Të mirat dhe të këqijat të dalësh me çdo shenjë të horoskopit!

DASHI

Të mira: Dashi është për çdo aventurë dhe është shumë argëtues. Energjia e tyre është ngjitëse dhe kimia mes jush është e mrekullueshme.

Të këqija: Ata mund të kenë probleme dhe të mbyllen në vetvete shpesh herë duke ju lënë përjashta gjatë asaj kohe. Janë të njohur për mos përgjigjen e e-maileve, thirrjeve dhe mesazheve.

DEMI

Të mira: Demat janë shumë të dashur dhe do t’ju bëjnë të ndiheni të sigurt dhe të mbrojtur. Ka një shans të mirë që ata të mund të gatuajnë si biznesin e askujt, por edhe nëse nuk munden, ata e dinë se si të bëjnë mac dhe djathë si një bosi.

Të këqija: Ata mund të fiksohen ndonjëherë dhe most ë duan të bëjnë asgjë. Nëse je një njeri që nuk ia del me kokëfortët, duhet të qëndrosh larg demit. Kokëfortësia e tyre është legjendare.

BINJAKËT

Të mira: Nuk do të mërzitesh kurrë duke takuar një Binjakë. Ata janë shumë të zgjuar, janë lajmëtarë të mëdhenj dhe gjithmonë do t’i vënë nevojat dhe ndjenjat tuaja së pari.

Të këqija: Duke qënë se binjakët janë kaq inteligjente, ata mund të jenë personat që i dinë të gjitha dhe padashje t’ju bëjnë të ndiheni inferior. Ata gjithashtu kanë një zakon që mendohen shumë dhe shqetësohen pa arsye.

GAFORRJA

Të mira: Gaforret do t’ju trajtojnë drejtë dhe mund t’u besoni atyre çdo gjë. Tregojini të gjitha sekretet tuaja, nuk ka asnjë problem. Gaforret janë një shenjë që angazhohet shumë dhe shkëlqejnë me rezultatet e tyre.

Të këqija: Mund të themi se janë me humor të luhatur. Një minutë ata nuk mund të jenë më të lumturit dhe minutin tjetër mund të jenë të mërzitur. Dhe harrojeni të përpiqeni t’u tregoni atyre çfarë është e drejtë dhe e gabuar. Emri i tyre ndryshe mund të jetë Mbrojtje.

LUANI

Të mira: Ka kaq shumë gjëra fantastike rreth Luanëve: humori i tyre, aftësia e tyre për t’i bërë gjërat emocionuese dhe zbavitëse, dhe se si ata janë jashtëzakonisht të nxehtë. Ju do të keni kujtimet më të mira me një luan.

Të këqija: Luanët nuk janë të njohur për ndjeshmërinë e tyre në lidhje me ndjenjat e njerëzve të tjerë, dhe pa kuptuar ata mund të behën të këqinj.

VIRGJËRESHA

Të mira: Virgjëresha mund të jetë njeriu më i ëmbël që keni patur ndonjëherë dhe gjithmonë do të marrë parasysh ndjenjat tuaja. Ata janë të adhurueshëm në mënyrën se si mund të jenë aq seriozë dhe të pjekur.

Të këqija: Ata mund të tentojnë të jenë tepër të ndjeshëm dhe të dyshojnë sinqeritetin tuaj kur përpiqeni t’i ndihmoni që të ndihen më mirë për veten e tyre.

PESHORJA

Të mira: Peshoret janë shenja që puthin më mirë dhe ju e dini se yjet nuk gënjejnë. Ata janë gjithashtu flirtues të shkëlqyer dhe do t’ju bëjnë të ndiheni tërheqës dhe të gjallë.

Të këqija: Ata e urrejnë konfliktin, kështu që në vend që të ndahen me ju ballë për ballë, ata do të bëhen fantazma dhe asnjëherë nuk do ta merrni vesh çfarë ka ndodhur me ta.

AKREPI

Të mira: Kur lidheni me një Akrep, zakonisht është në një nivel shumë të thellë dhe gjithçka është intensive – seksualisht dhe emocionalisht. Ashtu si çdo gjë me një Akrepi, takimet me të janë plot me passion.

Të këqija: Akrepat mund të jetë aq intensive dhe serioze sa mund të duken të frikshëm.

SHIGJETARI

Të mira: Shigjetarët janë me të vërtetë zbavitës, qesharakë dhe optimistë. Ata janë plotësisht të gatshëm për përvoja të reja dhe adhurojnë të lidhen me njerëzit mendërisht.

Të këqija: Ata janë të stimuluar nga gjëra të reja, kështu që mund të jetë sfiduese për t’i bërë ata të vendosen poshtë dhe të kryejnë. Ata japin shumë sinjale të përziera, kështu që fat i mirë e di se ku qëndron.

BRICJAPI

Të mira: Nuk duhet të shqetësoheni nëse një Bricjapi është besnik ndaj jush, sepse ata janë krejtësisht të besueshëm. Ata nuk do të presin për pushime apo ditëlindjen tuaj për t’ju bërë të ndiheni të veçantë dhe do të jenë gjithmonë duke ju dhuruar lule dhe dhurata pa ndonjë rast.

Të këqija: Ata mund të jenë me të vërtetë kontrollues dhe ju mund të ndiheni të mbytur. Bricjapët mund të të manipulojnë pa e kuptuar.

UJORI

Të mira: Një Ujor do t’ju habisë me rrjedhën e vazhdueshme të mendimeve unike. Ata janë gjithmonë në kërkim të gjërave të reja, pavarësisht nëse është një restorant apo klub i ri. Kur po shihni një Ujor JU gjithmonë do të ndiheni rehat. Ju mund të jeni vetvetja me një ujor.

Të këqija: Ndonjëherë ujorët janë shumë në kokën e tyre dhe shumë pak në zemrën e tyre; emocionet mund të jenë paksa problematike për ta. Ata gjithashtu mund bëhen agresivë në mënyrë të çuditshme nëse ata nuk janë personi përgjegjës për një situatë të caktuar.

PESHQIT

Të mira: Peshqit do të kuptojnë plotësisht ju dhe ndjeshmërinë tuaj. Ata do t’ju bëjnë të qeshni derisa t’ju shpëtojë….dhe jo vetëm do të jetë shpirti juaj, por edhe shoku juaj më i mirë.

Të këqija: Ata mund të jenë shumë të ndjeshëm, duke u mbyllur në vetvete pa shpjeguar atë që u keni bërë ose thënë dhe që janë lënduar kaq shumë. Mund të ketë çështje të mëdha të keq-komunikimit.

$ads={2}Post a Comment

Previous Post Next Post