Horoskopi i seksit: si do të jetë muaji Prill nën çarçafë

Afërdita do të jetë në Dem deri në datën 10 të muajit dhe më pas do të kalojë tek Binjakët duke i bërë marrëdhëniet më të gjalla dhe të këndshme .Erosi ndoshta do të jetë më pak i kënaqshëm dhe shumë njerëz do të ndiejnë nevojën të ndihen të tërhequr mendërisht nga partneri i tyre në mënyrë që ta lënë veten plotësisht. Marsi , ndërkohë, do të vazhdojë të kalojë tranzit në Gaforre dhe do t'i bëjë gratë më iniciative se burrat. Le të zbulojmë sipas Horoskopi.vip se çfarë kanë rezervuar yjet për burrat dhe gratë e Zodiakut . Yjet do ta bëjnë magjike sferën e erosit!

DASHI – AI – Marsi në Gaforre për gjithë muajin nuk do të garantojë forma të shkëlqyera fizike dhe do të ketë raste kur do të hiqni dorë nga mbrëmjet potencialisht emocionuese sepse nevoja për të pushuar do të jetë më e fortë. Afërdita te Binjakët, që nga data 11, do t'ju mashtrojë me mesazhe dhe fotografi të këqija nga një kërkues veçanërisht i pafrenuar dhe i pëlqyeshëm.

AJO – Prilli nuk do të jetë një muaj i shkëlqyer nga pikëpamja erotike apo dashurore. Në fakt, Marsi në një aspekt disonant do të sjellë pakënaqësi të madhe në shtëpi dhe shpesh do t'ju bëjë nervoz dhe të pavullnetshëm për të ndërvepruar me askënd. Megjithatë, me Venusin te Binjakët, mund të njihni dikë në rrjetet sociale që do t'ju zgjojë shpirtrat e nxehtë.

DEMI – AI – Komunikimi i hapur dhe i sinqertë i nevojave dhe dëshirave tuaja seksuale me partnerin mund të jetë sigurisht zgjidhja më e mirë që mund të bëni për ta bërë sferën e erosit më përmbushëse se kurrë. Afërdita në shenjën tuaj, deri në datën 11 të muajit, do t'ju bëjë një nga të dashuruarit më fantastik dhe romantikë të Zodiakut. Do të jeni shumë të lakmuar dhe të sjellshëm.

AJO - Me Marsin në Gaforre gjatë gjithë muajit, do të mund të zbuloni dhe eksperimentoni me partnerin tuaj fantazi të reja dhe lojëra erotike që do të lënë shumë të kënaqur dhe të lumtur. Afërdita do të jetë në shenjën tuaj deri më 11 prill dhe do t'ju bëjë veçanërisht tërheqëse, femërore dhe sensuale. Dikush do të dashurohet me ju me prekjen tuaj magjike dhe delikate.

BINJAKËT – AI – Përfshirja e të gjitha shqisave në përvojën seksuale, përdorimi i shikimit, dëgjimit, nuhatjes, shijes dhe prekjes do të jetë një nga lojërat tuaja të preferuara në muajin prill, veçanërisht kur Afërdita kalon në shenjën tuaj. Bëhuni gati për të jetuar eksperienca të paharrueshme me një partnere që do të jetë në gjendje të lexojë gjithçka që dëshironi në sytë tuaj.

AJO – Muaji prill do të fillojë t’ju ​​japë kënaqësi nga data 11, kur Afërdita do të hyjë në shenjën tuaj. Më pas, ana juaj më e ëmbël dhe më imagjinative do të shfaqet dhe ju do të argëtoheni duke krijuar një atmosferë romantike dhe intime, ndoshta duke ndezur qirinj ose duke përdorur drita të buta për ta bërë partnerin tuaj të ndihet i qetë. Ai me siguri nuk do t'i harrojë puthjet tuaja.

GAFORRJA - AI - Dëgjimi i muzikës së duhur për të krijuar një atmosferë relaksuese dhe sensuale është padyshim lëvizja e duhur për të joshur dhe pushtuar partneren tuaj të rregullt ose një të dashur të re shumë simpatike. Me Venusin në Dem, në dhjetë ditët e para të muajit, mund të ndjeni dëshirën e fortë për të përfunduar në shtrat edhe me mikeshën tuaj më të mirë. Çdo gjë është e mundur.

AJO – Me Marsin në krah, këtë muaj do të keni shansin të eksperimentoni me pozicione dhe lëvizje të reja për të rritur intimitetin dhe lidhjen me partnerin. Afërdita, në dhjetë ditët e para të muajit, do t'ju bëjë veçanërisht të pafrenuar. Atëherë ajo vello e ndrojtjes do të kthehet dhe do t'ju lërë duke pritur që të tjerët të hedhin hapin e parë.

LUANI – AI – Këtë muaj, erosi do të përfaqësojë një burim relaksi dhe mirëqenieje për ju, i aftë për të reduktuar stresin dhe për të rritur qetësinë tuaj. Shpesh do të ndjeni nevojën për të fjetur duke përqafuar partneren dhe ky kontakt fizik do të ringjallë një tërheqje të fortë mes jush. Venusi te Binjakët do ju shtyjë të eksperimentoni me diçka transgresive.

AJO - Duke e lënë veten të shkojë në provokimet e një kërkuesi këmbëngulës dhe këmbëngulës, ky muaj mund të jetë një mundësi për t'u ndjerë e dëshiruar dhe e vlerësuar, duke rritur vetëvlerësimin dhe vetëbesimin tuaj. Afërdita te Binjakët nuk përjashton që shpirti juaj binjak mund të fshihet në rrethin e miqve tuaj të zakonshëm. Nuk mund ta vini re? Hapni sytë!

VIRGJËRESHA – AI – Ruajtja e higjienës personale dhe kujdesi për pamjen tuaj fizike me siguri do t’ju ​​bëjë të ndiheni më tërheqës këtë muaj, por mund të mos mjaftojë që të bjerë në këmbë një person që ju ka rrëmbyer prej disa kohësh. Afërdita në aspektin disonant, nga data 11, do të vështirësojë çdo pushtim dashurie.

AJO – Njohja me njëri-tjetrin dhe të kuptuarit e trupit tuaj dhe të partnerit është hapi i parë për të gjetur një ekuilibër të mirë në sferën e erosit. Në dhjetë ditët e para të muajit do të jetë e lehtë për ta bërë këtë, më pas e papritura do të marrë përsipër dhe do të keni ndjenjën se partneri juaj po e kthen vëmendjen diku tjetër. Pasojat do të jenë të hidhura.

PESHORJA – AI – Afërdita te Binjakët, duke filluar nga data 11 Prill, do t’ju ​​sugjerojë të bëni dashuri në mënyrë të ngadaltë dhe sensuale, duke shijuar çdo moment dhe çdo ndjesi. Partnerja juaj do të jetë e lumtur ta ndajë këtë përvojë me ju. Për më tepër, vetëm në këtë mënyrë do të arrini të kapërceni problemet fizike që Marsit nuk do t'i mungojnë. Dhe nëse të zë gjumi në më të bukurën? Bëj kujdes!

AJO – Me Marsin në aspekt joharmonik për gjithë muajin prill, mund të ndiheni të pakënaqur pas aktit seksual dhe mungesa e kënaqësisë në eros do të sjellë tension në jetën në çift. Me Venusin tek Binjakët, do të jeni në gjendje të gjeni mënyra për të komunikuar me partnerin tuaj dhe të kërkoni zgjidhje të shkëlqyera së bashku. Dashuria triumfon edhe në momente të papritura.

AKREPI – AI – Me Marsin në Gaforre, këtë muaj do të jeni një dashnor i jashtëzakonshëm, i aftë për të vënë veten në vendin e partneres dhe për të kuptuar dëshirat dhe nevojat e saj. Do të jeni në gjendje të dëgjoni me kujdes dhe të përgjigjeni me empati, duke krijuar një mjedis intimiteti dhe ndarjeje që do ta bëjë magjike dhe mbështjellëse edhe sferën e erotizmit. Do të jetoni momente të paharrueshme.

AJO – Përdorimi i produkteve erotike si lubrifikantë, lodra seksi apo të brendshme seksi do të jenë vetëm disa nga armët që do të lëshoni këtë muaj për të joshur dhe pushtuar ata që ju pëlqejnë. Dhjetë ditët e para të muajit, me Venusin disonante, gjithçka do jetë më komplekse. Pastaj, papritmas, një ish I dashur (dashnor) nga e kaluara mund të shfaqet në pragun e derës tuaj.

SHIGJETARI - AI - Prilli do të jetë një muaj i luhatshëm për sa i përket sferës së erosit. Marsi do t'ju bëjë të ndjeni dëshirën për të kaluar momente shkeljeje dhe pasioni, të cilat, megjithatë, do të zbehen sa herë që zgjidhni t'i përkushtoheni punës tuaj dhe jo një gruaje me të cilën keni filluar së fundi. Fati është në duart tuaja.

AJO – Me Venusin në kundërshtim, nga data 11, nuk duhet të keni frikë të provoni gjëra të reja apo të eksploroni seksualitetin tuaj me partnerin. Përdorni kreativitetin tuaj për ta befasuar dhe stimuluar atë, duke krijuar situata loje dhe kënaqësie që mund të çojnë në kënaqësi më të madhe seksuale për të dy. Lilith ( hëna e zezë) në Luan do t'ju bëjë transgresivë.

BRICJAPI – AI – Erosi nuk kufizohet vetëm në aktin seksual, por mund të shprehet në shumë mënyra të tjera, si me fjalë, gjeste apo përkëdhelje. Prandaj, nuk do të duhet të demoralizoheni nëse planeti Mars nuk ju garanton shfaqje të shkëlqyera në disa rrethana. Do të ketë ditë veçanërisht stresuese, në të cilat shëndeti do të ketë përparësi mbi gjithçka tjetër.

AJO – Me Marsin në opozitë gjatë gjithë muajit, do ndiheni të shkëputur emocionalisht nga partneri. Shpesh do të shmangni kontaktin fizik, duke u bërë më pak të dashur apo edhe duke shmangur situatat intime, në mënyrë që të mos ndiheni mirë. Afërdita do e bëjë çështjen më të durueshme vetëm në dhjetëditëshin e parë të muajit. Guxim, do të shëroheni!

UJORI – AI – Marsi këtë muaj do jetë shpesh i zënë me punët tuaja të profesionit dhe do mund t’i kushtoni shumë pak kohë dashurisë dhe erosit, sidomos deri më 10 prill. Hyrja e Venusit te Binjakët do t'ju hapë sytë dhe do t'ju kujtojë se keni mundësinë të jetoni një histori me një grua që ka qenë gjithmonë në qendër të dëshirave tuaja më të nxehta.

AJO   – Të marrësh kohë për të stimuluar mendjen dhe trupin, ndoshta me masazhe apo përkëdhelje të buta, do të jetë gjëja më e mirë për të bërë në fund të ditës suaj të punës. Kuptimi me partnerin sigurisht që do të përmirësohet dhe, me Venusin te Binjakët duke filluar nga data 11, do të ndiheni më të bashkuar se kurrë. Thjeshtësia ofron surpriza magjike.

PESHQIT - AI - Marsi në Gaforre këtë muaj do t'ju bëjë një dashnor përrallor, në gjendje t'i ofrojë partneres të gjithë vëmendjen që ajo dëshiron. Megjithatë, nuk do të jeni gjithmonë në gjendje ta bëni atë të ndihet e sigurt emocionalisht. Në fakt, me Venusin tek Binjakët nga data 11, do të mungojnë ato përkëdheljet shtesë që dikur ju bënin të veçantë në sytë e saj.

AJO – Këtë muaj nuk do të jetë e lehtë të gjesh një ekuilibër të mirë mes erosit dhe ndjenjave. Ndoshta do të ndiheni më të tërhequr se zakonisht nga partneri juaj dhe do të ndjeni më shumë zgjim seksual sa herë që ai ju prekë, por në të njëjtën kohë nuk do të ndjeni të njëjtin lloj lumturie kur bëhet fjalë për të folur së bashku se si ndiheni për njëri-tjetrin.

$ads={2}



Post a Comment

Previous Post Next Post