptojë dhe do të përpiqet t'ju përkëdhelë me një ëmbëlsi të tillë.

AJO – Me Marsin në Virgjëreshë nga data 10 e muajit, rreziku që dikush t’ju ​​lërë poshtë çarçafëve është i lartë. Megjithatë, ju jeni një person optimist dhe nuk do të mendoni shumë përpara se t'i jepni një shans të dytë ose të tretë. Me Venusin në Luan, situatat më djallëzore dhe intriguese do të lindin me një koleg në ambientet e punës/zyrës

$ads={2}

Post a Comment

Previous Post Next Post