Ja pse nuk mund të hiqni dorë nga zakonet e këqija, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit.

DASHI

Keni kontroll të dobët të impulsit.

DEMI

Supozoni se nuk mund ta bëni dhe jeni duke e stresuar veten për këtë.

BINJAKET

Ju mendoni se zakoni juaj i keq në fund të fundit nuk ju dëmton aq shumë.

GAFORRJA

Jeni shumë të stresuar dhe keni nevojë për lajme të mira për t'ju qetësuar.

LUANI

Vazhdoni ta shtyni dhe i thoni vetes se do të filloni nesër.

VIRGJERESHA

Ju vazhdoni të gjeni arsye për të shmangur terapinë, gjë që do t'ju ndihmojë të hiqni dorë nga zakoni juaj i keq.

PESHORJA

Ju jeni përfshirë në këtë zakon të keq për kaq shumë kohë sa duket e pamundur ta ndaloni.

AKREPI

Nuk kujdeseni aq sa duhet për veten sa të përpiqeni të përmirësoni veten.

SHIGJETARI

Ju vendosni qëllime të paarsyeshme dhe zemëroheni me veten kur nuk arrini t'i arrini ato.

BRICJAPI

Po përpiqeni ta përballoni vetë këtë zakon tuajin e keq në vend që të kërkoni ndihmë.

UJORI

E keni të vështirë të gjeni (dhe të mbani) motivimin për të hequr dorë nga zakonet tuaja të këqija.

PESHQIT

Jeni shumë të rreptë me veten sa herë që dëshpëroni.

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post