Çfarë mendojnë të gjithë (gabimisht) për shenjat e horoskopit.

DASHI

Jeni agresive dhe të ftohtë, por në realitet jeni të ëmbël dhe të ndjeshëm.

DEMI

Ju jeni të qetë dhe të turpshëm, por në realitet jeni të guximshëm dhe të vendosur.

BINJAKET

Jeni të pambrojtur, por në realitet mbani fort njerëzit që doni.

GAFORRJA

Jeni të thjeshtë, por në fakt keni disa mendime mjaft të forta, thjesht nuk e lejoni veten të mos respektohet.

LUANI

Jeni egoist, por në realitet bëni gjithçka për të tjerët.

VIRGJERESHA

Ju jeni shef, por në realitet ju pëlqen perfeksioni sepse i doni të tjerët.

PESHORJA

Ju jeni të ëmbël dhe të pafajshëm, por në realitet edhe ju keni një anë të fshehur për të zbuluar.

AKREPI

Jeni të shkujdesur dhe argëtues, por keni vuajtur shumë më tepër se njerëzit e tjerë.

SHIGJETARI

Jeni spontan, por në realitet shpesh herë dëshironi të rrini vetëm.

BRICJAPI

Jeni të pasjellshëm dhe të paarritshëm, por në realitet keni humor të jashtëzakonshëm.

UJORI

Jeni të gëzuar dhe optimistë, por në realitet shpesh jeni pre e dyshimeve dhe ankthit.

PESHQIT

Ju jeni introvert dhe te sjellshëm, por ndonjëherë njerëzit thjesht ju bejne nervat kacurrel dhe nuk dëshironi të jeni pranë tyre.Post a Comment

Previous Post Next Post