Horoskopi i seksit: Si do të jetë muji Qershor nën çarçafë

DASHI - AI - Marsi në Luan gjatë gjithë muajit do t'ju bëjë një nga të dashuruarit më të vlerësuar të Zodiakut. Do të jeni gjithmonë të djegur nga dëshira dhe do ta bëni partneren tuaj të ndihet e dashur, e mbrojtur, e vlerësuar për atë që është. Afërdita nuk e përjashton mundësinë që të bini në dashuri me një grua me të cilën keni një afinitet të çmendur seksual. Ju presin momente magjike.

AJO – Qershori mund të jetë muaji i duhur për të përzier ndjenjat dhe pasionin. Më në fund do të keni ndjenjën se keni takuar partnerin e duhur, atë që është në gjendje t'ju kënaqë seksualisht dhe t'ju bëjë të ndiheni të qetë dhe emocionalisht të qetë. Do të keni një muaj të nxehtë dhe do të ketë momente ku do të shpërtheni nga gëzimi kudo.

DEMI – AI – Me Marsin disonant gjatë gjithë muajit dhe Plutonin e keq deri në datën 11, nuk do të keni një muaj veçanërisht emocionues për sa i përket sferës së erosit. Shpesh do të ndiheni të lodhur, të lodhur dhe të mbingarkuar nga stresi. Në këto momente, gjithçka që ju nevojitet janë përqafimet ose disa fjalë ngushëllimi nga partneri juaj.

AJO – Qershori nuk do të jetë një muaj veçanërisht emocionues për sa i përket sferës së erosit. Në fakt, Marsi dhe Venusi në Luan do t'ju bëjnë të ndjeni peshën e kaq shumë problemeve familjare që do t'ju bëjnë të humbni dëshirën për t'u çlodhur dhe për t'u argëtuar. Mund të zhgënjeheni edhe nga një partner, i cili pas shumë premtimeve, rezulton i papërvojë ose i pandjeshëm.

BINJAKËT - AI - Marsi dhe Afërdita do ta bëjnë muajin qershor shumë të këndshëm për sa i përket sferës së erosit. Do të keni mundësinë të përjetoni diçka me partnerin tuaj të përjetshëm ose me një dashnor të ri të djallëzuar dhe të pafrenuar, me të cilin do të zbuloni se keni një mirëkuptim magjik. Përgatituni për pak gjumë, si gjatë natës ashtu edhe herët në mëngjes.

AJO – Me Venusin në Luan për pjesën më të madhe të muajit, një histori virtuale kthehet në një marrëdhënie reale dhe do të keni mundësinë të realizoni gjithçka që i keni shkruar dikujt prej disa kohësh. Mos i vendosni asnjë kufi imagjinatës suaj dhe lëreni veten të habiteni nga një partner i cili do të dëshirojë vetëm t'ju bëjë të lumtur. Plutoni miraton çdo shkelje.

GAFORRJA – AI – Nuk priten kthesa të mëdha për jetën tuaj seksuale, por ëndrra juaj e madhe këtë muaj mund të jetë të përfundoni në shtrat me shoqen tuaj më të mirë. Do të jetë një përvojë e ëmbël, magjike, e thellë që do t'ju kenaqë. Mos e nënvlerësoni mirëkuptimin që do të lindë mes jush që në puthjen e parë që shkëmbeni. Gjithçka fillon nga puthja.

AJO – Me Venusin dhe Marsin në Luan, do të ndjeni nevojën për të pasur në krah një partner që mund t'ju japë konfirmim dhe siguri dhe jo iluzione apo premtime të rreme. Nuk do të kënaqeni me dikë që do të jetë në gjendje t'ju kënaqë vetëm seksualisht, por do të kërkoni më shumë. Ju e meritoni dhe është e drejtë që e thoni këtë. Sidoqoftë, mos jini shumë xheloz.

LUANI – AI – Me Venusin dhe Marsin në shenjën tuaj, në qershor do të keni vërtet mundësinë të arrini gjithçka që keni dashur gjithmonë në jetën tuaj. Lëreni mënjanë çdo frikë dhe hidheni në një marrëdhënie që do t'ju dhurojë momente magjike dhe të paharrueshme. Seksi do të jetë superlativ, si me partnerin tuaj të vjetër, ashtu edhe me një të dashurën e re.

AJO – Qershori është muaji i duhur për të kurorëzuar të gjitha ëndrrat tuaja më të çmendura. Më në fund do të takoni një partner, i cili do t'ju sjellë me durim dhe do t'ju pushtojë me shtysë dhe pasion. Do të kënaqeni duke i bërë shumë kërkesa të vogla, të cilat ai do t'i plotësojë njëra pas tjetrës. Nuk do të ketë ditë kur nuk do të ndiheni të kërkuar prej tij. Përfitoni sa me shume!

VIRGJËRESHA - AI - Me Venusin në fushën e dymbëdhjetë për pjesën më të madhe të muajit, ideja e një afere klandestine duket se bëhet gjithnjë e më konkrete. Nëse jeni ju udheheqesi mes të dyve, përpiquni t'i tregoni partnerit tuaj qartë se çfarë të presë dhe mos e mashtroni se mund t'i ofroni diçka që nuk keni ndërmend t'i jepni. Sinqeriteti gjithmonë shpërblehet, mbani mend këtë.

AJO – Me Venusin dhe Marsin në Luan, këtë muaj do të ndiheni thellësisht të tërhequr nga persona misterioz, enigmatikë, të cilët nuk do t'ju bëjnë të kuptoni menjëherë nëse janë të interesuar për ju apo jo. Ju do të duhet të hidhni hapin e parë me një mashkull që do të tregohet një dashnor i jashtëzakonshëm. Mundeni drojën tuaj dhe vraponi drejt kënaqësisë së pakufishme.

PESHORJA - AI - Afërdita dhe Marsi në fushën e njëmbëdhjetë do të favorizojnë lindjen e miqësive të dashura që do t'ju bëjnë ditët tuaja argëtuese. Ju nuk keni nevojë të përcaktoni marrëdhëniet tuaja. E rëndësishme është të arrini mirëkuptim me partnerin tuaj dhe ta shihni të kënaqur sa herë që e përkëdhelni apo prekni lëkurën e tij. Plutoni do ju bëjë shumë sensualë.

AJO – Përfitoni nga 11 ditët e para të muajit, me Plutonin tek Ujori, për t’i besuar partnerit disa dëshira që nuk ia keni zbuluar kurrë askujt: ai do t’i realizojë të gjitha dhe do t’ju ​​lërë shumë të kënaqur. Me Venusin në Luan, duhet të mendoni gjithashtu të keni një lidhje me mikun tuaj më të mirë. Ju do të jeni shumë të ngjashëm seksualisht.

AKREPI – AI – Me Marsin disonant gjatë gjithë muajit dhe me Plutonin dhe Venusin që i japin mbështetje, nuk do të ndiheni lehtë të përmbushur apo të kënaqur seksualisht këtë muaj. Duket se keni zgjedhur të dilni me njerëz shumë të ndryshëm nga ju, në dukje të bukur, por të cekët dhe të ndjeshëm. Ju e dini shumë mirë se cila mund të jetë zgjidhja.

AJO – Qershori nuk do të jetë një muaj veçanërisht i kënaqshëm nga pikëpamja sentimentale apo seksuale. Përfundimi i një lidhjeje do ju shtyjë të mbylleni me veten dhe të mos i lini të largoheni, qoftë edhe për një natë, me partnerë që mund t'ju lëndojnë në një farë mënyre. Ju kënaqeni me një lodër të vogël të blerë disa kohë më parë në një dyqan seksi.

SHIGJETARI – AI – Më në fund Marsi në Luan sjell pak gjallëri dhe vitalitet në sferën e erosit. Ju do të jeni në gjendje të përmbushni disa nga ëndrrat tuaja të ndaluara, duke përfshirë të bëni dashuri ndërsa jeni në aeroplan. Ose, do t'ju ndodhë të shkëmbeni efuzione të ëmbla në makinë me partnerin tuaj, si kur ishit adoleshente. Do të ndjeni një pasion të fortë dhe magjik të djegur brenda jush.

AJO – Mos u shqetëso nëse në jetën tënde diçka nuk shkon në mënyrë perfekte. Në fakt, nga pikëpamja seksuale, qershori do të jetë një muaj i paharrueshëm dhe do të keni mundësinë të jetoni eksperienca që keni dashur gjithmonë, por nuk keni guxuar t'ia rrëfeni askujt. Bëhuni gati të hiqni dorë nga të gjitha tabutë dhe besojuni një dashnori vërtet unik dhe të veçantë.

BRICJAPI – AI – Me Marsin dhe Venusin në fushën e tetë, e shkuara kthehet në derën tuaj dhe nuk do t’i rezistoni dot provokimeve të një dashurie të vjetër me të cilin dikur keni pasur një mirëkuptim sublim seksual. Mos mendoni shumë për të ardhmen dhe shijoni çdo moment sikur të ishte i fundit. Asnjë grua nuk do të zhgënjehet nga performancat tuaja të aftë.

AJO – Afërdita dhe Marsi në Luan premtojnë një muaj shpërblyes dhe seksualisht të kënaqshëm. Por ju dëshironi diçka më shumë. Në fakt, ideja e një fëmije ka hyrë në mendimet tuaja për disa kohë. Mos hezitoni të flisni për këtë me partnerin tuaj dhe maratonat tuaja seksuale do të bëhen edhe më tërheqëse, intime dhe të buta. Endrrat behen Realitet.

UJORI – AI – Marsi në Luan nuk premton mirë për marrëdhëniet tuaja. Jo vetëm që nuk do të dëshironi të takoni shpesh femra të reja, por do të refuzoni edhe propozimet e disa femrave që dikur ju bënin te humbisnit mendjen. Keni gjëra të tjera për të menduar. Megjithatë, në disa momente, një puthje do të ishte në gjendje të bënte mrekulli të vërteta.

AJO – Me Marsin dhe Venusin në kundërshtim nga Shenja e Luanit, nuk duhet të keni shumë pritshmëri nga pikëpamja sentimentale apo seksuale. Në të vërtetë, mund të jeni të zhgënjyer nga sjellja e një njeriu që është zhdukur papritur nga jeta juaj. Ndiheni mirë edhe vetëm dhe dëshironi dikë pranë jush që ju bën të lumtur dhe të buzëqeshni.

PESHQIT – AI – Me Venusin në fushën e gjashtë në pjesën më të madhe të muajit, duhet të shmangni përsëritjen gjithmonë të gjërave të zakonshme me partneren tuaj, sepse ajo mund të mërzitet. Në vend të kësaj, lironi imagjinatën tuaj dhe thyeni tabute së bashku. Do të jenë momente të paharrueshme për të dy. Plutoni, në fillim të muajit, nuk përjashton mundësinë e një afere klandestine.

AJO – Afërdita dhe Marsi në Luan këtë muaj do të sjellin tërheqje të forta në vendin e punës. Do t'i dorëzoheni me dëshirë përparimeve të një kolegu që do t'ju ngacmojë dhe ledhatojë vazhdimisht. Lëreni pasionin të triumfojë dhe mos hezitoni të shprehni habinë dhe kënaqësinë tuaj. Ju do ta bëni atë të lumtur dhe ai do të jetë gati ta bëjë dhe ta bëjë përsëri.

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post