E vërteta e paplotësuar dhe e hidhur bazuar në shenjën tuaj të zodiakut

DASHI: Jeni një person i pandjeshëm, inatçi dhe ndonjëherë legen. Është sikur nga një minutë në tjetrin të ndryshoni plotësisht humor dhe më pas të mërzitni pjesën tjetër të ditës. Mësoni të merrni parasysh edhe ndjenjat e të tjerëve. pffff
DEMI: Ju mendoni se bota sillet vetëm rreth jush. Është e vështirë të kesh një marrëdhënie të çfarëdo lloji me ty, sepse në thelb i sheh të gjithë në një dritë të keqe. Jeni paranojak, mendoni se të gjithë po përpiqen të kufizojnë pavarësinë tuaj, kur në realitet me shumë mundësi duan t'ju bëjnë të ndiheni rehat. Merreni me lehtë se lat nam.
BINJAKET: Ju duhet të vendosni se cili është personaliteti juaj dhe ta mbani vetëm atë. Është shumë e vështirë të përballesh me një person që transformohet çdo 2 ore.
GAFORRJA: Ju qani shumë dhe kjo i bën njerëzit të mos ndihen rehat. Ju me të vërtetë dukeni si një fëmijë kur jeni të dëshpëruar ose kur ndiheni sikur dikush ju ka lënduar. Nëse jeni një person kaq i thellë dhe i ndjeshëm, ndoshta duhet të vendosni t'u tregoni njerëzve rreth jush se çfarë nuk shkon, në vend që të bini në depresion. Se shoqeria nuk ka nge te degjoje ty duke u ankuar gjithe diten.
LUANI: Personat që i përkasin shenjës së zodiakut të Luanit kanë një nevojë ekstreme për të qenë në qendër të vëmendjes. Keni nevojë për vëmendje kaq shumë sepse nuk mund ta doni veten? nuk e di dmth...
VIRGJERESHA: Më të paaftët për të mbajtur një miqësi.
PESHORJA: Peshoret mendojnë se janë zëri i Zotit kur bëhet fjalë për marrjen e një vendimi "të ekuilibruar" dhe "të arsyeshëm". Është tmerr të jesh miku yt sepse gjithçka që ka rëndësi për ty është logjika dhe jo ndjenjat e njerëzve. Hei Zot i madh....
AKREPI: Egoja juaj është kaq e madhe saqë ata që zgjedhin t'ju duan e bëjnë këtë duke e ditur se do të merren me të për gjithë jetën. Dhe  duhet të sigurohen që ju të mos e vini re sepse kjo ju bën të ndiheni keq. po kush po e qan koken njehere se si ndihesh ti?
SHIGJETARI: Shigjetarët janë gomarë mjaft narcisistë dhe pak te poshter, në fakt ata duhet të lavdërohen çdo 2 minuta. O ty te rafte shigjeta ne lule te ballit...
BRICJAPI: Jeni shumë i mërzitshëm. Mundohuni të keni një mendim interesant, të paktën një herë në jetë. Nuk është aq e vështirë, më besoni, dilni nga kafazi që keni vendosur vetë! Shko puno se vetem kete di te besh...
UJORI: Të gjithë Ujorët kanë përshtypjen se janë Brad Pitt për versionin mashkullor dhe Angelina Jolie për atë femër. Zbrisni nga podiumi se do rezoheni dhe do bini me fytyrë perdhe herët a vonë.
PESHQIT: Është e vështirë të jesh në një lidhje me një Peshk. Ata vazhdimisht luftojnë me veten. Mos kini frikë gjithmonë nga gjykimi i të tjerëve, mos u interesoni, kushdo që nuk ju pranon ashtu siç jeni, duhet të shkojë në ferr sipas jush..
$ads={2}

Post a Comment

Previous Post Next Post