Ja cilat shenja të zodiakut kanë shkallën më të lartë të dëshirës seksuale?

Kush tha që yjet duhet të rreshtohen për t'u argëtuar në çarçafë? Kur bëhet fjalë për ngritjen e temperaturës në dhomën e gjumit , përveç dëshirës seksuale, një rol të rëndësishëm luan edhe shenja e zodiakut . Është diçka e lindur: disa shenja bëjnë më shumë seks se të tjerat thjesht sepse e duan më shumë. Jeni kurioz të dini se cilat shenja të zodiakut kanë shkallën më të lartë të dëshirës seksuale? Marka e mirëqenies seksuale Lovehoney vendosi të zbulojë se cilët anëtarë të zodiakut janë më të etur për t'u marrë me biznes. Pas gati dy vitesh kërkime, ja çfarë gjetën ata .

Shenjat e zodiakut dhe dëshira seksuale: renditja

Duke studiuar të dhënat e shitjeve të lodrave seksuale nga janari 2021 deri në dhjetor 2023, Lovehoney zbuloi se cilat shenja të zodiakut blenë më shumë lodra , duke përcaktuar kështu renditjen e shenjave që kanë shkallën më të lartë të dëshirës seksuale. Më poshtë është renditja në të cilën janë renditur shenjat e zodiakut dhe shpenzimet totale bruto (në Euro) për periudhën kohore të treguar që çoi në rezultatet përfundimtare. 

 1. Gaforrja : 11.2 milionë;
 2. Demi : 11 milionë;
 3. Binjakët : 10.9 milionë;
 4. Dashi : 10.7 milionë;
 5. Luani : 10.7 milionë;
 6. Virgjëresha : 10.6 milionë;
 7. Peshorja : 10.3 milionë;
 8. Peshqit : 10.3 milionë;
 9. Ujori : 10.2 milionë;
 10. Bricjapi : 10.1 milion;
 11. Shigjetari : 9.9 milionë:
 12. Akrepi : 9.8 milionë.

Gaforret renditen të parët sepse të lindurit në këtë shenjë janë gjithmonë në kërkim të një lidhjeje ‘të nxehtë’ me dikë vërtet të veçantë”. 

Dhe nëse fitorja e Gaforres dukej se ishte një përfundim i paramenduar, Horoskopi.vip nga leximi ishte mjaft i befasuar nga te lindurit ne shenjen e Akrepit, duke qenë se është një shenjë kaq e pasionuar e Ujit , por "shpenzimet më të ulëta për lodrat e seksit mund të jenë thjesht për shkak të preferencës së tyre për prekjen njerëzore". . 

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post