Horoskopi javor 13 - 19 Prill Gaforrja


Dashuria: Disa prej jush mund të jenë të pavendosur për historinë tuaj të dashurisë këtë javë. Dikush do të vendosë të përfundojë një marrëdhënie, disa të tjerë ende mund të kenë dyshime dhe preferojnë të presin. Tensioni do të jetë i madh dhe ndoshta është koha për të reflektuar dhe për të qëndruar pak vetëm. Udhëtimet e fundjavës favorizohen.

Puna: Më mirë të mos humbisni durimin për shkak të presionit të punës që bëhet më i fortë çdo ditë. Mbajeni, pasi keni luftuar kaq shumë pa kursyer energjinë tuaj, nuk do të kishte kuptim të heqësh dorë tani. Relaksohuni në vend të kësaj në fundjavë dhe përpiquni të hiqni qafe ankthin me një shëtitje të bukur.


Post a Comment

Previous Post Next Post